Şimdi Ara

Vodafone fiber 100mbps 95 tl+dh uyelerine ilk 2 fatura hediye (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
20
Favori
56.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar üç seneyi aşkındır sitede binlerce kişinin işini gördük, kendi müşterilerimizden şikayet eden iki elin parmaklarını geçmez (ki şikayet eden şu anki söz konusu arkadaşların hiçbiri bizim üzerimizden vodafone müşterisi değil). Biraz sakin lütfen, kampanya sunuyoruz ya, Vodafone fiber düşünenlere kampanya, belinde silahlı mafyalar, magandalar değiliz, lütfen...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • puntadeleste P kullanıcısına yanıt
    Hocam yasadiginiz sıkıntılar sinir bozucu olmuş anliyorum, empati kuruyorum. Peki hizmeti hangi altyapidan aliyorsunuz acaba?
    Veee sol ve ya tt altpisinda baglattiktan 1 dk sonra kac para cayma bedeli ciktigini biliyor musunuz hic arastirdiniz mi? Elestirdiginiz ozelllikle son sey tr'deki kanunlarin kilifina uydurmakla alakali tum sisteme yonelik vodafoneye has degil.

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Fiber olarak sadece vodafone fiber altyapisi olan, tek tercihi bu olan insanlar napsin bu durumda? Onlara da mi kampanya sunmayalim 2-3 altyapiya sahip olup da bunun rahatligiyla konusabilen sevgili forumdasim? Kalite konusuna hic girmiyorum bile dikkat ederseniz ki kalite altyapi ile alakalidir firma ile degil. Yani mesela sol altyapisinda hangi firmadan alirsaniz alin kablo modem hizmet aynidir, tt de ayni sekilde, vodafone de ayni sekilde, turksat daa ayni sekilde hatta ve hatta bir alt yapida hangi firmadan hizmet basvurusu yaparsaniz yapin kuruluma altyapi sahibi firma personeli gelir keza ariza durumunda da oyle. Sizin icin kampanya olmayan baskasi icin olabilir bunlari ne zaman unuttuk? Siz pigrostan alisveris yaparsiniz ben b101den. Amacim kesinlikle tartisma ortami yaratmak degil sadece sunun lütfen artik farkina varalim, ihtiyaçlar, olanaklar ve tercihler farklidir. Saygilar

• WizardArms kullanıcısına yanıt
    Hangi altyapidan hizmet aliyorsunuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Fiber olarak sadece vodafone fiber altyapisi olan, tek tercihi bu olan insanlar napsin bu durumda? Onlara da mi kampanya sunmayalim 2-3 altyapiya sahip olup da bunun rahatligiyla konusabilen sevgili forumdasim? Kalite konusuna hic girmiyorum bile dikkat ederseniz ki kalite altyapi ile alakalidir firma ile degil. Yani mesela sol altyapisinda hangi firmadan alirsaniz alin kablo modem hizmet aynidir, tt de ayni sekilde, vodafone de ayni sekilde, turksat daa ayni sekilde hatta ve hatta bir alt yapida hangi firmadan hizmet basvurusu yaparsaniz yapin kuruluma altyapi sahibi firma personeli gelir keza ariza durumunda da oyle. Sizin icin kampanya olmayan baskasi icin olabilir bunlari ne zaman unuttuk? Siz pigrostan alisveris yaparsiniz ben b101den. Amacim kesinlikle tartisma ortami yaratmak degil sadece sunun lütfen artik farkina varalim, ihtiyaçlar, olanaklar ve tercihler farklidir. Saygilar

Superonline altyapısı ile kullanılan Superonline fiber ile superonline altyapısıyla kullanılan Vodafone fiber aynı kalitede stabilitede değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hangi altyapidan hizmet aliyorsunuz hocam?

Ben de merak ettim hocam. Bu konu altında genelde olumsuz yorumlar var. Ancak karşı komşum SOL fiber altyapısı üzerinden Vodafone'dan hizmet alıyor, gayet memnun. Ben de aynı altyapıdan Millenicom'dan hizmet alıyorum, benim de şikayetim yok.

