Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fırsat23 paketini kullanıyorum internetim bitti ek internet almak için saçma fiyatlar mevcut (2gb 35 tl gibi) ... ne önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

fırsat23 paketini kullanıyorum internetim bitti ek internet almak için saçma fiyatlar mevcut (2gb 35 tl gibi) ... ne önerirsiniz.

vodafone satış yerlerinde size özel paketler çıkar oradan baktırabilirsiniz
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Hocam aile de ki herkesi efsanefırsat paketine geçirdim, herkes hem ucuza hemde rahatça konuşuyor, mesaj atıyor. Süper oldu sayende. Tekrar teşekkürler.
  • Arkdaslar avea dan iki adet hattımı vodafona geçireceğim kafamda bazi sorularım var.yardım edebilir misiniz?

- hatlar vodafone faturasıza taşınacak standart tarifeye.ben örneğin komple 1000 geçtiğimde 22 tl ödeyeceğim ekstra birşe çıkmaz değil mi? Geçiş telsiz kullanım vs ücretleri.
    - ornegin internetim yetmedi.dakikalarımdan feragat edip komple 1000 tarifesinden altın fırsat 2 gb tarifesine geçmek istesem ne kadar bekleyeceğim.
    - son olarak kalma sözü var mi yani kontratlı mi bu tarifeler acaba?

Not = Bu operatör tarifeleri o kadar karışık ki üstüne eğilip anlamak istiyorum fakat ufak ufak yazan birçok detay dikkatimi dağıtıyor size çok tşk ederim parlak 47

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assoss

Arkdaslar avea dan iki adet hattımı vodafona geçireceğim kafamda bazi sorularım var.yardım edebilir misiniz?

- hatlar vodafone faturasıza taşınacak standart tarifeye.ben örneğin komple 1000 geçtiğimde 22 tl ödeyeceğim ekstra birşe çıkmaz değil mi? Geçiş telsiz kullanım vs ücretleri.
    - ornegin internetim yetmedi.dakikalarımdan feragat edip komple 1000 tarifesinden altın fırsat 2 gb tarifesine geçmek istesem ne kadar bekleyeceğim.
    - son olarak kalma sözü var mi yani kontratlı mi bu tarifeler acaba?

Not = Bu operatör tarifeleri o kadar karışık ki üstüne eğilip anlamak istiyorum fakat ufak ufak yazan birçok detay dikkatimi dağıtıyor size çok tşk ederim parlak 47

Aveadan Vodafone a geçiş yaptığınızda Yıl sonuna kadar Vodafone Telsiz Kullanım Ücretini Ödüyor İstediğiniz tarifeye dilediğiniz gibi geçebilirsiniz

• Teşekkür ederim

• Merhaba yarın paket yapmam lazım, 20TL altı sms dk başda olmak üzere internette olsa iyi olur 3lü paket varmıdır teşekkürler
  • Efsane fırsat iyiymiş gerçekten. SMS gönderdim kabul etti, paylaşana teşekkürler.
  • 1000LIK yazıp 7000'e gönderince Komple 1000 tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Numara taşıyacaksanız herhangi bir faturasız tarifeye geçmeniz yeterlidir. Geçiş mesajını gönderdikten sonra gelen onayla TL yükleyebilirsiniz.

Sayin SADIK ONUR AKAR , yapmis oldugunuz numara tasima talebi onaylanmistir. 08/09/2015 07:21 tarihinde tasima islemi gerceklesecektir. Sizi aramizda gormekten mutluluk duyacagiz.

CEPAVANS SERVISINIZ AKTIFTIR. TL'NIZ BITINCE AVANS TL'LERINIZI KULLANARAK ILETISIME DEVAM EDEBILECEKSINIZ.SERVIS IPTALI ICIN AVANSIPTAL YAZIP 7505'E GONDERINIZ.

Degerli musterimiz, tarife degisikligi talebiniz alinmistir, gelecek onay SMS'nin ardindan kazandiran tarifenizi kullanmaya baslayabilirsiniz.

Degerli musterimiz, Komple 1000 Tarifesi tarifenizin icerigi, bakiyenizde en az 22 TL Cep Lira oldugunda yuklenecektir.

