Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

Hocam komple 1000 kullaniyordum 20 lira yukledigimde ustunu cep avanstan cekiyordu simdi altin firsat 2gb gectim 25 lira yukledim cep avasim 5.99du suan yeteri kadar bakiye yok diyor bu tarife cep avanslardan kullanmiyor mu acaba ?

Edit: arkadaslar bazi tarifelerde yeterli bakiye yazisi yer aliyorsa cep avanslari kullanmamaiza izin veriyormus ama cep lira yaziyorsa avanslarimizi kullanamiyormusuz yeni fark ettim

Cep avans Kullanmıyorsa ne kadar eksikse bayilerde 5 TL - 5 GÜNLÜK ve 10TL - 10 GÜNLÜK var ikisinden birini yüklemen gerekiyor Sonra AVANSIPTAL yaz 7505 e gönder Daha Sonra Cep Aran Kabul ederse ABONE yaz 7506 ya gönder
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar sadece konuşma paketi yapmak istiyorum 1 hattıma 200 dk da yeter 300 dk da yeter var mı böyle bir kampanya ? siteden bulamadım.
    Ve sadece 1 gb 500 dk veya 1 gb 1000 dk heryöne gibi tarifeler var mı ? sms olmasada olur.
  • Gayet Açık şekilde anlatmışım konuda okursanız sorun kalmaz sms li sms siz fiyatlar aynı
    Sağolun hocam yeni kodlar vardır belki diye sordum.
  • Her yöne 1000dk, 1gb, 1000sms kampanyası olan komple1000'e hala gecilebiliyor mu ?

14 Haziran da birisi 1000LIK yaz 7000'e gönder demiş, hala gecilebiliyor mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ücretsiz 600 MB + 600 SMS + 600 DK : YENI 18 LIK PAKET -> 7000 yolla ( 18 yaş altı kullanıcılara )
  • merhabalar.red classic tarifem 22 temmuzda bitiyor.akıllı telefonum kırıldı yerine akılsız telefon aldım mutluyum :)
    500 dk+100 sms işimi görür.en iyi kombin hangisidir vodafoneda?
  • "Parasını çöpe atmak isteyenlere duyurulur "

Diye okudum da güzel espri demiştim.

Neyse evde duruyorsanız ve evde avea çekiyorsa sıkıntı yok.

• 500 dk+1000 sms+1 gb 18 tl kullanıyorum. Bunun neti 2 gb olan 23 tl tarifesine geçsem, tarifeler devam ettiği sürece, istediğim zaman eski tarifeme geri dönebilir miyim?

Yani, tarifeler arasında üst tarifelerden alt tarifelere geçiş imkanı var mı?

• istediğiniz zaman istediğiniz tarifeye geçebilirsiniz sınırsız tarife değiştirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Ceyrek altin firsat tarifesi yaptik arkadasa 15 tl ye 500 dk. Cok ta iyi oldu. Tesekkurler

Ben de iki hat taşıdım. Sizin tarifeye geçicem. Ama vodafone daki çalışan tarifeden haberi yok. Bende 5i 1 lik tarifeyi işaretle dedim. Eleman bir ay tarife değiştiremezsin dedi. Şimdi hat açılınca bir ay bekleyecek miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

istediğiniz zaman istediğiniz tarifeye geçebilirsiniz sınırsız tarife değiştirebilirsiniz

Teşekkür ederim. Fakat, ayda bir değişim yapabiliyoruz galiba. Yanılıyorsam düzeltin.

1000lik tarifeye bugün geçtik hocam.

bakiyemiz 9 tl, 15 tl yüklesek 24 tl olacak. tarife için 22 tl düşer mi?

ayrıca 22 tl üstümü yüklemek gerekiyor. bilgi verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Ceyrek altin firsat tarifesi yaptik arkadasa 15 tl ye 500 dk. Cok ta iyi oldu. Tesekkurler

Ben de iki hat taşıdım. Sizin tarifeye geçicem. Ama vodafone daki çalışan tarifeden haberi yok. Bende 5i 1 lik tarifeyi işaretle dedim. Eleman bir ay tarife değiştiremezsin dedi. Şimdi hat açılınca bir ay bekleyecek miyim?

evet beklemeniz gerekiyor diye biliyorum.

• olur yeterki 22 tl olma koşulu olsun
  • sınırsız tarife değişikliği yapabilirsiniz bekleme koşulu yoktur eskiden vardı normalde 30 günde 1 tarife değişikliği vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 20 Temmuz 2015; 22:01:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

olur yeterki 22 tl olma koşulu olsun

Teşekkürler siz hep bana yardımcı oldunuz

Aaa çok iyi oldu bu ya. Süper. Walla bir ay bekleyeceğim diye tırsmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tarife ile paket arasındaki fark nedir ?

Ben faturasız 1gb genç internet paketini kullanıyorum 18 TL alıyor .

Burada ise ilk iletide : ' Efsane fırsat ' tarifesi 500 DK + 1000 SMS + 1 GB : 18 TL var.

not : yeni abone değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lithuania

Arkadaşlar tarife ile paket arasındaki fark nedir ?

Ben faturasız 1gb genç internet paketini kullanıyorum 18 TL alıyor .

Burada ise ilk iletide : ' Efsane fırsat ' tarifesi 500 DK + 1000 SMS + 1 GB : 18 TL var.

not : yeni abone değilim.

yeni çıkan tarifeler eskilere döre daha avantajlı içeriklere bakılarak alınız
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.