Şimdi Ara

Vodafone fiber 100mbps 95 tl+dh uyelerine ilk 2 fatura hediye (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
20
Favori
56.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dipnot vodafonenet artik kablonetin alt yapısını kullanıyor bu yuzden sıkıntı yaşanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  

• tuqoo T kullanıcısına yanıt

Türkcell Süperonline'ın fiberini 14. günde sıfır cayma bedeli ile HİÇ SORUNSUZ iade ettim. Vodafone.net'e geçtim. Dediğiniz gibi o dakika itibari ile kopmalar başlayınca iade talep ettim. O dakikada bana 1000 TL'den fazla masraf çıkardı VODAFONENET !!!

Günde 3 kopmayı normal karşılayan bir hizmeti almayın !! Ders yapamıyoruz !!

Merhaba
    Vodafone Tekirdağ Kapaklı ya fiber altyapı döşedi kapımın önüne kadar alt yapı geldiği halde binamız 4 daire olduğu için iç tesisatı çekmiyor ve Fiber vermiyor bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanercskn -- 21 Mart 2021; 8:44:16 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tanercskn kullanıcısına yanıt
    5 homepass altinda fiber cekmiyorlar genelde. Binada dukkan da mi yok?

• puntadeleste P kullanıcısına yanıt
    Solde de iptal edilmiyor 14 gun icinde, yeni alan musterileri caymasiz kendimize alamiyoruz oradan biliyorum. Ancak ve ancak size eksik bir evrak imzalatilmistir ordabmn uzerinize gelememislerdir. Ayrica solden cok memnundunuz da niye iptal edip vodafone aldiniz simdi de bundan memnun degilsiniz?

Yok maalesef 4 adet daire var ve 2 kişi şuan bağlanmaya hazır ama vermiyorlar hocam bu konuda bizim yapabileceğimiz birşey varmı?

Malesef yok gibi hocam.

Hocam 8 MB adsl nete mecbur kaldık biz bina tesisat işini kendimiz halletmek istesek bu boyumuzu aşar mi ? Birde bu çözüm olur mu?

Onlar oraya sinyal yollayip actirmadikca kablo ve tesisat isini halletmeniz yeterli degil malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Bizim ekip derken? Ben ekip degilim de cunku hocam :)

Kartvizitte bulunan adrese geldim bağlattım.

• IceFresh kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok, satis temsilciniz ben degilim.

• Herkese merhaba tuqoo hiç tanımam yani yüzyüze görmedim ama kendisi sayesinde Vodafone red tarifesine geçtim ne söz verdiyse yaptı hatta kendi ailesine ait indirim kodunu bana verdi
    Şimdi Vodafone net gelelim burda adamın yapacağı birşey yok kullandığın altyapı iyiyse internetin iyidir
    Misal Superonline altyapisinda Vodafone net aldım adamlar öyle tezgah kurmuş ki bağlantı yaparken şunu yapmam bunu yapmam diyerek babamı sinirlendirmis babamda kovmus hemen bana telefon geldi Superonline da işte size özel tarifemiz var ben Vodafone ekibi kurulum yapıyor şuan dedim bana babanız onları kovmus dedi yani daha benim haberim yok adamlar bana söylüyor yani kuruluma gelen aslında Superonline adamı tezgahı kuruyorlar hemen bayiye haber veriyorlar arattıriyirlar

Daha neler neler kabloyu bilerek yanlış bağlayan kesen.....

Onun için ALLAH iyiylerle karşılaştırsın

Yani altyapin iyiyse interneti iyi iyi değilse İnternet kötü

• alexmahone07 A kullanıcısına yanıt
    Referansiniz icin cok tesekkur ederim hocam, dediginiz gibi cok bilinmeyenli denklemler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: puntadeleste

Türkcell Süperonline'ın fiberini 14. günde sıfır cayma bedeli ile HİÇ SORUNSUZ iade ettim. Vodafone.net'e geçtim. Dediğiniz gibi o dakika itibari ile kopmalar başlayınca iade talep ettim. O dakikada bana 1000 TL'den fazla masraf çıkardı VODAFONENET !!!

Günde 3 kopmayı normal karşılayan bir hizmeti almayın !! Ders yapamıyoruz !!

Hocam biz Vodafone net başlığında yaşadığımız rezillikleri yazıyoruz. Kaç tane şikayet var. Yaşadığımız internet rezilliklerini geçtik 24 ay bitip kurtulalım dediğimizde bile alavere dalavare yapıyorlar daha hala nasıl abone olabiliyorsunuz? Sayfa sayfa yazılıyor başımıza gelenler. Avukata veriyoruz yaptıklarını.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-supernet-fibermax-ftth-gpon-ana-konu--113242995-457#148391991

Şu saatten sonra araştırma yapmadan Vodafone. net alacak olan varsa yürek yemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 22 Mart 2021; 14:54:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Hocam firma ile yasadiginiz sikintilar ayri, ben kendi abonelerimin sorunlariyla birebir kendim ilgileniyorum. Biz basvuru aldigimizda dahi altyapida sikayet orani yuksek ise geri ceviriyoruz, binlerce donanim forumdasimiza yardimci olduysak onlarcasini da sorunlu gorup geri cevirdik, haliyle bizim musterilerimizden gelen şikayet orani bir elin parmaklarini gecmez.

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    + olarak sizin icin kampanya olmayan baskasi icin olabiliyor, mesela sol fiber altyapisi yok ise sadece bizimki var ise o kisiye kampanya oluyor ya da bazi aboneler fiyat icin tercih ediyor, durum bu binbaşım. Sizin de sorununuz neyse bana ozelden yazin musterim olmasaniz dahi elimden geleni yaparim

• Kutuya kadar fiber var, kutu ile apartman arası 40 metre kadar. Apartmanda 16 daire var ve fibere geçmek isteyen aboneler mevcut. Bu durumda yapabileceğimiz bir şey var mı ?

ben abone olurken de siz vardınız. Abone olmakta bişey yok. Sorun olunca yazıyoruz bayilerden ses çıkmıyor. Benim bölgeme has teknik sorunlar olayı değil mevzu, aboneliği kapattırdığım gün modemi gönderiyorum modem ulaşıyor kargodan sms geliyor ama 3 ay sonra Vodafone modem gelmemiş 400tl yollayın diyor.

Sonuç olarak bu forumun ferdi olarak ben de burdaki arkadaşlara bu uyarıyı yapıyorum. Forumda 5 kişiye bu oyunu oynamışlar. İnternette sayısız. Benim senle kişisel olayım yok insanları uyarıyorum.Böylece Sen de yine de insanları neye teşvik ettiğini bilmelisin.

• Butun bayinin musterilerine yetisemem, benim gibi 40-45 tane calisan var, daha dogrusu haberim olmaz baskalarinin musterilerinden. Ben kendimden kefilim, bir kisi ciksin sizin soylediginiz sorunu benden yasadigini soylesin eyvallah diyim. Musterileri alirken bile lokasyon sikayet kontrolu yapiyorum, yapan baska kimseyi gormedim daha bu sektorde

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.