Şimdi Ara

Vodafone'dan HTC Wildfire S Cihaz Kampanyası (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
2
Favori
86.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dasdasq

quote:

Orijinalden alıntı: DesTRuctionS

Bugün avea hattımı vodafone geçiş işlemini başlattım ve bu kampanyadan yararlanayım diye.. Kredi kartı ile 12 taksit olarak gerçekleştirecekler.. Geçiş işlemi onaylanınca..

500 dk her yöne konuşma 5000 her yöne sms
    + cihazın 100mb 6 ay boyunca internet
    + geçiş işleminden 10 ay boyunca 100 dk her yöne konuşma
    + geçiş işleminden 10 ay boyunca 100 mb internet
    + HTC Wildfire S (Siyah)

hepsi aylık 35 TL bundan daha iyisi yok valla.. =)

ben de dün 29+15= 44 tl lik paketten aldım adama en ucuz tarifeden alıcam dedim bu tarifeyi söylemedi. 35 tl lik alsaydım,

24*9= 212 tl az ödeyecektim. şu an bunu düzeltmem için bi yol bilen var mı?

25 yaş alıtı isen müşteri hizmet(siz)lerini ara ve durumu anlat. Sizin kazma elemanlarınıza en uygun tarifeyi söyledim onlar tuttular bu tarifeyi verdiler ama cep avantaj daha uygunmuş ve ben bu hatayı kabul etmiyorum diye belirt. Tarifemi değiştirin de.

• malesef değilim. )) şimdi görüştüm 25 yaş altı olmasa bile 25 yaş altı biri kullanacaksa tanımlanabiliyormuş.
    fakat onu da hattı aktive etmeden önce yapmak gerekirmiş.

telefonu erken aldık ama böyle bi 200 tl zarara girdik siz girmeyin ahali.
  • fiyatda yanlislik var.
  • aslında bu senin suçun değil.seni yönlendiren vodafone shoptaki kişinin yanlışı.gidip ondan hesap soracaksın
  • quote:

malesef değilim. )) şimdi görüştüm 25 yaş altı olmasa bile 25 yaş altı biri kullanacaksa tanımlanabiliyormuş.
    fakat onu da hattı aktive etmeden önce yapmak gerekirmiş.

telefonu erken aldık ama böyle bi 200 tl zarara girdik siz girmeyin ahali.

Bilgisizler işte. Sonrada utanmadan karşınıza geçerler bizden iyi mi bileceksiniz diye tafra yaparlar! (Genellemiyorum ama çoğunluğu böyle. Ben bayiiyim diyerek çıkmasın biri)
  • bir daha baktım tarifelere de sizin yaşınız 25 üstü demişsiniz.size en uygun fiyattan vermişler
  • 25 yaş altı bir kullanıcıya tanımlayabilirsiniz dedim.

bu arada telefonla ilgili bi kaç not,

turkcell hattımla taktım kurcaladım 3-4 saat. 1 saat falan konuştum şarjı yarıya yakın yine. galiba ancak 2 gün

gider bu şekilde kullanımla. çok çok iyi değil bu yönden.

üstünde logo falan yok vodafone un. şık bir telefon

hızlı da sayılır. tam kurcalamdım ama ilk izlenimim olumlu
  • quote:

25 yaş altı bir kullanıcıya tanımlayabilirsiniz dedim.

bu arada telefonla ilgili bi kaç not,

turkcell hattımla taktım kurcaladım 3-4 saat. 1 saat falan konuştum şarjı yarıya yakın yine. galiba ancak 2 gün

gider bu şekilde kullanımla. çok çok iyi değil bu yönden.

