Şimdi Ara

BimCell yeni hat 19tl !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
11.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Akşam işden eve dönerken bir kaç yiyecek birşeyler alayım dedim kasada dikkatimi cekti forumda uzun zamandır yeni hat fiyatlarının pahalılığı ile ilgili konular açılıyor. En azından alıp 3 ay sonra farklı operatöre geçirebilirsiniz benim bile ihtiyacım olmadığı halde bi tane alasım geldi

BimCell yeni hat 19tl !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P1ka -- 29 Kasım 2017; 21:43:48 >

• çok iyi fiyat . sanırım daha ucuzu yoktur.

bildigim kadarıyla bu sekilde ucuza alınca hattın içerisinde ekstra TL olmuyor.

bu konuda da bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
  • surfer kullanıcısına yanıt
    İçinde TL oldugunu dusunmuyorum zaten bu haliyle bile su an cok iyi bir fiyati var aksam bi tane alip kenara koyacagim ilerde lazim olursa bu fiyata bir daha bulunmayabilir
  • Mağazaya özeldir. 36 lira olanın bile içinde lira olmuyor zaten. Bulunsun kenarda belli periyotta lira atarsınız hat iptal olmaz.
  • hangi mağaza her yerde yok galiba
  • İstanbul pendik camlik mhl. Bim kasiyerine gecenlerde sormustum tum bimlerde gecerli demisti( yanilma ihtimali var) su an hala kampanya devam ediyor mevcut bolgemde
  • İnsanlarin hat fiyatlariyla ilgili sorunu yok demek ki bu zamana kadar hep bu durumdan sikayet edilir 70-80 lira fiyatlarin cok oldugu konusulurdu. Konuyu actim ilgilenen pek cikmadi yoksa konuyu duzenler sicak firsatlara da eklerdim.
  • Arkadaşım sen açtın da şehrimde 5-10 BİM’e baktım 36 tl
  • KiriN kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi bim kasiyerleri bu konuda pek de bilgilendirilmis degil
  • Bu gün yine üşenmedim yol üzerinde 4 farklı BİM’e sordum bilmende yok indirim de :) galiba hat satışı çok düşük olan yerde yapılıyor
  • Kocaeli cayirova tum bimlerde 19 tl
  • izmir bornova'da birkaç bim'e sorduk 35 tl diyorlar. 19 liraya izmirden alabilen olursa tam konum belirtebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreyucell

İnsanlarin hat fiyatlariyla ilgili sorunu yok demek ki bu zamana kadar hep bu durumdan sikayet edilir 70-80 lira fiyatlarin cok oldugu konusulurdu. Konuyu actim ilgilenen pek cikmadi yoksa konuyu duzenler sicak firsatlara da eklerdim.

Heryerde geçerli değil ki bazı bölgelerdeki mağazalar için 19 tl heryerde bu fiyata olsa konu ilgi görürdü.
  • BimCell e taşıma geçiş sözleşmesi yaptım yeni sim verdiler normaldi, nano ile değiştirdim aldım ücret almadılar !
  • bugün aldım 36 tl ymiş. içinde 1 tl yüklü dediler. ben bu hattı evimde sadece wifi ile whatsapp ta kullanmak istiyorum. en ucuz uygun ve hemen kapanmayan hangi tarifeyi önerirsiniz bana. internet konuşma olmasada olur. yeter ki hattım whatsappa kapanmaması lazım.
  • Emin olmamakla 1 yil sure boyunca yukleme yapilmadiginda hat iptal edilmez hattin kapandiginda da wh ın kapanacagini da sanmiyorum cunku etkinlestirme kodunu almis olacaksiniz bir kere ancak baska bir kisi numarayi satin alir ve kensi cihazindan etkinlesirme yaparsa o zaman kapanir sonuc olarak yilda 1 kere 1 yılı asmamak sartiyla yukleme yapmaniz yetecektir diye dunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P1ka -- 15 Aralık 2017; 23:30:52 >
  • Arkadaşlar istanbul anadolu yakasında yakın zaman da bu fiyattan gören oldu mu?
  • Teşekkürler yarin bim lere bakacağım.
  • Kampanya bitmiş
  • Su an benim bolgemdeki bimde de su an yok ancak ara ara bitirip baslatiyorlar daha once de olmustu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.