Şimdi Ara

VODAFONE FIRSAT hattini tasiyanlara (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
7
Favori
16.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senseman62

Vodafone dan telekoma geçtim 2 ay önce... eskiden Avea çekmiyor derlerdi şimdi sıralama değişti.. Vodafone dan uzak durun dandik ötesi resmen

2 senedir telekomdayım, 2 sene önce de vodafonedaydım. demek vodafone bu kadar kötüleşti ha? aptal bu adamlar ya. keşke bu vodafone'u koç veya sabancı holding satın alsa.
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Mevcut aboneler için

1000 dk her yöne 3-5 gb internet ama gece gündüz ayrımı olmayan bir tarife varmıdır. Fiyat nedir? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut aboneler derken faturali misiniz kontorlu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Vodafone dan telekoma geçtim 2 ay önce... eskiden Avea çekmiyor derlerdi şimdi sıralama değişti.. Vodafone dan uzak durun dandik ötesi resmen

2 senedir telekomdayım, 2 sene önce de vodafonedaydım. demek vodafone bu kadar kötüleşti ha? aptal bu adamlar ya. keşke bu vodafone'u koç veya sabancı holding satın alsa.

Vodafon o kadar kötü ki en arzu edilmeyen en gereksiz yerlerde ful çekiyor (reklamlarındaki gibi açık denizde avda safaride..)

ama en büyük şehrin en merkezi yerinde çok lazımken hiç çekmiyor interineti boşver konuşamıyosun bile sms hakgetire

“Gelecek heyecan verici. Hazır mısınız?”

• Arkadaşlar red aile indirimini ayin 30una kadar basvuruda 12 ay boyunca herkese açık yaptik yani aile indirimi icin referans no vermeden indirimli fiyatlara alabilirsiniz.

Red8 46tl

Red10 49tl

Red15 64tl

Red20 92tl

• Bu paketlere hediye carkindan her hafta gelecek min. 1 gbyi de eklerseniz paket iceriklerine ayda +4er gb geleceğini de göz önünde bulundurun. Yani mesela red8e gecen 46tlye 12gb kullanmis olacak.

Hocam red10 düşünüyorum bundada aşım varmı birde sporify paketi premiımmu oluyor

• Red 20 84tlye düştü :)

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hocam aşım var ama vodafone yanimdadan takip edebilir ya da telefon ayarlarindan veriyi sinirlayabilirsiniz. Spotify premium degil ama sinirsiz kullanim gb'dan düşmez.

Annemin hattı Vodafone faturasız bende turkcellden Red tarifesine geçmeyi düşünüyorum aile indirimden yararlanabilir miyim? Yoksa annemin hattını faturalı mı yapmalıyım. Ayrıca superonline fiber var taahhüt bitmek üzere Vodafone fiber geçmek istiyorum turkcell hattı üzerinden kullanılabilir mi?

• ramazan_yıldız kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Bugun ulasirsaniz annenizi faturaliya tasimadan aile indiriminden yararlanabilirsiniz. Ayrica superonline fiberden vodafone fibere gecenlerin 500tlye kadar olan cayma bedelini karsiladiginiz faturayi vodafoneye bildirdiginiz takdirde sizden ilk 500 tllik faturayi almayip size bunu odemis oluyor

• furminnn kullanıcısına yanıt
    10gb 1000 dk 1000 sms 29tl+vergi=31.6 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    selamlar, hat taşıma ile ilgili olarak arüyüm arüyüm ulaşamüyüm size
  • sabbra kullanıcısına yanıt
    Simdi arayabilirsiniz hocam sarjim bitmişti kusura bakmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Bu paketlere hediye carkindan her hafta gelecek min. 1 gbyi de eklerseniz paket iceriklerine ayda +4er gb geleceğini de göz önünde bulundurun. Yani mesela red8e gecen 46tlye 12gb kullanmis olacak.

O verdiği gb ları 24 saatliğine veriyor. Onu da yazın lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    2 haftadır referanslar vs. derken Vodafone'a hattımı taşımaya çalışıyorum ama vodafone mh. nin çalışma(ma) sisteminden dolayı mümkün olmuyor. En son ilk etapta kabul edilen referans numarasını da sistemde geçersiz diye reddettiler. Referanssız geçiş şu an tam ihtiyacım olan şey. Numaranızı özelden yollarsanız yardım almak isterim

• falcon86 kullanıcısına yanıt
    Pakete bağlı hocam. Ust tarifelerde genellikle haftalik olarak gelir 24 saatlik degil ama tabi şans işi :)

• Yağıyor mübarek :) Bugün forum üzerinden 20den fazla kisinin tasima islemini yaptık. Referans no olmadan aile indirimli fiyat bugün sistemde kapanabilir acele edin arkadaşlar.

• Arkadaşlar vodafone fiber ya da superonline fiber altyapiniz varsa eger fiber baglatirsaniz ilk 3 faturaniz bizden. Ayrica cayma bedellerinizi de vodafone karsiliyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam red 10 alırsam 12 ay boyunca 2 gb daha hediye ediliyormu kampanya çıkmış

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.