Şimdi Ara

Vodafone Eski Telefon Değişim Kampanyası LG G4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
7.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mevcut tarifeme 10 tl zam yapıyor tarifem red xs 50 tl den 60 tl ye çıkıyor 240tl ordan fazla telefon aylık ücreti 75*24=1800tl+240tl tarife farkı=sadece telefon 2040tl 60*24=1440tl konuşma sana toplam tel+konuşma 3480tl
    mevcut durumda tarifem 50tl*24:1200tl n11 çekim var g4 1279tl-111çek=1168tl
    2yıl Tel+Konuşma 2368 tl 3480-2368 FARK 1112 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keb@nlı23 -- 8 Mart 2016; 9:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keb@nlı23

mevcut tarifeme 10 tl zam yapıyor tarifem red xs 50 tl den 60 tl ye çıkıyor 240tl ordan fazla telefon aylık ücreti 75*24=1800tl+240tl tarife farkı=sadece telefon 2040tl 60*24=1440tl konuşma sana toplam tel+konuşma 3480tl
    mevcut durumda tarifem 50tl*24:1200tl n11 çekim var g4 1279tl-111çek=1168tl
    2yıl Tel+Konuşma 2368 tl 3480-2368 FARK 1112 TL

Müthiş....

Anlayana.
  • keb@nlı23 K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın hesabı güzel katılıyorum bu şekilde kesinlikle kazık. Tek artısı 24 ay taksitle telefon alıyorsun ve aldığın telefon lg türkiye garantili oluyor(bundan emin değilim ama muhtemelen böyledir)
  • Bence çok iyi bir fırsat,
    Aynı telefon diğer oparatörlerde 24 ay 2300 tlye geliyor.
    Bu kampanyada hemen hemen piyasa fiyatıyla aynı,
    Zaten her şekilde konuşma ve internet paketleride uygun.
    cidden sıcak fırsat.
    Telefon vatanda ve teknosada 1800tl
    Ancak ithalatcı garantili ve nakit alırsan ve ne olduğu belli olmayan firmalardan 1300-1500 arası alabilirsiniz.

Şuan bende LG g2 var kamerası ile ilgili arıza vardı. LG servisine götürdüm paralel ihracat diye bakmadılar.
    Firmaya gönderdim aylar sonra yarım yamalak yapıp göndermişler.
  • her kampanyada aynı muhabbet

24 ay taksitle telefon hiçbir zaman ucuz olmaz ,zaten peşin paranız varsa gidin peşin alın.

ayrıca distribitor garantili ürünle uyduruk ithalatçı ürünü fiyatı da bir olmaz

son olarak yukardaki hesap hatalı
    mevcutta ödediğiniz 24x50tarife= 1200
    telefon alırsanız 24x(60tarife+75telefon)=3240
    kalan 2040 (yani dirstribitor garantili lg g4 2 sene sonunda size aslında bu rakama mal oluyor)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunnkaar kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. benimde olduğum yerde özellikle vodafone çekmiyor (3G) işime hiç yaramamıştı.
    birde şunu söyleyeyim 1500 lira indirim denmiyor, 1500 liraya kadar indirim deniyor ki onunda türkçesi şu sen bana güncel 0 bir telefon getir piyasa değeri en az 2000 lira olan bende sana 1500 lira indirim belki yaparım o zaman. yani 3310 u götür 1500 lira indirim al değil o
  • landmoon L kullanıcısına yanıt
    ''uyduruk ithalatçı ürünü'' siz gidin 300 Tl fazla verip uyduruk! olmayanı alın ne fark varsa. Distribütör garantililer ak kaşık zaten müşterinin bir dediğini iki etmiyorlar.
  • bune anasını satayım oha.
  • sıcak fırsat değil
  • faturalı tarifeye geç telefonu sana bedavaya verelim deseler yinede almam. hemde 24 ay boyunca seni kendine baglayacak.
  • Bunlardan telefon alan enayidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarife üzerinden almaya hiç bulaşmayın arkadaşlar telefonu zaten pahalı veriyorlar birde tarife atıyorum 25 tl ise normalde telefon aldığın için 35-40 tl'den veriyor sana anasının gözü para oluyor yani zamanında bir hata yaptım 2 yıl önce 600tl'lik telefon bana 900 gibi bir fiyata geldi 1000 tl kredi çeksem 1 yıllık bu kadar faiz ödemem
  • Arkadaşlar operatörden telefon alınmaz

Ancak zaman zaman kampanya avantajlı olabiliyor.

2010 yılında sanırım Vodafone 945 ve 2015 yılında Türkcell den Sony Xperia E4G aldım.

Sony E4g = 639 TL idi sanırım. Arkadaşım 69 TL fatura ödüyordu. 60 yaş üstü birini bulamayınca onun hattı üzerine +2gb internet hediye ile 79 TL den 12*79 TL ye satın aldık sanırsam. Ben 45/50 TL gibi bir rakam ödedim. Hatırımda kalan 115*12 toplam

Ayrıca o dönem de online işlemlerden sipariş veren 120TL değerinde Samsung bluetooth kulaklık hediye edildi.

12 taksit ve dolaylı olarak 500 TL gibi bir para çıktı cebimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 16 Mart 2016; 11:59:14 >
  • Şimdi normalde ben turkcelden başka bir hat kullanmayan biriyim.
    Fakat mevcut abonelere iyi teklifler sunmadıklarından mecburen operatör değişikliği yapıyorum.
    500 dakika 2gb internet ve 1000 sms için 52tl her ay ödüyorum. (yeni müşterilere aynı hizmeti 30-35 tl ye veriyorlar)
    Gelelim vodafone kampanyasına 75 tl mevcut aboneler için.
    Yeni gelip aileden 7 ile 25 yaş grubu birisi varsa size 65tl X 24 ay = 1560tl gibi iyi bir fiyata yapıyor.

