Şimdi Ara

Vodafone'dan memnun kimse yok mu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şirket hatlarımızın bir kısmının turkcell sözleşmesi sona erdi. Bu hatları en azından bir kaç ay denemek için taahütsüz olarak vodafone'a taşımayı düşünüyorum memnun kalmazsak tekrar şubat gibi turkcell'e dönüp kalan hatlarımız ile birlikte toplu kontrat yapacağız. ama benim esas merak ettiğim şu; nerede bir vodafone konusu geçse hep şikayet var hep sıkıntılardan bahsedilmiş.

aramızda hiç mi yok bu adamlardan memnun olan iyi ki geçmişim diyen?

çekmiyor, internet yavaş, müşteri hizmetleri kötü vs. vs. hep problemler anlatılmış eğer gerçekten öyle ise hiç turkcell'den kımıldamayacağım bir yere.

yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

• Müşteri hizmetleri tırt kabul ediyorum fakat çekim gücü konusunda Turkcell kadar iyileştirme gösterdiler son zamanlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Müşteri hizmetleri tırt kabul ediyorum fakat çekim gücü konusunda Turkcell kadar iyileştirme gösterdiler son zamanlarda.
    Vodafone dan ben çok memnunum hocam. Turkcell falan hikaye. Ayrıca ben Red mh ile de hiç sorun yaşamadım. Çekmediği internetin kötü olduğu bir yere denk gelmedim.
  • Vodafone red klasik kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Turkcell ile pek bir farkı yok gibi çekim konusunda.

Müşteri hizmetlerine bir kere işim düştü onda da sıkıntı çıkmadı hiç.
  • Şirket hatlarımızın Yarısı vodafone Yarısı turkcell yani her ikisini kullanıyoruz...ikisinde de önemli bir problem yaşamadık
  • 19 liraya heryöne 1000 dk+1 gb kullanıyorum. Gayet memnunum. Keşke köyümde 3g si olsa.
  • Çekim yönünden pek sorun yaşamazsınız ama ussd servislerini kullanırken çok sık hata alyorum( şebeke meşgul, geçiçi olarak servis dışı) gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Çekim yönünden pek sorun yaşamazsınız ama ussd servislerini kullanırken çok sık hata alyorum( şebeke meşgul, geçiçi olarak servis dışı) gibi
    Vodafone aslında kaliteli bir operatör en az Turkcell kadar tatmin edici.
    Ama sorunları sistemsel yani senelerdir aşamadılar bu sorunu.
    Aynı şeye benziyor sen bir takımın teknik direktörüsün ve takımın sistemini kurmadan oyuncu transfer
    ediyorsun ve takım belli bir zaman sonra tırt oluyor. Yani kullandıkları istasyonlar falan kaliteli ama sistem
    bitik olunca onlarda işe yaramıyor. Foruma genel olarak bak vodafone için genel olarak şikayetler şöyle;

- Müşteri hizmetleri bilgisiz ve insanı azarlıyor,
    - Online hizmetler sorunlu,
    - Geceleri sorgulamalar yapılamıyor,
    - Vodafone kullanıyorum şarjım hemen bitiyor
    vs vs gibi

Yani hep sistemsel şikayetler yoksa çekim konusunda Turkcell gibi olmasa da Turkcell'i aratmaz..

• yamyamix Y kullanıcısına yanıt
    Avea bile sistem olarak vodafone'dan daha iyi. Vodafone sistemlerini ve müşteri hizmetlerini düzeltse turkcellden bir farkı kalmaz.
  • vfkonser yazıp 6666 ya gönderebilcek freezonelu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gneu1989

vfkonser yazıp 6666 ya gönderebilcek freezonelu var mı?
    İş yerinde data hattı dahil olmak üzere bir çok hattını kullanıyorum ve çok memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

İş yerinde data hattı dahil olmak üzere bir çok hattını kullanıyorum ve çok memnunum...

Alıntıları Göster
    RED tarifeleri iyi,

MH'de pek sorun yaşamadım. KendiLeriyle pek iyi anlaşırız :)

Interneti yavaş bence. Avea'nın interneti bile vodafone'dan iyi, Biraz da kullandığın cihazla alakalı.

Online işlemler kafa karıştırıyor. Turkcell'dekine göre karışık gelebilir.

USSD servisler yerine VODAFONE MENU içindeki seçenekleri kullanmak daha mantıklı..

Deneme amaçlı geçilebilir. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

RED tarifeleri iyi,

MH'de pek sorun yaşamadım. KendiLeriyle pek iyi anlaşırız :)

Interneti yavaş bence. Avea'nın interneti bile vodafone'dan iyi, Biraz da kullandığın cihazla alakalı.

Online işlemler kafa karıştırıyor. Turkcell'dekine göre karışık gelebilir.

USSD servisler yerine VODAFONE MENU içindeki seçenekleri kullanmak daha mantıklı..

Deneme amaçlı geçilebilir. Tavsiye ederim.
    Daha önce red bireysel kullanıyordum bir ay faturada karışıklık yapıp yüksek fatura çıkardılar ama teknik sorundan olduğunu tespit ettirip parayı sonraki aylardan düştüm,
    taahütlü bireysel paket bitince şirkete geçirelim dedik, numara turkcell olduğu için türkcell e gidip , şirkete geçirip tekrar vodafone a getireceksin dediler, sırf vodafone iyi diye bu işlemi yaptım 3 4 ay zamanımı ve ekstra paramı aldı bu işler. Buraya kadar herşey normal.