Mayıs ayında taahhütüm bitecek. Vodafone'daki tarifeler gördüğüm kadarıyla modem kullanım ücretinden dolayı çok da cazip değil, ancak güzel bir kampanya olursa SOL fiber altyapısı üzerinden de mi girilmez bu topa??

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Ayni binada, eşit şartlar altında farksız..

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Çünkü binanızda sol altyapisi stabil hizmet veriyor demektir bu. Haliyle herkes memnun :)

• quote:

Ayni binada, eşit şartlar altında farksız..

Aynı binada eşit şartlarda aynı paket hızında aynı kabloda aynı modemde kalite ve sorunsuzluk ve ping anlamında Turkcell Superonline bariz bir şekilde Vodafone’den iyi,müşteri hizmetlerine hiç girmiyorum.İkisini de uzun süre tecrübe ettim kesinlikle aynı değiller.

• quote:

Arkadaslar üç seneyi aşkındır sitede binlerce kişinin işini gördük, kendi müşterilerimizden şikayet eden iki elin parmaklarını geçmez (ki şikayet eden şu anki söz konusu arkadaşların hiçbiri bizim üzerimizden vodafone müşterisi değil). Biraz sakin lütfen, kampanya sunuyoruz ya, Vodafone fiber düşünenlere kampanya, belinde silahlı mafyalar, magandalar değiliz, lütfen...

Sizin ekip üzerinden aldım. Ve yaşamadığım çile kalmadı.

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    İkisini de farkli zamanlarda test etmissiniz, es zamanli degil.

• IceFresh kullanıcısına yanıt
    Bizim ekip derken? Ben ekip degilim de cunku hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: IceFresh

Sizin ekip üzerinden aldım. Ve yaşamadığım çile kalmadı.

Alıntıları Göster

konu sahibinin vasıtasıyla bağlattırdık yaşatmadığı sıkıntı stres kalmadı.Bunun konu sahibiyle de alakası yok Vodafone kalitesiz hizmet veriyor.Bu şekilde şikayet edenleri müşteri olarak görmemesi daha doğrusu sanması sadece komik.Biz müşterisiyiz halen de müşterisiyiz ve önermiyoruz sorun yaşamak isteyen ben sorunlarla boğuşurum diyen başvursun diyorum.Müşteri nosunu da paylaşabilirim halen aktif Vodafone net kullanıcısı olduğumuzu görebilir.İnanılmaz yüksek cayma bedeli olduğu için yoksa bir gün bu hizmeti kullanmayız.Daha doğrusu parasını ödediğimiz halde kullanamıyoruz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucre Maricruz -- 18 Mart 2021; 20:55:43 >

• slmlar , muğla marmaris için yazıyorum. burada hiç bir fiber altyapı yok ancak geçen gün "fiber çalışması vardır- vodafone" diye bir tabela gördüm yerde. böyle bir durum varsa nereye başvuralım ki bizim mahalleye binaya da gelsin bu hizmet.

• VeterözeR kullanıcısına yanıt
    Acik adres atin bana ozelden, kontrol edelim.

• İlk 2 fatura hediyeli son 4 satis

• fiyat istedim. hemen dedi.

dönüş yapmadı.

acil yardım istediğimde ne aramış ne sormuşbir ilgilidir şahıs.

bunu dikkate almanız dileğiyle.

• ugur2005 kullanıcısına yanıt
    6 ay onceki mesajlara kadar indim goremedim sizle mesajlastiginiz bir durumu oyle birsey varsa kusura bakmayin ama zaten size donememem demek musteri kacirmam demek yani size bir islem yapip da sonra ulasamadiginiz bir durum yok ki tum musterilerimde sahsi telefon numaram var herkes istedigi saniye ulasabiliyor. Biz de insaniz hastaligimiz, zor anlarimiz oluyor anlayis bekliyorum, tekrar kusura bakmayin.

• Vodafone u boşverinde. Superonline 640 liraya kadar cayma bedelini karşılıyormuş. Altyapısı uygun olanlar ttelekom zulmünden kurtulabilirler bu sayede.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.