Malum taksit olayı kalktı, peşin verilen 1000 tl ve üzeri rakamlar duruma göre bütçeyi sarsıyor.
    Taksitli paralel ihracatta olsa 1560 tlye başka bir yerde varsa hemen alayım.
    24 ay değil 6 veya 9 ayda olur.
    Birde konuşma bedeliyle hesaplayıp toplamda şu kadara mal oluyor demek biraz yanıltıcı.
    Sonuçta bir şekilde internet ve konuşma paketi kullanacağız.
  • Cebinizde 1200 tl nakit yoksa zaten telefon almayın hacı g4 olmasa aç mı kalacaksınız? Taksitle taahutle kendinizi bprçlandırarak aç kalacak kadar fakir misiniz? Açıkçası sorum şu. Paranız olmadan geleceğe borçlanarak aldığınız g4 size ne katacak?

• Tarifeye Ek cihaz işi tamamen Operatörlerin Müşerilerini yolmasıdır. Sözüm ona taksit yapıyorum ayağına deli faizler alıyorlar kullanıcılardan. 1500 lira kredi çeksen 24 ayda 1850 1900 ödüyorken telefona 2000 Tl den daha fazla para ödüyorsun. Böyle bir dolandırıcılık yok. Mobil cihazlara taksitin kalkması ile hem üretici hemde tüketici madur edilmiştir. Neye faydası olmuş, sözüm ona ekonomiyi kurtaracaklar bu taksit kısıtlamasıyla ! Tarifye ek cihaz almayın aldırmayın. Çok ihtiyacınız varsa gidin kredi çekin öyle alın. Bende 2013 Yılında aldığım LG Optimus G var. Her işimi görüyor, 3 senedir hiç bir sıkıntıda yaşamadım bu zamana kadar. Yok eski telefonun şarj ı 3 5 saat az gitmiş, yok ekranın boyutu 0,bilmem kaç daha büyükmüş diye insanları tüketim manyağı yaptılar. Cihazlarınızın değerini bilin ve bu yönde kullanın, sizde hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Atın kenara 200 300 lira, sigaraya veriyorsunuz, olup olmadık şeylere harcıyorsunuz. Kısın olup olmadık harcamalarınızı, biriktirin, ihtiyaç duyduğunuzda da gidin tak diye yapıştırın parayı öyle alın.

Çok dolmuşum la

• quote:

Orijinalden alıntı: yesil_dev

Tarifeye Ek cihaz işi tamamen Operatörlerin Müşerilerini yolmasıdır. Sözüm ona taksit yapıyorum ayağına deli faizler alıyorlar kullanıcılardan. 1500 lira kredi çeksen 24 ayda 1850 1900 ödüyorken telefona 2000 Tl den daha fazla para ödüyorsun. Böyle bir dolandırıcılık yok. Mobil cihazlara taksitin kalkması ile hem üretici hemde tüketici madur edilmiştir. Neye faydası olmuş, sözüm ona ekonomiyi kurtaracaklar bu taksit kısıtlamasıyla ! Tarifye ek cihaz almayın aldırmayın. Çok ihtiyacınız varsa gidin kredi çekin öyle alın. Bende 2013 Yılında aldığım LG Optimus G var. Her işimi görüyor, 3 senedir hiç bir sıkıntıda yaşamadım bu zamana kadar. Yok eski telefonun şarj ı 3 5 saat az gitmiş, yok ekranın boyutu 0,bilmem kaç daha büyükmüş diye insanları tüketim manyağı yaptılar. Cihazlarınızın değerini bilin ve bu yönde kullanın, sizde hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Atın kenara 200 300 lira, sigaraya veriyorsunuz, olup olmadık şeylere harcıyorsunuz. Kısın olup olmadık harcamalarınızı, biriktirin, ihtiyaç duyduğunuzda da gidin tak diye yapıştırın parayı öyle alın.

Çok dolmuşum la

Katılıyorum size hatta şöyle bir önerim var kendi uygulamam;

Teb 1000 tl nakit avans 0 faiz 6 ay geri ödeme ayda 166 tl
    Ykb 1000 tl nakit avans 1.99 faiz 9 ay geri ödeme ayda 123 civar

Bu şekilde almak uygun oluyor tüketici kredisi çekmek yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

gsm şirketlerinden alınan telefonlarda kazık yememe gibi bir durum söz konusu değil.piyasada 1600 tl lik telefonları 2600 tl ye 24 ay taahhütle sokuyorlar müşterilere.ama ben burda müşteriye kızıyorum.bu vodafone ingilterede hat alana bedava telefon verirken bizde kapitalist sömürüsünü sonuna kadar kullanıyor.gidin parelel ithlat cihazı alın

Akrabam almanya da normalde 25 euroluk tarife kullaniyordu 2yillik kontrat ve ayda 35 euro odeyerek iphone 6 aldi. Yari parasina denk geliyor hatta daha ucuz.
    Burada bir operatorun cihazi verirken 1 tl zarar etmesi dusunulemez.

• En ucuzu 24x65 TL, o da 1500 TL civarı yapıyor zaten. Hadi 12 ay desen yerimde...
  • Kredi Çekin daha iyi arkadaş bunada ödeme yapmak lazım bankayada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.