Vodafone a geçince kurumsal hat olarak tarfie sectik , dedik dolu hat olsun uğraşmayalım aştı aşmadı, yurtdışında konusalım internet paylaştıralım vs, red business 4000 dk heryöne, 4 gb, 4000 sms, vodafone sabit sınırsızı seçtik. Henüz sorun yok

1 ay oldu fatura normal geldi 95 tl
    2.ay normal geldi ,
    3. ay bir geçirdiler 300 tl
    4. ay yine yüksek gelecek mevcut kullanımda görünüyor.

paket aşım % 80 vs msg gelmiyor çünkü ondan değil.

her kullandığımız dakika sms vs para yazıyormuş teknik sorun varmış parayı yatır önümüzdeki aydan düseriz diyolar

yatırmak zorunda mıyız?
    yatırmicaksan incelemeye girecek , girdikten sonra düşecek ama fatura değişmiyor. sen bu sefer bilmem ne faxına imza sirküleri , zart zurt akla gelen maximum evragı yolla , bi yere havale yap dekontu koy, vs vs....
    yatırdık geçtik, uğraşamam dedim.

bu aya geldi yine yüksek, bi türlü düsemiyoruz ki, vodafonun teknik sorununu biz çekiyoruz, bizi kurumsala kaydeden bölgeci arkadaşı arıyoruz, benim ilgim yok , müşteri hizmetlerinden çözeceksin diyor,
    müşteri hizmetlerini arıyoruz, biz bilmeyiz , faturalar çıksın itiraz edin, incelensin düşerse önümüzdeki aydan düseriz diyor,

arkadaş önümüzdeki ay normal gelmiyoki zaten bi türlü , her ay anormal fatura, devamlı vodafonda paramız kalıyor.

Bunların hepsini geçelim, her aramada müşteri hizmetleri para alıyor. bide onu ekliyor faturaya. valla soğudum vodafone dan taahütü bozup neyse parası verip çıkıcam, gidicem pahalı mahalı turkcell e dönücem,

satarken hattı adamlar geliyor ayağımıza, uğraşıyor, sorun oldumu kurumsal firma , adam bulamıyorsun...

TAVSİYE ETMİYORUM , bu sorun dolayısıyla arıyorum, bak aynı sorun bidaha oldu olmayacak diyordunuz diyorum, adamlar yapacak bişi yok diyorlar.

• Ben vodafone dan memnundum. Ama şu an avea kullanıyorum çünkü 2gb tan sonra 96kb sınırsız internetim var sadece bunun için aveadayım. bulunduğum yerde aveanın sinyali çok dalgalanıyor full de çekiyor hiç çekmediğide oluyor ama vodafone da öyle bir sorun hiç yaşamıyordum ya hep full çekiyordu yada bir eksik. Şunu da ekleyeyim bulunduğum yerde sadece aveanın 3g si var oda bi ayrı durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fullmax45

Ben vodafone dan memnundum. Ama şu an avea kullanıyorum çünkü 2gb tan sonra 96kb sınırsız internetim var sadece bunun için aveadayım. bulunduğum yerde aveanın sinyali çok dalgalanıyor full de çekiyor hiç çekmediğide oluyor ama vodafone da öyle bir sorun hiç yaşamıyordum ya hep full çekiyordu yada bir eksik. Şunu da ekleyeyim bulunduğum yerde sadece aveanın 3g si var oda bi ayrı durum.
    vodafone pişmanlıktır
  • Cepnet olmasa bir dakika durmam, taşırım.
  • Türkiyedeki gsm operatörleri 3g band dağılımında turkcellin neredeyse üçte biri bande sahip olsa da akıllı telefon satışlarını artıran politikasıyla her geçen gün büyümekte olan bir operatördür. Önümüzdeki bir yıl içinde rakipleriyle kafa kafaya gidebileceği inancındayım, bence agresif bir gelişim grafiği göstermesi bile memnuniyete değer. Ayrıca fiyat performans açısından değerlendirdiğimizde hiç de fena sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetahmetoglu1961

Türkiyedeki gsm operatörleri 3g band dağılımında turkcellin neredeyse üçte biri bande sahip olsa da akıllı telefon satışlarını artıran politikasıyla her geçen gün büyümekte olan bir operatördür. Önümüzdeki bir yıl içinde rakipleriyle kafa kafaya gidebileceği inancındayım, bence agresif bir gelişim grafiği göstermesi bile memnuniyete değer. Ayrıca fiyat performans açısından değerlendirdiğimizde hiç de fena sayılmaz.
    Ben memnunum. Fatura problemi yaşadıktan sonra 1 ay içerisinde geri Turkcell'e dönmüştüm.
    O gün bu gündür kullanmadığım için acayip memnunum.
  • BJK'ye sponsor olduğu günden itibaren vodafone benim için bitmiştir.
  • Geçtiğim güne lanet ettiğim, fatura farklarına rağmen turkcelli desteklediğim yegane konu bu olabilir. Adamlar işini iyi yapıyor, e her konforun da bir bedeli var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.