Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
117.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haziranyagmuru
    haftalık sms kampanyası bittimi arkadaşlar birde şebeke içi 5.000 sms yada 5.000+500 sms kampanyasından faturasızlar yararlanabiliyormu birde benim cep dolusu üyeliğim devam ediyor bir hafta var iptal etsem mesajlarım gidermi yoksa bir haftaya kadar yine kullanırmıyım 2 olarak 3.000 sms devam ederken bu paketlerden birine üye olabilirmiyim

Evet haftalık paket bitti. 5000+500 sms paketini herkes alabilir. Cep Dolusu paketini iptal edersen kalan sms'lerin gitmez. Bitene kadar kullanırsın. Son olarak hayır sadece bir tane sms paketi alabilirsin.
  • quote:

haftalık sms kampanyası bittimi arkadaşlar birde şebeke içi 5.000 sms yada 5.000+500 sms kampanyasından faturasızlar yararlanabiliyormu birde benim cep dolusu üyeliğim devam ediyor bir hafta var iptal etsem mesajlarım gidermi yoksa bir haftaya kadar yine kullanırmıyım 2 olarak 3.000 sms devam ederken bu paketlerden birine üye olabilirmiyim

herkonuya yazmışsın cevap vere vere bir hal olduk

haftalık superms paketi bitti kalktı.

evet bahsettiğin 2 sms paketinden de faturasızlar yararlanabiliyor.

Devam eden cepdolusu smspaketini iptal edersen sadece yenilenmesini önlersin hakkın kaybolmaz son günü nezamansa ozamana kadar günlük 100 sms hakkını kullanırsın.

cepdolusu sms paketin mevcutken bu yeni sms paketleri alınıyormu onu bilmiyorum fusem alınabiliyor demiş ona sormak gerek :)

• Diğer türlü yapamaz..Vodafone içi Vodafonedan, Diğerleri diğerinden düşer..

Forumda kim yazmıştı hatırlamıyorum ama ayın 7 snden itibaren tanımladım demişti sms paketini..

Ben aradım müşeri temsilsini hesap kesiminden önce tanımlayamam dedi. Yani tanımlarsam bu ay ödersiniz dedi. Ayın 22 sinden arayın yeni ğaket aboneliğiniz başlasın dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Diğer türlü yapamaz..Vodafone içi Vodafonedan, Diğerleri diğerinden düşer..

Forumda kim yazmıştı hatırlamıyorum ama ayın 7 snden itibaren tanımladım demişti sms paketini..

Ben aradım müşeri temsilsini hesap kesiminden önce tanımlayamam dedi. Yani tanımlarsam bu ay ödersiniz dedi. Ayın 22 sinden arayın yeni ğaket aboneliğiniz başlasın dedi

Tarifeler gibi değilmiş faturalılarda sanırım kesime 1 hafta kalada alsan misal heryöne maksimi alıcaksın direk 9 tl faturaya tam yansıyormuş o yüzden öyle demiş olabilir.ama 22 sinede maşallah 3 hafta var :) mevcut sms paketin varsa sorun değilde yoksa al bence 1 hafta eksik kullanmış olursun okadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Tarifeler gibi değilmiş faturalılarda sanırım kesime 1 hafta kalada alsan misal heryöne maksimi alıcaksın direk 9 tl faturaya tam yansıyormuş o yüzden öyle demiş olabilir.ama 22 sinede maşallah 3 hafta var :) mevcut sms paketin varsa sorun değilde yoksa al bence 1 hafta eksik kullanmış olursun okadar.

Kalsın beklesin :D Diğer yöne sms atmamaya karar verdim , ay sonuna kadar sms devam..Zaten maksimumum 100 tane atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 1 Mayıs 2010; 18:34:06 >

• quote:

quote:

quote:

Kalsın beklesin :D Diğer yöne sms atmamaya karar verdim , ay sonuna kadar sms devam..Zaten maksimumum 100 tane atarım

hymaksi alıcaksın dimi sende :) hakikaten süper paket ya hani faturasızlar için okadar göz boyamayabilir ama faturalılar için harika ötesi.

• quote:

quote:

Devam eden cepdolusu smspaketini iptal edersen sadece yenilenmesini önlersin hakkın kaybolmaz son günü nezamansa ozamana kadar günlük 100 sms hakkını kullanırsın.

cepdolusu sms paketin mevcutken bu yeni sms paketleri alınıyormu onu bilmiyorum fusem alınabiliyor demiş ona sormak gerek :)

cevap verdiğiniz için tşk ederim evet çok sordum cevaplarımı aldım tşk ederim aklımda kalan tek şey cepdolusu paketim var bunun yanında başka paket alabilirmiyim benimki faturasız hattım

• Evet Maksi alacam..

Vodafone eskiden benden 6 kazanırken artık 9 kazanacak..

