Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratoto

parlak47 CEP kazan da değilim. Turkcell kullanıyorum Voda yı bi deneyeyim diyorum. Nete şimdilik gerek yok sms anca beş bilemedin 10 tane kullanırım. Bana dakika lazım. Telsiz kullanım ödememek için Standart Tarifeyemi geçmemiz gerekiyor.

tamam vodafona geçiş yapmışsanız 2015 yılında yıl sonuna kadar operatör telsiz ücretini ödüyor istediğiniz tarifeye geçebilirsiniz
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür.

Bu tarifeyi görünce hemen geçiş yapmıştım ancak şimdi eski tarifeme geri dönemiyorum ne yazıkki.

Çünkü ben hattımı aldığım zaman 26 yaş altı idim ve Frezone kullanıyordum ama şimdi yaş uygun değil deyip geçişi iptal ediyor sistem. Hayırlısı olsun ne diyelim. :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annemi vodafone a tasiyacagim.. hangi pakete gecmemi tavsiye edersiniz... sms internet lazim degil..250 dakika konusma bile yeter..en uygun hangisi faturali olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutsuzluk16

Annemi vodafone a tasiyacagim.. hangi pakete gecmemi tavsiye edersiniz... sms internet lazim degil..250 dakika konusma bile yeter..en uygun hangisi faturali olacak...

Faturasız olarak 600FIRSAT 500 dk her yöne faturasız 15 TL yada efsane altın 1 gb 18 tl 500 dk 1000 sms 1 gb internet
    Bide şu kampanyaya katıl Arkadaşını Vodafona getir kampanyası ya 3000 dk vodafone yada 3 gb internet ikisinden birini isterseniz birinize gelecek
    http://www.vodafone.com.tr/haydisimdigel.php?&icmp=hero-haydisimdigel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 26 Nisan 2015; 10:45:03 >

• Komple 1000 den mega3 tarifesine geçtim internet için bu pakette telsiz ücreti ödememek için ne yapmak gerekiyor konuyu açan arkadaş cep standart tarifesine geçersen mobil operatör öder demiş nasıl yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Komple 1000 den mega3 tarifesine geçtim internet için bu pakette telsiz ücreti ödememek için ne yapmak gerekiyor konuyu açan arkadaş cep standart tarifesine geçersen mobil operatör öder demiş nasıl yapacağım

Başlığı Okursanız Tarife ile Paket Aynı Şeyler olmadığını görürsünüz
  • komple 1000 tarifesi bitmiş ! 1000dk heryöne olup max 25 TL olan tarife önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

komple 1000 tarifesi bitmiş ! 1000dk heryöne olup max 25 TL olan tarife önerirmisiniz ?

Vodafonede bende araştırdım bulamadım buna yakım paket hy 1000 dk 1000 sms 2 gb internet 27 tl aveada var

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

komple 1000 tarifesi bitmiş ! 1000dk heryöne olup max 25 TL olan tarife önerirmisiniz ?

HEPSI22 yaz 7000 e gönder
  • bu tarifelerde belirtilen süreye kadar tl yüklemezsek tarife iptal mi oluyor?
  • uygun fiyata heryöne en az 750 dakika içeren paket var mı vodafonda? Turkcelli abime lazım.

• arkadaşlar komple 1000 tarifesi. yeni keyvordu KOMPLE1000 7000 gönder iyi forumlar

• Komple 1000 tarifesinin ne zaman biteceğini nasıl öğrenebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasuke_

Komple 1000 tarifesinin ne zaman biteceğini nasıl öğrenebilirim ?

Öğrenemezsiniz Çünkü kodu denemelerim sonucunda bulabildim
  • Ücretlendirme periyodu 6s mi 60s mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Kod ne acaba paylasabilirmisin ? Yada p.m den ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Kod ne acaba paylasabilirmisin ? Yada p.m den ?

KOMPLE1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeosman

Ücretlendirme periyodu 6s mi 60s mi?

Bütün Faturasız TarifeLer 60 Sn dir Promosyon (hediye ) verilen Dakikalar bazen 6 Sn oluyor sistem üzerinden gönderilen paket dakikaları Yani vodafone çok karışık
  • Mega üçlüye geçtim hocam teşekkürler. Esnek tarifedeydim onun iptalini yapmadan geçtim, iptal mesajı hatalı diyordu, sıkıntı çıkar mı acaba, ay sonu oradan da tl alır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fell on Black Days -- 18 Mayıs 2015; 20:49:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

Mega üçlüye geçtim hocam teşekkürler. Esnek tarifedeydim onun iptalini yapmadan geçtim, iptal mesajı hatalı diyordu, sıkıntı çıkar mı acaba, ay sonu oradan da tl alır mı?

Mega Üçlü Tarifedir Tarife Değişikliği Olduğu için Esnek Tarifede Değişiyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.