üstünde logo falan yok vodafone un. şık bir telefon

hızlı da sayılır. tam kurcalamdım ama ilk izlenimim olumlu

Sarj cok gidiyormus gercekten.
  • web sitesinde en düşük paket mini avantaj 20 lira cihaz bedeli 20 lira toplam ödenecek 40 lira yazıyor.Anlamadım gitti.35 ödeyecem toplam yazmış bazı arkadaşlar.
  • wildfire 1300 mAh wildfire s 1230 mAh bekleme ve konuşma süresi wildfiredan az.

yani yeni modelinde işlemciyi rami arttırıp pil gücünü niye azaltırlar ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

Arkadaşlar Malatyada Büyük Bir Vodafone Shopta Çalışıyorum. Cihazla İlgili Bilgi Bize Saat 13.00 Gibi Felan Geldi Cihazlarda 13.30 Gibi Geldi. Bilmeyen Vodafone Bayiler Nasıl Var Anlamıyorum. Öncelikle Cihazın Birçok Pakete Uygulanması Süper Oldu Çok Uygun Fiyata Mal Oluyor. Normal Satış Fiyatı 699 TL Ama Paketle Alınca 240 TL'ye Geliyo. Benim 945 Cihazım Var Değiştirmeyi Düşünüyorum Bu Aralar Biraz Wildfire S'i İnceledim. Ekran Kalitesi 945'ten Kat Kat Kaliteli Zaten ki Vodafone 945'in Çözünürlüğü Berbat. Cihazın Gingerbreadla Gelmesi Büyük Avantaj Fakat İşlemci ve Ram Rom Değerleri 945'le Aynı. Sadece HTC'nin Kalitesi ve Android Sürümüyle Bu Cihaz Öne Çıkıyor. Benim Şahsi Fikrim Cihaz Çok Küçük ve Küçüklüğünden Dolayı Tercih Etmiyceğim Bi Ürün. Ben Daha Büyük Ekranlı Bi Cihaz Almayı Düşünürken Bunun Ekranı Bana Uymadı ve Açıkcası Çokta Beğenmedim Cihazı. Bu Yaz Başka Cihazlarda Kampanyaya Girebilir Ben Biraz Dha Bekliycem. Sizlerde Acele Karar Verip Pişman Olmayın. 845de Önce Duyrulmuştu Bir Kısım İnsan 845 Aldı Daha Sonra Aynı Fiyata 945 Verildi. Buda Ona Benzeyebilir. HTC Bu Ara Çok Model Duyurdu Bunlardan Birini Daha Vodafone Kapabilir ;)

Sizin girebilir dediğiniz kampanyalar içinde HTC Salsa falan bu fiyatla girecekse beklemek mantıklı. 3.4" 800 mhz işlemci ama bunu kaçırmak da istemiyorum. Girecek modeller hakkında bir duyumunuz var mı?

Hocam Dikkat Ederseniz Birçok Model Duyurusu Yapılmasına Rağmen HTC Sitesinde Olupta Türkiyede Satışa Sunulmamış Cihazlar Var. Wildfire S de Bunlardan Biriydi. Özellikle HTC Salsa Konusunda Benimde Bir Beklentim Var. Salsa Tabi Bu Fiyattan Satılmaz Diye Düşünüyorum Ama Çokda Fark Olmaz Gibi. Yinede Siz Bilirsiniz Dediğim Gibi Kampanyayı Kaçırıp Sonrada Bana Kızmayın Ama Bizimde Vodafone'deki Diğer Çalışanlarında Beklentisi Var Bu Konuda Bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy05

web sitesinde en düşük paket mini avantaj 20 lira cihaz bedeli 20 lira toplam ödenecek 40 lira yazıyor.Anlamadım gitti.35 ödeyecem toplam yazmış bazı arkadaşlar.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Wildfire-S-Cihaz-Kampanyasi.php
    burda aşağıdan yukarıya doğru okuyarak çıkarsan genç avantaj tarifesinin detayını göreceksin.

• ben numara taşıma ile gelsem kartımdan 360 lira çekecekler telefon bedeli ama genç avantaj paketinde +10 lira cihaz bedeli ile telefonun maliyeti 240 liraya geliyor anlamadığım aradaki fark(360-240=120) nereye gidiyor.Neden benden 120 lira fazla alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1948685BE -- 17 Temmuz 2011; 13:22:34 >
  • Kendimden sonra annemede beyazından aldık. Şık bir telefon. Nasıl ols Vodafone'dayız diye aldık.

