Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.747
Cevap
123
Favori
143.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün arkadaş denedi hata verdi. Mega Yeni bitti herhalde. Yakında deneyen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

Bugün arkadaş denedi hata verdi. Mega Yeni bitti herhalde. Yakında deneyen oldu mu?

Mega yeni kodu dün itibariyle açığa alınmıştır Tarifeye geçenlere hayırlı geçmeyenlere geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 9 Eylül 2017; 9:47:8 >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Şanssızlık işte 1 günle kaçırmış. Farklı bir tarife var mı uygun 3 gb?

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    3gb sabah 3 gb gece çöp

• 31 Ağustos günü taşıma işlemini başlattım ve 8 Eylül de hat geçimişimiz tamamlandı ama mega yeni tarifesine geçiş kapanmış. Müşteri hizmetleri ile görüştüm bir sonuç elde edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ef-e-ren -- 9 Eylül 2017; 14:39:14 >
  • Ava ile türkcelli şalvarlılar bastı diye Vodafone geçecektim bunlarda kampanyayı değiştirmişler

Tarifede olanlar devam edebilecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

Tarifede olanlar devam edebilecek mi?

Evet devam eder
  • Bugün hattımı iptal edip yrni hat aldım ve geçemedim tarifeye. Kaç yıldır kullanıyordum. 600 dk 3 gb int ne yapabiliriz?

Şuanda ramazan falan bir paket yapmış bayideki ilk ay idare eder ama gelecek aya hangi tarife yapmalı?

• Benim hatta vf ye gecmek uzere artik mega 22 den devam ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Bugün hattımı iptal edip yrni hat aldım ve geçemedim tarifeye. Kaç yıldır kullanıyordum. 600 dk 3 gb int ne yapabiliriz?

Şuanda ramazan falan bir paket yapmış bayideki ilk ay idare eder ama gelecek aya hangi tarife yapmalı?

Yeni hat ve taşımalara için 22TL ye 500DK+1000SMS+3GB için BETA123BETA->7000 e gönder
    hocam hattımı taşımak istiyorum 1000dk+1000sms+en az 1 gb bir tarife arıyorum en mantıklısı nedir? teşekkürler bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

hocam hattımı taşımak istiyorum 1000dk+1000sms+en az 1 gb bir tarife arıyorum en mantıklısı nedir? teşekkürler bu arada

Tablodanda bulabilirsiniz
    19TL ye 750DK+1000SMS+2GB için BITTIKCEDOLAN1GB->7000
    3TL ye 250DK için BF250DK->7000 e gönderip Toplamda 22TL ye 1000DK+1000SMS+2GB sahip olabilirsiniz
  • Kampanyadan yararlanmak için normal faturasız hatta geçiş yapsam sonra bu faturalı tarifeye geçsem olur mu? Yoksa en az 1-2 yıl vodadofone kullanmış olmak mı gerekiyor?
    Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Kampanyadan yararlanmak için normal faturasız hatta geçiş yapsam sonra bu faturalı tarifeye geçsem olur mu? Yoksa en az 1-2 yıl vodadofone kullanmış olmak mı gerekiyor?

• quote:

quote:

Kampanyadan yararlanmak için normal faturasız hatta geçiş yapsam sonra bu faturalı tarifeye geçsem olur mu? Yoksa en az 1-2 yıl vodadofone kullanmış olmak mı gerekiyor?

Evet Faturasız hatta geçerseniz istediğiniz zaman gene faturalı tarifeye geçebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

quote:

Evet Faturasız hatta geçerseniz istediğiniz zaman gene faturalı tarifeye geçebilirsiniz

Teşekkür ederim.

Peki faturasıza geçtim, 19TL ye 750DK+1000SMS+2GB için BITTIKCEDOLAN1GB->7000 bu faturalı tarifeye geçiş yapmam için mesajı atmam yeterli olacak mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

Peki faturasıza geçtim, 19TL ye 750DK+1000SMS+2GB için BITTIKCEDOLAN1GB->7000 bu faturalı tarifeye geçiş yapmam için mesajı atmam yeterli olacak mı?

Evet yeterli olacaktır

• Merhaba hocam, konudan biraz bagimsiz olarak vodafone'daki ONAY yazip 4455'e SMS gonderme islemi icin iptal yontemi nedir? internette 2014te sormuslar ama cevap bulamadim, bilginiz var mi?
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.