Ancak ben zaten yanlışlıkla sms attığımdan hep 10 tl ödüyordum :D

Bencede süper paket.
  • quote:

quote:

quote:

cevap verdiğiniz için tşk ederim evet çok sordum cevaplarımı aldım tşk ederim aklımda kalan tek şey cepdolusu paketim var bunun yanında başka paket alabilirmiyim benimki faturasız hattım

onu bilmiyorum valla.bende p.tesi gece 12de bitcek cepdolusu sms paketim p.tesi gecesinini bekliyorum gece 12 den sonra heryöne maksiyi alacağım.istersen 40 kuruşuna kıy müşteri hizmetlerini ara ve sor kesin bilgi al sonra hata olmasın sen bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 1 Mayıs 2010; 18:59:30 >

• süper sms paketi artık yok diye söylüyor herkes bu yeni çıkan paketlerle aynı anda olurmu onu merak ediyorum
  • quote:

süper sms paketi artık yok diye söylüyor herkes bu yeni çıkan paketlerle aynı anda olurmu onu merak ediyorum

Hee pardon ya benim kafa gitmiş tamam tamam o süper sms miş

eniyisi sen müşteri hizmetlerini ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 1 Mayıs 2010; 18:59:48 >
  • bu yeni çıkanlarla beraber olurmu cep dolusu paketi ve bu yeni çıkanlar alınabilirmi cep dolsus paketimin bitmesine 9 gün var yaw bitmeden başka paket alabilirmiyim
  • quote:

bu yeni çıkanlarla beraber olurmu cep dolusu paketi ve bu yeni çıkanlar alınabilirmi cep dolsus paketimin bitmesine 9 gün var yaw bitmeden başka paket alabilirmiyim

hocam paketler yeni kimse haliyle bilmiyordur müşteri hizmetlerini arayıver sor işte :) yukarıda dediğimi düzelttim orda yanlış anlama olmuş geç farkettim.% 90 alınmıyordur ama sen ara sor işte.
  • Yine bitti günlük 100 hakkım. Şu Cep Dolusu bitse de sınırlar ortadan kalksa ve Maksi'ye geçsek. Valla günün ortasındayız daha ama mesaj hakkim bitti.
  • ben de dün hemen her yöne maxi paketini aldım. akşamdan beri mesajlaşıyorum çatır çatır sağa sola. bugün bakiyemi sorgulayayım dedim. gelen mesajda 21.05.2010 tarihine kadar şebeke içi 0 şebeke dışı 0 mesaj hakkınız bulunmaktadır yazıyor. vodafone şişirmesin faturamızı durduk yere? dün gelen onay mesajında 21.05.2010 tarihine kadar şebeke içi 5000 şebeke dışı 500 mesaj atabilirsiniz yazıyordu.

sizde durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza
    Yine bitti günlük 100 hakkım. Şu Cep Dolusu bitse de sınırlar ortadan kalksa ve Maksi'ye geçsek. Valla günün ortasındayız daha ama mesaj hakkim bitti.

my vodafonedan devam :D

+10
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza
    Yine bitti günlük 100 hakkım. Şu Cep Dolusu bitse de sınırlar ortadan kalksa ve Maksi'ye geçsek. Valla günün ortasındayız daha ama mesaj hakkim bitti.

my vodafonedan devam :D

+10

Çok sıkışınca oraya başvuruyorum zaten. Yapacak bişey yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excoder

ben de dün hemen her yöne maxi paketini aldım. akşamdan beri mesajlaşıyorum çatır çatır sağa sola. bugün bakiyemi sorgulayayım dedim. gelen mesajda 21.05.2010 tarihine kadar şebeke içi 0 şebeke dışı 0 mesaj hakkınız bulunmaktadır yazıyor. vodafone şişirmesin faturamızı durduk yere? dün gelen onay mesajında 21.05.2010 tarihine kadar şebeke içi 5000 şebeke dışı 500 mesaj atabilirsiniz yazıyordu.

sizde durum nedir?

1-2 kez daha sorgula sonuç yine aynıysa bence hemen müşteri hizmetlerine bi de neiş diye :)

faturalısın galiba myvodafone üzerinden de bakabilirsin güncel detaylara ücretlenmiş mi anlaşılır.
  • Ayrıca Esaslar Kısmında

* SÜPER PARMAK SMS PAKETİ İLE BAŞKA SMS PAKETİNİN AYNI ANDA ALINAMAYACAĞINI SÖYLÜYOR..YANİ ŞU AN CEP DOLUSU OLDUĞUNA GÖRE ODA ALINAMAYACAK.

İlk alımlarda olursa bile yenilenmelerinden sorun olur. O yüzden cep dolusu kullanmayacak olanlar CEP DOLUSUNU İPTAL ETSİNLER. Ondan sonra paket bttiği gün yeni paket alıp o şekilde devam etsinşer
  • Cep Dolusu paket var şuan bende. Gece tam 12.02'den itibaren kız arkadaşımla mesajlaşmaya başladım 1 saat kadar sürdü. Sabah kalktım baktım ve 100 mesaj hakkım yerli yerinde duruyor. Paralarım da yerli yerinde duruyor. Vodafone kıyak mı geçti yoksa gece geçişlerde bir süre mesaj atmak bedavaya mı geliyor? Bir açık mı söz konusu acaba.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.