Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
117.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s.volkan

****Faturalı abonelikler için her fatura döneminde yansıtılır. İlk satın almada kampanyaya katılım mesajını takiben aylık abonelik bedeli faturasız aboneler için yeterli TL bakiye olması durumunda anında düşer. Faturalı abonelikler için paket ücreti faturaya tam yansıtılır.

FATURALI VODAFONE ABONELERİ HESAP KESİM TARİHİNDEN SONRA ALSINLAR PAKETLERİNİ. BURADA ÇAKALLIK VAR. AlIR ALMAZ FATURAYA TAM DEĞER YANSITILIYOR.

** ESASLARDA KAMPANYA BİTİŞ TARİHİ BELİRTİLMİYOR ÇÜNKÜ BU BİR KAMPANYA DEĞİL. NE ZAMAN BİTECEK DİYE DÜŞÜNMEYİN. VODAFONE İÇİN BUNLAR ARTIK DEVAMLI OLAN BİŞEY..KAMPANYA OLURSA, YÜKLE SMS KAZAN OLUR ODA KAMPANYALAR İÇİNDE YER ALIR..

Benimde dikkatimi çekti bu gerçekten iyi bir iş oldu vodafone için. Artık vodafone nun SMS&INTERNET TARİFELERİ oldu böylece. Bu büyük iştir.
    Bakıyorumda faturalıya artık çıkabilecek bir tarife kalmadı. Herşeyi çıkardılar.Ön ödemeliyi saniye bazına çevirmeleri kaldı tek bunu bekliyorum ben vodafone dan artık.
    Bir hesap çıkarıyorum sms+internet=18 lira ediyor.Güne vurunca 0.6 Tl ye geliyor. 1.5 sms fiyatı. Ne ala memleket sınırsızca.

• ben pes ediyorum ağalar, turkcell de 70 tl ye yaptığımı vodafone da 42 tl ye yapabiliyorum hesaplarıma göre

KIRMIZI
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

ben pes ediyorum ağalar, turkcell de 70 tl ye yaptığımı vodafone da 42 tl ye yapabiliyorum hesaplarıma göre

KIRMIZI

ekran görüntüsü alıyorum ben,bu anı saklıyacağım.
  • quote:

ben pes ediyorum ağalar, turkcell de 70 tl ye yaptığımı vodafone da 42 tl ye yapabiliyorum hesaplarıma göre

KIRMIZI

@DSGNRY, turkcell faturalı neyse de, hazırkart kullanmana şaşıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

KIRMIZI

@DSGNRY, turkcell faturalı neyse de, hazırkart kullanmana şaşıyorum...

sms içindi fusem ama yakında imzamda sadece tcell ve vodafone kalacak

edit: hatta o hazırkart görünen avea faturalıdan geçme hiç kontör yüklemeden aynen vodafone faturalıya geçerim herhalde sonuçlandığında, bu arada konu ile alakasız ama bu taşıma işi ne kadar sürüyor, 2 gündür sms falan gelmedi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgnera -- 29 Nisan 2010; 20:47:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

quote:

KIRMIZI

ekran görüntüsü alıyorum ben,bu anı saklıyacağım.

bak zamanı gelince hatırlatırım

• Suanda cep dolusu sms paketine üyeyim sms paketimi iptal edip yeni paket almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.bu arada vodafone süper işler yapıyor.herkese özel sms internet konuşma tarifeleri var herkes kendi tarifesini kendi yapıyor artık.fiyatlar süper.tebrikler vodafone gerçekten fark var
  • basvuralarim 4 gunde gerceklesti ds..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

basvuralarim 4 gunde gerceklesti ds..

teşekkürler kardeşim demek ki ortalama haftaya salı gibi KIRMIZI

fatura dönemini kendimiz belirleyebiliyor muyuz taşımada söylesek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Vodafone internet, sms ve yüklediğinin yarısı hediye gibi ataklarla özlenen telsimi geri getirmiştir, burayada yazıyorum kendilerini en iyi ilan eden diğer operatörler bu atakların 5 te 1 ini bile yapamaz ve yapamamıştır, vodafone da gerçekten fark var, reklamlarıyla, kampanyalarıyla vodafone bir numara. Hadi şimdi gidin bir tosun hattı daha alın.