iOS'cu idik ama bakalım Android nasılmış :)
  • quote:

ben numara taşıma ile gelsem kartımdan 360 lira çekecekler telefon bedeli ama genç avantaj paketinde +10 lira cihaz bedeli ile telefonun maliyeti 240 liraya geliyor anlamadığım aradaki fark(360-240=120) nereye gidiyor.Neden benden 120 lira fazla alıyorlar.

faturaya iade oluyormuş yani ordan geri alacaksınız miktarı zaten sorun olmayacak.
  • quote:

ben numara taşıma ile gelsem kartımdan 360 lira çekecekler telefon bedeli ama genç avantaj paketinde +10 lira cihaz bedeli ile telefonun maliyeti 240 liraya geliyor anlamadığım aradaki fark(360-240=120) nereye gidiyor.Neden benden 120 lira fazla alıyorlar.

quote:

Orijinalden alıntı: mahlasago

arkadaşlar bir bilgilendirme yapiyim bugün ki vodafone bayii gezim sonrası;

eğer en az 8 aydır vodafone faturalı iseniz zaten sorun yok kampanyadan kredi kartsız yararlanabiliyorusunuz.

eğer eğer faturalı fakat 8 aydır abone değilseniz ozaman tek fark 360 tl yi 12 taksit ile bonus-world kredi kartından çektiriyorsunuz. burada amaç vodafone un parayı garantiye alması. hengi tarifeyi seçtiysenizde o tarife ücretinden ilk 12 ay 30 tl düşülüyor.

örn: diyelim ki genç avantaja geçtiniz ayda 35 tl ödeminiz gerekiyor.(25 tarife, 10 cihaz ücreti) bu durumda ilk 12 ay faturanıza 35-30=5 tl gelecek.kredi kartınızdanda 30 tl çekilecek.13. aydan itibaren faturanıza 35 yansıyacak durum bu.

eğer vodafone hattınız yok ise ve faturalı hattınız var ise(son faturanız en az 50tl olacak) numaranızı taşıyarak yine kredi kartsız yararlanabilirsiniz.

eğer hem vodafone unuz yok hemde faturasız hattınız var ise (misal ben) adınıza gelmiş bir fatura veya kredi kartı estresiyle hattınızı vodafone faturalı tarifelerden birine taşıyabilirsiniz. böylece kampanyadan kredi kartından 360 tl çekerek yararlanabilirsiniz.

umarım yardımcı olabilmişimdir...

• vay arkadaş. dün keçiörende telefonu bulmuştum. yanımda word kart yoktu alamadım.
    bugün gidiyim alıyım dedim. dükkan kapalı.
    ufuktepede açık yer buldum yok.
    forumankarada yok.
    pursaklarda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Bende de Iphone var ve çok kötü şarj yiyor maalesef.Vodafone kullanıyorum,diğer hatlarla hiç değiştirmedim. %100 dolduruyorum 2 gün gidiyor,oyun falan da oynuyorum. Satış sitelerinde 5-6 gün gittiğini söyleyenler var.

yavaş sallasınlar nerdeymiş 5-6 gün giden iPhone.

oyun da oynuyorsan 2 gün gayet ideal dostum, sıkıntı yok

push mail, twitter, face vs açılınca 1 gün gidiyor iPhone 4'ler, eski modellerde de durum pek farklı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Bende de Iphone var ve çok kötü şarj yiyor maalesef.Vodafone kullanıyorum,diğer hatlarla hiç değiştirmedim. %100 dolduruyorum 2 gün gidiyor,oyun falan da oynuyorum. Satış sitelerinde 5-6 gün gittiğini söyleyenler var.

push mail, twitter, face vs açılınca 1 gün gidiyor iPhone 4'ler, eski modellerde de durum pek farklı değil.

Abi bende anlamadım millet 5-6 gün diyor,bize bakiyorum 2 gun.Lan dedim herhalde telefonu bozuldu.2 gün gidiyor,tavsiye etmem şahsen.Blackberry denemek lazım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Abi bende anlamadım millet 5-6 gün diyor,bize bakiyorum 2 gun.Lan dedim herhalde telefonu bozuldu.2 gün gidiyor,tavsiye etmem şahsen.Blackberry denemek lazım..

Telefondan bıkanlar veya sadece konuşmak için kullananlar içindir o süre...

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.