Yüzbaşı
10 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Yemeksepeti’ nin Getir muadili uygulaması olan Banabi hesabıma 15 TL indirim tanınlamış. En son 40 gün önce sipariş vermiştim ve aktif olarak kullanmıyorum. Hesaplarınızı kontrol ediniz lütfen.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/53/df/e9/53dfe9fb7df7e40114ff189877b1ec96.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar uzun zamandır bu ürün için indirimleri kovalıyorum. 1290 TL altına inmemişti 4 aydan beri. Tam bir fiyat performans ürünü. Bu fiyata bu kurlar göz önünde bulundurulduğunda bulmak imkansız.

https://www.amazon.com.tr/Sony-WF-1000XM3-Kablosuz-Kulak-Kulakl%C4%B1k/dp/B07T2FGG2Z/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1LXSVHFSLDTOV&dchild=1&keywords=wf-1000xm3&qid=1602706432&smid=A1UNQM1SR2CHM&sprefix=wf-1000%2Caps%2C188&sr=8-1

Selam arkadaşlar,

Sizden bir ricam var lütfen bana birileri söylesin. Şu anda son güncellemelerle Ps vita ile Ps3' ten her oyun oynanabiliyor mu? Yani PS3 ümdeki PES 2012 vita' dan kontrol edebiliyor muyum? Eğer öyle bir durum varsa ps vita alacağım.
Teşekkürler...
silent hill, resident evil 1-2-3 veya 4 de olabilir. Hepsi için oyunları alabilirim yada ben alıp paylaşabilirim. Lütfen bilgilendiriniz.

İyi forumlar...
Selam arkadaslar.master ligde sampiyonlar ligi pazartesi gecemiydi yoksa sali gecesimi lutfen yardim
Arkadaslar lutfen yardim.samsun dayim ve yarin superonline geliyor. Sizce ttnetten vazgecip baglatmalimiyim?en cok pes. 2011 oynuyorum.oyunlarda kopma yaparmi?bu arada samsun atakumdayim
selam arkadaşlar.

okumamız gereken yıllarda vaktini amiga salonlarında sensiblle soccer da kariyer yapmakla geçirip ; bu yüzden ortaokul ve lise ortalaması düşük gelip üniversitede istediği bölümü alamayan arkadaşlar.Nerdesiniz yaa hiç live takılan yokmu.benim gamertag:zugabere .lütfen gamertag'ınızı yazarsanız bir sensible fun kuralım beyler.mesajlarınızı bekliyorum...

1-) zugabere GT: zugabere
2-) texaslı GT: texasli
selam arkadaşlar ben dün rapid üyelik aldım ve rapid den flash ile dosya çekmeye başladım .sabah geldiğimde 2.7 gb çekildiğini ve kalanın indirmesinin durduğunu gördüm.rapidin sitesine girdiğimde ise 10 gb hakkımın dolduğunu söyledi.ve dosya indiremiyorum şimdi.bana yardımcı olurmusunuz acaba
selam arkadaşlar artık usb den kulaklıklar kullanılmaya başlandı.sizce logitech veya başka marka usb çıkışlı kulaklık kullanbilirmiyim.yardımlarınızı bekliyorum...
Selam arkadaşlar geçen aldığım military pack makinam 3k gördü ve makinam garantili olduğundan üzerine para verip arcade makina aldım.makinamın çıkış tarihi 2007-22-10 .ve makinamın falcon olup olmadığını bilmiyorum.ve kutusuda yoktu alırken ama sıfırdı.175 w lık adaptör aldım satıcıdan.ama ben emin değilim makinamın falcon olup olmamasından.lüften yardım ederseniz sevinirim...
Hakkında
Meslek: Makina Yüksek Mühendisi
İlgi Alanları: Totalwar serisi- Pes online master lig serisi
Forum İmzası:
| PS4 || PS VITA Slim wi-fi|| 3 DS XL || DSXL || PS 2 Slim || Gameboy Pocket || Gameboy Color || Gameboy DMG-01 || Gameboy Micro || IOS |
Forum İkinci El İmzası:
Alış-Satış referansları: sevilen25 ( Xbox 360 Kinect Special Edition) Rated (Iphone 5) kurzon (Dsi Xl),uc,uz_uçuran (İphone 5),candancana (İphone 4 32 Gb),kaan0101 (Call Of Duty Declassified),Metal-Gear (Silent Hill Homecoming), AsosyalBilgisayar (GTA V), Rated (Call of Duty Black Ops Hardened Edition,) , tornak1 (Heavy Rain) , muratkcenter (İphone 3 GS-sahibinden.com üzerinden) , ereneren (PS3 250 GB Slim),silhoutte(xbox 360 arcade ),brigand45 (Xbox 360 Slim 250 gb),Zoefox(Xbox 360 Slim 250 gb),
trkrap (Psp 3004),phoneman(Saw 2 PS3)
Hakkımda:
Xbox 360 Kinect Special Edition (sevilen25), İphone 4 32 Gb ,Xbox 360 Slim 250 Gb , PS3 Slim 120 gb, Ps vita Wi-fi, Nintendo 3Ds, Nintendo Dsi XL, Gameboy Micro,Gamertag : zugabere psn : zugabere55Alış-Satış referansları:ucuz_uçuran (İphone 5) , candancana (İphone 4 32 Gb),Rated (Call of Duty Black Ops Hardened Edition,) , tornak1 (Heavy Rain) , muratkcenter (İphone 3 GS-sahibinden.com üzerinden) , ereneren (PS3 250 GB Slim),silhoutte(xbox 360 arcade ),brigand45 (Xbox 360 Slim 250 gb),Zoefox(Xbox 360 Slim 250 gb), trkrap (Psp 3004),phoneman(Saw 2 PS3)Sahibinden.com = zugabere Gittigidiyor.com = karazug55 Sanalpazar.com = zugabere
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_7292088/mpage_1/key_/tm.htm]
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
PSVITA
Oyun Platformu
Nintendo 3DS
Takım
Beşiktaş
Steam
zugabere
TV
Samsung
Notebook
Monster
PSN ID
zugabere55
Xbox Live GamerTag
zugabere
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 583
İkinci El Bölümü Mesajları: 262
Konularının görüntülenme sayısı: 15.147 (Bu ay: 210)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.