Şimdi Ara

Vodafone'dan HTC Wildfire S Cihaz Kampanyası (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.802
Cevap
2
Favori
86.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: Léo

quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Bende de Iphone var ve çok kötü şarj yiyor maalesef.Vodafone kullanıyorum,diğer hatlarla hiç değiştirmedim. %100 dolduruyorum 2 gün gidiyor,oyun falan da oynuyorum. Satış sitelerinde 5-6 gün gittiğini söyleyenler var.

yavaş sallasınlar nerdeymiş 5-6 gün giden iPhone.

oyun da oynuyorsan 2 gün gayet ideal dostum, sıkıntı yok

push mail, twitter, face vs açılınca 1 gün gidiyor iPhone 4'ler, eski modellerde de durum pek farklı değil.

Abi bende anlamadım millet 5-6 gün diyor,bize bakiyorum 2 gun.Lan dedim herhalde telefonu bozuldu.2 gün gidiyor,tavsiye etmem şahsen.Blackberry denemek lazım..

Telefondan bıkanlar veya sadece konuşmak için kullananlar içindir o süre...

o kullanımda bile 5-6 gün gitmesi için herşeyin kapalı + parlaklığın en kısıkta falan olması lazım

yemez yani

• Biraz önce aldım beyaz genç tarife ile :) şimdi unboxing yapıyorum
  • quote:

quote:

Bende de Iphone var ve çok kötü şarj yiyor maalesef.Vodafone kullanıyorum,diğer hatlarla hiç değiştirmedim. %100 dolduruyorum 2 gün gidiyor,oyun falan da oynuyorum. Satış sitelerinde 5-6 gün gittiğini söyleyenler var.

yavaş sallasınlar nerdeymiş 5-6 gün giden iPhone.

oyun da oynuyorsan 2 gün gayet ideal dostum, sıkıntı yok

push mail, twitter, face vs açılınca 1 gün gidiyor iPhone 4'ler, eski modellerde de durum pek farklı değil.

1 gun giderse op basina koy

• Vodafone bayiine gittim,telefon daha gelmemiş. 2.el telefoncular da 3GS 32GB cihaza para vermiyor,duyrulur...
  • beyler alanlara soruyorum cihazın içinden kaç gblık kart çıktı
  • ankara'dakiler için söyleyeyim, bahçelievler 7. caddedeki vodafone bayisinde htc wildfire s mevcut.

dün vodem almaya gittiğimde inceledim, biraz küçük duruyor sanki bayan telefonu gibi. ama kalite hissi veriyor kasası kesinlikle.

batarya problemi olmasaydı siyahını alacaktım.
  • Şimdi elimizde bir adet Turkcell ön ödemeli hat var...Yaşım 25 in üzerinde...Bunu direk Vodafone faturalıya taşıyıp kullanıcı olarak kardeşimi gösterip genç avantaj tarifesi ile beraber bu telefonu alabilir miyim?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspianseaa

beyler alanlara soruyorum cihazın içinden kaç gblık kart çıktı

2gb çıktı. İzlediğim incelemelerde de o şekildeydi zaten.
  • quote:

Şimdi elimizde bir adet Turkcell ön ödemeli hat var...Yaşım 25 in üzerinde...Bunu direk Vodafone faturalıya taşıyıp kullanıcı olarak kardeşimi gösterip genç avantaj tarifesi ile beraber bu telefonu alabilir miyim?...

Alabilirsiniz ;)
  • Arkadaslar annemin uzerine 2 adet voda hat var. birisini esim kullaniyor ve bu hatta ayda 40 tl oduyoruz. 40 tl odedigimiz hat icin bu cihazi almak kac para daha odeyecegim? Yada hatti 20 tl lik tarifeye cekip bu cihaz icinde 20 tl daya odeyip toplam 40 tl ye alabilirmiyiz??
  • şu vodafone yi kutlamak geldi içimden.gsm operatörlerinin telefon kampanyalarına baktımda turkcell t20 çıktı kimsenin ilgisini çekmemiş doğal olarak(telefon fiyatı+tarife:kazık) vodafone htc wildfire s i çok uygun fiyata çıkarınca herkes mutlu oldu.demek ki htc sensation u da inanılmaz bir fiyata çıkarsa herkes abanır diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

quote:

Şimdi elimizde bir adet Turkcell ön ödemeli hat var...Yaşım 25 in üzerinde...Bunu direk Vodafone faturalıya taşıyıp kullanıcı olarak kardeşimi gösterip genç avantaj tarifesi ile beraber bu telefonu alabilir miyim?...

