Şimdi Ara

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
8
Favori
12.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itbariyle VodafoneNet Limitsiz 60GB 49.90 lık tarifemi sabah 7 akşam 7 tarifesine geçişini yaptım. Daha önceki tarifemde 24 ay taahhütüm vardı ve 8. ayımdaydım. Hiçbir şekilde cayma cezası ödemeden 59.90'a tablet+digitürk play dahilinde 24 ay taahhüt verek anlaşma sağlamış bulundum. 5-9 gün içerisinde aktivasyonu tamamlanacak diye mesaj geldi. Bağlanınca up/down hakkında bilgi veririm.
  • TuR_BeY kullanıcısına yanıt
    herhangi bir vergi no istediler mi?
    çünkü 2-3 yere sorduğumda,vergi nosu istediler ve bireysel olmaz dediler.Siz nasıl bir yol izlediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 28 Eylül 2016; 18:14:08 >
  • byns kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk önce ben bireysel müşteri hizmetlerini aradım.Bu tarifeye geçmek istiyorum kurumsal tarife ama taahhütte bireysel aboneler de faydalanabilir diye yazıyor dedim. Önce TC numaramı istediler. Ardından kurumsal mh ye yönlendirdiler ardından tekrar bireysel yönlendirdiler. Cayma bedeli için fatura bölümüne inceleme için sorgulattılar vs. Son olarak da aradılar ve onay istediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuR_BeY -- 28 Eylül 2016; 18:34:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam isterseniz yinede başvurabilirsiniz fakat bu tür paketler ve kampanyalar çıktığına göre yakında akn kalkacak gibi sanki ayrıca
    MH denediniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TuR_BeY kullanıcısına yanıt
    Başvururken hızını kontrol ettiklerinde tam çıktı mi çünkü TT de 100 mbps kullanıyorum ama Vodafone 8 görüyor 😑
    Edit: şimdi baktım 20 ye yükseltmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 28 Eylül 2016; 18:34:51 >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Baktılar 17 mbps olduğunu söylediler ki doğruydu bulunduğum bölgede bu hızı alabiliyorum. Büyük ihtimal 16 mbps verecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuR_BeY -- 28 Eylül 2016; 18:42:35 >
    daha herhangi bir şey denemedim.(mh derken?)
    üst kattakiyle ortak kullanıyoduk.yaklaşık 10-15 kişi giriyor.sıfırdan geçeceğim.
    quote:

akn kalkacak
    kısmına gelirsek: sanırsam hicbiri 12 saat full kullanım vermez.tahminim ttnet 02-08 arası yapar.Diğerleri olsa olsa 22-06,00-08 arasını yaparlar.Bunda digitürk de var.ttnetin ikisini birlikte verceğini sanmam.Bizim buralarda (sultangazide) ne superonlıne (fiber)nede uydunet(kablotv,adsl,fiber) var.Biraz daha bekleyebilirim sanırsam.Şu akk sisi ortadan kalkana kadar.
    MH = Müşteri Hizmetleri , Eğer Türk Telekom'un PlayStore üzerinden 100₺ ve uzeri oyun alımınızda ay sonuna kadar AKK uygulanmayacağı söyleniyor ve superonline içinde Turkcell'in oyun mağazasında 20₺ ve uzeri alışveriş icin gün boyu turbo buton veriliyormuş biraz araştırırsanız görebilirsiniz
    Akk'nin yakın kalkacağının düşünme sebebim bu tür kampanyaların çıkmış olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 28 Eylül 2016; 19:47:59 >
    ilginçmiş.Eğer bu işin içinde ttnet varsa o akk siz durum sadece bir aylığına geçerlidirsonraki ay hoop tekrar 100 tl lik indirme.Bence bunlar,onların sistemlerinin anca böyle şeylere para verebilen üst seviye kişilerce zorlanmayağı bilindiğinden verilebiliyor.(uzun cümle oldu ama olsun).AKK sayfasını takip ediyosan belki görmüşsüdür.akk kalkmıyor sadece 4.5 mbit oluyor.Yani sadece sınırlı bir artma var.O yüzden bu paket şu an altın yumurtlayan davık gibi değerli benim gözümde
    Evet takip ediyorum fakat 4.5 mbps de kesin degil galiba kamuoyunu görüşü sonlanmasını bekliyorum birşeyler çıkabilir ve dijital dükkan paketinin yıl sonuna kadar başvuru zamanı var galiba