08.09.2015 tarihinden itibaren gecerli olacak sekilde Komple 1000 tarifesine gecis isleminiz tamamlanmistir.

DEGERLI ABONEMIZ, HESABINIZA 15 TL YUKLENMISTIR. IYI GUNLERDE KULLANIN.

Komple 1000 tarifesinde gecerli ucret detaylari; Vodafonelularla: 46,25 Kr/Dk, Diger yonlere:46,25 Kr/Dk, SMS:33Kr/adet, MMS: 80 Kr/adet, Internet: 15 KR/10KBdir. Bu ucretlendirmeler, tarife veya paketinizin icerigi olarak tanimlanmis kullanim haklariniz haricinde gecerlidir. Detaylar: vodafone.com.tr

Degerli musterimiz, Komple 1000 Tarifesi tarifesi kapsaminda, 08.10.2015 11:33 tarihine kadar yurt ici kullanabileceginiz Heryone 1000 DK, Heryone 1000 SMS, 1GB Internet Kullanimi hesabiniza yuklenmistir. Tarifenizden kalan haklarinizi sorgulamak icin yazip 7000'e ucretsiz SMS gonderebilirsiniz.

Degerli abonemiz, krediniz bitmistir. Simdi Odemeli SMS yollayarak da yakinlariniza UCRETSIZ ulasabilirsiniz! Numara bosluk mesajinizi 7033'e gonderin.

DEGERLI ABONEMIZ, BAKIYENIZ 0 KR'DIR.KESINTISIZ ILETISIM ICIN EN KISA ZAMANDA YUKLEME YAPINIZ.

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Hattınızda 1 TL Avans ile Vodafone a Taşınıyorsunuz Yıl Sonuna kadar Telsiz Kullanım Ücretini Vodafone Ödüyor 15 TL Yükleme + 6 Cep Avans + 1 TL Avans İle 22 TL Ettiği için Hattınız Şuan Bakiyeniz -6 TL dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 8 Eylül 2015; 12:07:48 >
  • s_black kullanıcısına yanıt
    18 TL ye FIRSAT18 yazıp 7000 e gönder 500 DK Her Yöne + 1000 Sms Her Yöne + 1 Gb İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 8 Eylül 2015; 12:10:08 >
    Gelecek ay yine 22 TL yüklerim, paket yenilenir. Sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Gelecek ay yine 22 TL yüklerim, paket yenilenir. Sorun yok.

Aynen Öyle Yapabilirsiniz Tarife Paket Yenilemelerinde Mobil Veriyi Kapalı Hale Getirmeyi Unutmayınız Yoksa 11 TL Saniyeler içinde hattınızdan düşüm olur
  • Yarın sabah 5,30 da vodafona geçeceğim. Vodafondan mesaj geldi. Geçeceğim paketler Altın 2GB ve diğer hattım da Esnek 2GB.

Ben yarın sabah önce para yükleyecegim sanırım. Sonra ne yapacağım? Ayrıca 3 GB hediye var. onlar için ne yapmalıyım. Bilgi verirseniz sevinirim.
  • cekale C kullanıcısına yanıt
    Tl yüklemeden önce IKRAM 3GB yazıp 3636 ya gönder 6 Ay Boyunca Her Ay Tarifene ek 500 Mb ücretsiz yüklenir 6 aya kadar toplamda 3 GB 6 Aydan sonra iptal etmezseniz 5 TL Karşılığında tarifenize ek olarak yansıyacaktır
  • 300 dk yok mu parlak hocam 9-12 tl arası aylık bi paket lazım. sadece dk. olacak.
    Tesekkur ederim hocam.
    İkrami aldiktan sonra para yukleyecegim. Sonra ne yazip nereye gonderecegim.

Hatırlatmanız için teşekkür ederim; birkaç defa o tongaya düştüm, maalesef... Bu yüzden artık 0 TL bakiye ile bekliyorum, yenilemelerde ise aşırı dikkat ediyorum.

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    15 TL ye 500 Dk Her Yöne ve 600 Dakikaya kadar var en uygunu 600FIRSAT yaz 7000 e gönder
  • cekale C kullanıcısına yanıt
    Bir şey yapmanıza gerek yok hediyeler kendiliğinden yüklenir
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.