Şimdi Ara

VODAFONE FIRSAT hattini tasiyanlara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
7
Favori
16.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hattını Vodafone tasiyanlara 1000dk 1000sms 4GB 25TL - 6GB 29TL - 10GB 39TL mobil ekip ve bilgi icin 08504801448 Iptal icin:http://****/2thLgUG B141

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furminnn -- 2 Şubat 2018; 18:24:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 8gb 29 TL ye kullanıyorum bu mu firsat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvadyaDerebeyi

Ben 8gb 29 TL ye kullanıyorum bu mu firsat

bende yeni yasiyicam hayyu hangi paketi önerirsiniz

• VODAFONE FIRSAT hattini tasiyanlara

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Esnek 8. 4u her zaman 4u sabah 9 akşam 9 geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E8C38219 -- 2 Şubat 2018; 20:14:13 >
  • Bos bos konusma Turk telekomda ise hadi 29 a kullanda gorelim.sen baska hattini tasidigin icin 29 kullaniyon

• furminnn kullanıcısına yanıt
    TT kullanıyorum faturasız 4gb 25 lira.
    Üç kez arayıp faturalı 8gb 29 lira teklif ettiler kabul etmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtuldum vodafone dan. Telefonun sarji 1 saat daha fazla dayaniyor artik.

• furminnn kullanıcısına yanıt
    Vodafone Da ve hattımı yeni taşımadim. bilip bilmeden bik bik otme

• quote:

Orijinalden alıntı: LMNTRIX

quote:

Orijinalden alıntı: Oktaymese

Bu hangi hat

O paylaşılan resim güncel değil galiba.
    Doğrusu şu olsa gerek.

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın eşimin hattını türk telekoma taşıyacağım. Bu paketleri kullanabilmesi için ne gerekli acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Hocam yarın eşimin hattını türk telekoma taşıyacağım. Bu paketleri kullanabilmesi için ne gerekli acaba ?

Bilgim yok. Orada yazan açıklamaları okumalısınız.
    Açıklamaları okudumda yine de emin olmak adına tecrübeniz vardır diye sordum..Teşekkürler..
  • Selam arkadaşlar. Vodafone merkeze bağlı çalışıyorum ve özellikle yüksek gb içeren paketleri bayiden daha ucuza sunuyoruz. İlgilenenlere yardımcı olabilirim. Paketleri sizlere yazayım ilgisini çeken 05494453536dan ya da burdan ulaşabilir.

750dk her yöne 1000 sms 2 gb 26tl

1000dk her yöne, tarife içi sınırsız konuşma, 1000sms 6gb 32tl

1000dk her yöne, tarife içi sınırsız konuşma, 1000sms 8gb 42tl

1000dk her yöne, operatör içi sınırsız konuşma, 1000sms 10gb, artı olarak sınırsız whatsapp, fb messenger, görüntülü arama, spotify, fenomen, karnaval, power fm 54tl (ilk 2 ay youtube ve izlesene de sınırsız)

2000dk her yöne, operatör içi sınırsız konuşma, 1000sms 15gb, artı olarak sınırsız whatsapp, fb messenger, görüntülü arama, spotify, fenomen, karnaval, power fm, instagram, twitter, facebook 69tl (ilk 2 ay youtube ve izlesene de sınırsız)

4000dk her yöne, operatör içi sınırsız konuşma, 1000sms 20gb, artı olaraksınırsız whatsapp, fb messenger, görüntülü arama, spotify, fenomen, karnaval, power fm, instagram, twitter, facebook, youtube ve izlesene 99tl

Taahhütler 12 aylık olup, fiyatlar kontörlüden faturalıya geçenlere ya da diğer operatörlerden hat taşıyarak gelenlere özeldir. Ailesinde soyadı tutup vodafoneli faturalı olan ya da Kendine ait faturalı Vodafone hattı olanlara ek %10 indirim sağlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Selam arkadaşlar. Vodafone merkeze bağlı çalışıyorum ve özellikle yüksek gb içeren paketleri bayiden daha ucuza sunuyoruz. İlgilenenlere yardımcı olabilirim. Paketleri sizlere yazayım ilgisini çeken 05494453536dan ya da burdan ulaşabilir.

750dk her yöne 1000 sms 2 gb 26tl

1000dk her yöne, tarife içi sınırsız konuşma, 1000sms 8gb 42tl

1000dk her yöne, operatör içi sınırsız konuşma, 1000sms 10gb, artı olarak sınırsız whatsapp, fb messenger, görüntülü arama, spotify, fenomen, karnaval, power fm 54tl (ilk 2 ay youtube ve izlesene de sınırsız)

2000dk her yöne, operatör içi sınırsız konuşma, 1000sms 15gb, artı olarak sınırsız whatsapp, fb messenger, görüntülü arama, spotify, fenomen, karnaval, power fm, instagram, twitter, facebook 69tl (ilk 2 ay youtube ve izlesene de sınırsız)

4000dk her yöne, operatör içi sınırsız konuşma, 1000sms 20gb, artı olaraksınırsız whatsapp, fb messenger, görüntülü arama, spotify, fenomen, karnaval, power fm, instagram, twitter, facebook, youtube ve izlesene 99tl

Taahhütler 12 aylık olup, fiyatlar kontörlüden faturalıya geçenlere ya da diğer operatörlerden hat taşıyarak gelenlere özeldir. Ailesinde soyadı tutup vodafoneli faturalı olan ya da Kendine ait faturalı Vodafone hattı olanlara ek %10 indirim sağlanır.

Az telefon kullananlar için 20 lira altı internet dahil paketleriniz yok mu?

Hocam malesef. Dediğim gibi düşük paketlerde bayii fiyatları daha avantajlı yüksek gb içeren paketlerde ise bizim. Mesela 54e verdiğmiz paket bayiide 63tl, 69a verdiğimiz paket bayiide 79tl, 99a verdiğimiz paket de bayiide 109tl oldu.

• Ayrıca Vodafone fiber bağlatmak isteyen olursa anında 50tl ateşlenir :)

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    bulunduğum yerde max 4mbit alıyorum buraya hat çektir 200 ateşleyim ankaradayım
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Hocam mevcut vodafone üyesiyim bu ayın 21’inde taahhütüm bitecek. Şunu kullanma şansım yok mu acaba ?

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Malesef hayır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.