Şimdi Ara

Vodafone da 20 GB 99₺, 32 GB 199₺ (SONA ERDİ!) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
8
Favori
12.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam işler yine karıştı ya ben bugün sim kartımı almak için vadafon bayine uğradım yarın 16.40 ta geçişim yapılıyor diye sim kartı almaya geldim dedim sisteme baktı ve hata veriyor kilitli dedi. Ne yapacağım dedim dün iptal işlemi yaptığınız bayiye gidin sim kartınızı alın dediler. Neyse bende yanlış işlemden dolayı başvurumu iptal ettiğim bayiye gittim durumu izah ettim o hattı attıklarını söylediler. Yedek sim kart verdi sorun olmaz dediler. Umarım sıkıntı olmaz ve geçişim olur karman çorman oldu herşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Umarım geçiş sağlanır hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vodafone'a geçmek benim açımdan pişmanlık oldu arkadaşlar geçmeden önce 2 defa düşünün.

Ben Turkcell'den sırf ucuz olsun diye geçmiştim. Simple 10gb kullanıyorum. Şimdi Türk telekom yolcusu olcam. Ankara'dayım,

A30 telefonumun da bir sorunu yok ama absürt yerlerde hat kesiliyor.

Türk telekomdan türkcelle, ordan vodafona geçen ben şimdi başa dönüyorum. Ucuz diye atlamayın, üzülmeyin. Tekrar düşünün.

• Sylisyum kullanıcısına yanıt
    ben ankarada vodafone ve tt(vestelcell) kullanıyorum şebeke olarak hiç pişman olmadım vodafoneden ama malum kızlar her yerde ayni değil tt çoğu yerde 10 15 veriyor buda bana yetiyor ama vodafone bazen 0 kadar dusuyor ben ankara için söyleyim bazen 2 mahalleye tek baz istasyonu ile hizmet vermeye çalıştığı yerler bilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 25 Mart 2023; 17:57:14 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni hat ta simkart ücreti varmi

• Hocam mesaj geldiğine göre sağlanır dimi? Yani geçiş talebiniz onaylanmıştır 26 mart 16.40 ta taşıma işlemi gerçekleşecektir diye mesaj geldi

• Birde çekse çok iyi olacak ne internete girebiliyorum ne konusabiliyorum

Sizde sorun olmaz paket başvuru yapmissiniz

Yeter ki hat olsun hocam, gerçekleşir.

• Bugün son gün arkadaşlar, ardından konuyu silerim veya kilitlerim, gören kampanya devam ediyor sanmasın.

• 26sında yani pazar 11.59'a kadar mı?

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Bugün 23:59’a kadar, hatta kısmen bitti bile diyebiliriz, son sayılı saatler kaldı…

• Geçerken bayiye sormuştum vodafone taahhütüm bitmedi geçiş yapabilirmiyim onlarda olur demişlerdi vaktim yoktu. Bugün uğrarım kapalı değillerse.

• Vodafone geçmeye değer mi ya Turkcell kullaniyorum inanılmaz kötü cekim gücü Telekom ve vodafon arasında kaldım bu kampanya yüzünden Vodafone geçeceğim sanırım ama Telekom daha iyi çekiyor galiba?

• Ltgdby L kullanıcısına yanıt

Ben çekim gücünden memnun değilim. Zaten muhtemelen en kötü çekim gücüne sahip firma vodafone dur.Turkcell ve telekomda aynı fiyata olmadığı için geçicem mecbur.

• phasan P kullanıcısına yanıt

Umarım

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Turkcell gerçekten çok kötü cekim gücü geçen sene vodafonedaydim ondan 2 kat kötü bu biraz şans işi sanirim en çok zaman gecirdigin yerlerde en iyi çeken hangisi ise odur senin operatörün :) bu arada öyle kasaba köyde oturmuyorum İstanbul Üsküdar

• Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Vodafone da 20 GB 99₺, 32 GB 199₺ (SONA ERDİ!)

Turkcell Kötü mü Buyur Resim attım. Bulunduğum yerde Mükemmel. (2.Hattım)

Vodafone da 20 GB 99₺, 32 GB 199₺ (SONA ERDİ!)

* Bu da 1. HATTIM Vodafone.. Aynı yerden verilen Hız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone başlar başlamaz pişmanlık oldu. Bugün 07:30 da açılacak diye mesaj geldi. Türk telekom hattım kapandı. Gel gör ki Vodafone hat hala açılmadı. Müşteri hizmetlerinde canlı birine bağlanmak için 35 dk uğraştım ve 24 saat içerisinde açılacağını öğrendim.
    Daha önce birçok kez hat değiştirdim. Ama ilk defa böyle bir uygulamayla karşılaşıyorum. Telefonumda şuan servis yok elimde öyle bekliyorum. Yazık…

• Ben hattı hala bayiiden almadım sıkıntı olur mu

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.