Alabilirsiniz ;)

hocam alabilirsiniz fakat ücreti faturaya yansıtamazsınız, 12 aya bölünerek telefonun taksitlerini kredi kartından çektirererek alabilirsiniz ancak.

normal tarifeyi faturadan ödersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

quote:

Orijinalden alıntı: caspianseaa

beyler alanlara soruyorum cihazın içinden kaç gblık kart çıktı

2gb çıktı. İzlediğim incelemelerde de o şekildeydi zaten.

ok bendede 2 çıktı satan adam 4 de çıkabiliyor siyahlarda deyince şaşırdım bende...

ilk izlenimlerim çok hoş telefon kibar ve işlemcisine göre fena değil
  • quote:

quote:

quote:

Alabilirsiniz ;)

hocam alabilirsiniz fakat ücreti faturaya yansıtamazsınız, 12 aya bölünerek telefonun taksitlerini kredi kartından çektirererek alabilirsiniz ancak.

Anladım, kk den çekilen miktar faturadan düşecek zaten değil mi?...Genç Avantaja cihaz ile birlikte aylık 35tl ödiyeceğim...KK dan 12*30tl şeklinde ödeme yapılacak...İlk 12 ay bu karttan çekilen miktar faturadan düşecek ve 5tl fatura gelicek...Sonraki 12 ay 35tl lik faturalar gelicek...Doğru anlamışım değil mi?...

Peki cihaz kampanyasına başvuruyu taşıma işlemi tamamlanıp hat faturalı genç avantaj tarifesine geçtikten sonra yapacağım değil mi?...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

şu vodafone yi kutlamak geldi içimden.gsm operatörlerinin telefon kampanyalarına baktımda turkcell t20 çıktı kimsenin ilgisini çekmemiş doğal olarak(telefon fiyatı+tarife:kazık) vodafone htc wildfire s i çok uygun fiyata çıkarınca herkes mutlu oldu.demek ki htc sensation u da inanılmaz bir fiyata çıkarsa herkes abanır diye düşünüyorum

vodafone 945 olayı gibi haftaya biter stok o zaman sızlanma başlar
  • orasını bilemem ama vodafone belkıde Türkiye de fiyat anlamında bir ilk yapmış olabilir.tarıfe+uygun fiyat.keşke ingiltere gibi tarifenin içinde telefonları verse
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alabilirsiniz ;)

Anladım, kk den çekilen miktar faturadan düşecek zaten değil mi?...Genç Avantaja cihaz ile birlikte aylık 35tl ödiyeceğim...KK dan 12*30tl şeklinde ödeme yapılacak...İlk 12 ay bu karttan çekilen miktar faturadan düşecek ve 5tl fatura gelicek...Sonraki 12 ay 35tl lik faturalar gelicek...Doğru anlamışım değil mi?...

Peki cihaz kampanyasına başvuruyu taşıma işlemi tamamlanıp hat faturalı genç avantaj tarifesine geçtikten sonra yapacağım değil mi?...

hayır, cihaz ücretinin tamamını 12 taksitte ödeyeceksiniz, tarifeyi normal 25 tl olarak ödeyeceksiniz aylık faturayla.

diğeri her ay taksiktli telefon almış gibi kredi kartından çekilecek ve 12 ayda bitecek.

düzenleme:

ayda 30 tl den 12 ay ödeyeceksiniz, yani telefon 360tl ye gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team McLaren -- 17 Temmuz 2011; 18:53:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alabilirsiniz ;)

hayır, cihaz ücretinin tamamını 12 taksitte ödeyeceksiniz, tarifeyi normal 25 tl olarak ödeyeceksiniz aylık faturayla.

diğeri her ay taksiktli telefon almış gibi kredi kartından çekilecek ve 12 ayda bitecek.

Normal ödemeyecek tarifeyi... Dediği gibi 12 ay faturasından ayda 30TL düşülecek. Doğrusu bu şekilde.

• yarım saat önce aldım ve kurcalıyorum namussuzu, kendi telefonumu kardeşime verdim artık htc wildfire s benimdir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alabilirsiniz ;)

Normal ödemeyecek tarifeyi... Dediği gibi 12 ay faturasından ayda 30TL düşülecek. Doğrusu bu şekilde.

quote:

Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir.

Bu kriterlerden herhangi birisini sağlamayan aboneler, HTC Wildfire S model cihazı için 30 TL * 12 : 360 TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.

sitede böyle yazıyor. insanların kafasını karıştırmayın

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.