aynen katılıyorum ne avea ne turkcell yanına bile yaklaşamayacaktır vodafone'nun.

avea zaten halinden çok memnun türkiyenin en aktif kullanıcı sayısına sahip kolay kolay onlar devrimsel hareketlere gelmeyecektir.

turkcell ise son internet paketlerine zam yaptı.bakalım turkcellden de ben birşey beklemiyorum

vodafone çok iyi rekabet etmiyor ama yaptımı en iyisini yapıyor.

• quote:

KIRMIZI

Büyük an.

FARK VAR

Yeni Vodafone SMS paketleri ile Vodafone'da ANI YAŞA.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

Suanda cep dolusu sms paketine üyeyim sms paketimi iptal edip yeni paket almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.bu arada vodafone süper işler yapıyor.herkese özel sms internet konuşma tarifeleri var herkes kendi tarifesini kendi yapıyor artık.fiyatlar süper.tebrikler vodafone gerçekten fark var

IPTAL CEPDOLUSU yazıp 7999'a gönder.

Daha sonra istediğin paket adını yazıp (MINI, MIDI, VFMAKSI, HYMAKSI) 7999'a gönder.
  • quote:

KIRMIZI

hesabi merak ettim dogrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

Suanda cep dolusu sms paketine üyeyim sms paketimi iptal edip yeni paket almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.bu arada vodafone süper işler yapıyor.herkese özel sms internet konuşma tarifeleri var herkes kendi tarifesini kendi yapıyor artık.fiyatlar süper.tebrikler vodafone gerçekten fark var

Daha sonra istediğin paket adını yazıp (MINI, MIDI, VFMAKSI, HYMAKSI) 7999'a gönder.

Teşekkür ederim peki şuanda hesabımdaki sms haklarım iptal olurmu

• Cep dolusu bitince almanızı tavsiye ederim. Ne olur ne olmaz zaten elinizde şuan sms varken yeni abonelik boşa paranızı alır falan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

Teşekkür ederim peki şuanda hesabımdaki sms haklarım iptal olurmu

Hayır olmaz. Bitene kadar kullanırsın sonra istediğin, beğendiğin yeni paketine geçersin. Ben iptal ettim şuan hala kullanıyorum. Ayın 5'ine kadar devam edecek. Bitince yeni Her Yöne Maksi'ye geçeceğim.

• Ya cok mu isteriz bilmiyorum ama bir de faturasız hatlar için taraftar hatları gibi bir durum olsa o da iyi olurdu. Tek numarayla 2000dk konuşmak 10Lİra felan. Bu paketleri yaptın diğerlerini de yaparsın be vf . Koccum benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Ya cok mu isteriz bilmiyorum ama bir de faturasız hatlar için taraftar hatları gibi bir durum olsa o da iyi olurdu. Tek numarayla 2000dk konuşmak 10Lİra felan. Bu paketleri yaptın diğerlerini de yaparsın be vf . Koccum benim.

bir zamanlar vardı hesabını bilen tarife konuşturan seçenek opsiyonu.
    15 tl'ye 3500 dk idi yanılmıyorsam.

cep limitsiz kontörlü ve uzun lafın tarifesi kapatılarak böyle bir tarife çıkartılmalı bence de.
    vodafone'un gereksiz şeyleri biraz temizlemesi lazım.
    buraya yazalım da görsünler.
  • quote:

sucvceza

Hayır olmaz. Bitene kadar kullanırsın sonra istediğin, beğendiğin yeni paketine geçersin. Ben iptal ettim şuan hala kullanıyorum. Ayın 5'ine kadar devam edecek. Bitince yeni Her Yöne Maksi'ye geçeceğim.

ozaman iptal edip sms günüm bittiğinde yeni paket alırım
  • quote:

ozaman iptal edip sms günüm bittiğinde yeni paket alırım

Hayırlı olsun şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.