• Bende full sınırsız olanına geçicem ama btk nin taslağından adam gibi bişey çıkarsa diye çekiniyorum 150 tl vermeye.
    Şimdi 7/7 lik alsam bu akn hızı btk tarafından 8+ falan yaparlarsa Kurumsal olduğu için bu paketide kapsarmı acaba?
    Diğer firmalarda akşam 7 sabah 7 Hız 1mb yani belli bi limit yok.
  • Konuyu takip edenler bilir daha öncede başvuru yapmak istemişim ama ev adresim nedense sistemden gözükmemişti.

Meğer buralar yeni diye eski adres varmış sistemlerinde

Şükür bugün tekrar aradım ve durumu açıkladım, 30 dk sonra beni arayıp gerekli bilgileri aldılar ve işlemleri başlattılar.

Zaten ayın 10 günü rahatız 20 günü AKK ile boğuşuyorduk, Burda günde 12 saat AKK yok, limit yok, bana göre efsane

Millet turbo olayı için bile para veriyor yada ayda 1-2 kez hakka sahipken biz her gün bu hakka sahip olacağız.

Bu paketin en mantıklı tarafı gündüz atarsınız oyun,film yada dizi iner akşam zaten 7 den sonra hız zaten AKK olur taş çatlasa 3-4 saat daha bilgisayar başındasınız sonra yatıyorsunuz..

Yani AKK uygulandığı saatlerde zaten uyuduğunuz için bir kaybınız olmuyor.

Bölgemde 50 megabit VDSL desteği var bakalım bağlanınca hat değerlerimi buradan paylaşacağım.

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 29 Eylül 2016; 18:11:57 >

• Aynı mantığı ben de yürüttüm hocam. 50 lira veriyordum 5 günde 60 gb kota doluyor sonra 25 gün 7/24 çırpın dur. Şimdi akşam 7 ye kadar takarım torrentimi, akşam keyfini sürerim. Ayrıca ligtv spor extra paketine para ödüyordum burdan onu de 12 ay beleşe getirdim :) Artı tablet sahibi oldum. Daha ne olsun.
  • Akşam 7 sabah 7 tarifesinde akşam 7 olduğunda hemen 3 mbit e düşüp, sabah 7 de de tam hıza geçiyor mu? Yani bunda bir gecikme vs. yaşanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkerden -- 30 Eylül 2016; 18:35:28 >
  • Bende burdakilere güvenip başvurdum bakalım ping hız ne olacak. Umarım beklediğim gibi olur yoksa 24 ay bunda uğraşa uğrasa hasta edecek ya da 800-900 tl cayma bedeli çıkacak cebimden. Neyse kötü düşünmemek lazım
  • Dijital kurumsal paketleri ev için almak mümkün mü acaba ? Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekkonetto

Dijital kurumsal paketleri ev için almak mümkün mü acaba ? Bilgisi olan var mı?

Evet mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Aynı mantığı ben de yürüttüm hocam. 50 lira veriyordum 5 günde 60 gb kota doluyor sonra 25 gün 7/24 çırpın dur. Şimdi akşam 7 ye kadar takarım torrentimi, akşam keyfini sürerim. Ayrıca ligtv spor extra paketine para ödüyordum burdan onu de 12 ay beleşe getirdim :) Artı tablet sahibi oldum. Daha ne olsun.

Son durum nedir hocam sizde :) Beni dün arayıp tekrardan bilgileri teyit ettirdiler..
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Bana daha ulaşan olmadı hocam.
  • Bir haftadır ADSL sinyali var fakat müşteri hizmetlerinden aldığım parola/k.a çalışmıyor. On gündür interneti etkinleşmeyen var mı? Bugün on üç (sayıyla 13) dakika bekleyerek konuştuğum müşteri hizmetleri son evredesiniz, bugün yarın gelir diyor. Bu tarifeye geçip şu an internet kullanabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LutSamed -- 3 Ekim 2016; 15:25:20 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.