Şimdi Ara

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
8
Favori
12.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 5-9 günde bitiyor işlemler. O mesaj geldikten sonraki zamanı 9 iş günü yani 2 hafta gibi düşünebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: templarx

Hocam 5-9 günde bitiyor işlemler. O mesaj geldikten sonraki zamanı 9 iş günü yani 2 hafta gibi düşünebilirsin

Bana 29 Eylül Perşembe günü mesaj gelmişti, hadi başvurduğumuz haftayı saymıyalım, bu haftada geçti artık şimdi pazartesiyle birlikte önümüzdeki hafta hallederler sanırım artık.

Geçiş hızlı oluyor diye sıfır başvuru değil taşıma şeklinde istedik ama bu kadar beklemek biraz canımı sıktı açıkcası genede sabırlı biriyimdir sanırım bu hafta hallederler artık.

• Ttnet baglantıyı yaptı. Bakalım vodafone kaç günde aktif edecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ttnet baglantıyı yaptı. Bakalım vodafone kaç günde aktif edecek

Üstad siz sıfırdan bağlantı yaptırıyorsunzu sanırım doğrumudur ?

Benimkisi geçiş daha hızlı olur dedik hepsinden yavaş çıktı
  • Benimkide geçiş, Port işlemleri için ayın 12 sine bağlı bulunduğum TT müdürlüğü randevu vermiş vodafona, bu hafta sonuna kadar bir gelişme olur bağlantı sağlanınca burdan değerleri paylaşırım, şuanlık herhangi bir sorun yok.
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Taahhut devam ederken gecis yapilabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Taahhut devam ederken gecis yapilabiliyor mu?

Ben Türknet firmasından geçiyorum 2 yıllık sözleşmem bitmişti özgür pakete geçiş yapmıştım şu an zaten o pakette tahahhüt yok bu yüzden sorunda yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Benimkide geçiş, Port işlemleri için ayın 12 sine bağlı bulunduğum TT müdürlüğü randevu vermiş vodafona, bu hafta sonuna kadar bir gelişme olur bağlantı sağlanınca burdan değerleri paylaşırım, şuanlık herhangi bir sorun yok.

Sen hepimizden önce geçiş yapıcaksın gibi sabırsızlıkla bekliyoruz değerleri

Sabah 7 - Akşam 7 AKK Derdi olmadan nefes alacağız yahu
    ttnet vardı onu iptal ettirmeden başvurdum hocam. Bağlantıyı 2. hat olmadıgı için onun yerine çektiler. Akşam saatlerinde de hat aktif edildi. ping 10-15 upload 4 mb download 64 mb sabah 7 aksam 7 hattım 87 mb destekliyor yarında arayıp üst pakete 75 mb e çıkarttırcam zamanım olursa :D
  • quote:

ttnet vardı onu iptal ettirmeden başvurdum hocam. Bağlantıyı 2. hat olmadıgı için onun yerine çektiler. Akşam saatlerinde de hat aktif edildi. ping 10-15 upload 4 mb download 64 mb sabah 7 aksam 7 hattım 87 mb destekliyor yarında arayıp üst pakete 75 mb e çıkarttırcam zamanım olursa :D

Hocam 2 sorum var yanıtlarsanız sevinirim.

Akşam 7 den sonra hızınız tam 3 mb mi kırpma yapıyorlar mı ? Birde direk akşam 18:59:59 dan sonra hemen hızınız saniyesindemi düşüyor yoksa 1 saat vs. süresi var mı baktınız mı bunlara acaba ?
  • Daha yeni bağladığı için oturmadı sistem. Bi kaç gün geçsin bakalım duruma yazarım burdan
  • Ya harbiden şuan vodafone neti kullanıyorum yapacakları sadece geçiş yapmak ya ne kadar zor olabilir anlamıyorum. Sıfırdan başvurduğumda 3. günde internetimi kullanmıştım. Ne tarifeymiş arkadaş
  • Arkadaşlar linkteki 59.90 olan dijital dükkan paketi hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba,şartları şurtları konusunda..

http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/dijital-esnaf.php
  • Konu sahibinden başka kullanan varmı bugün vadqfone bayisine gidip başvuru yapacağım net fiyat 139 tl mi 149tl mi

• bu konudan sonra deli gibi telekomun vodafone için port açmasını bekliyorum burada. Gerçi Telekoma kaldıysak yıllar asırlar geçer o portu açmaz vodafone a
  • Dün bana telekom yetkilileri geldi hat çekmek için. Zaten vodafone kullanıcısıyım hat çekili dedim. Adamlar kullandığım netin portunu iptal edip başka bir porta bağladılar. Ufak bir muahbbette adamın dediğine göre artık türktelekom kendi harici kuruluşlara kablo bağlantısını yapmıyormuş. Kabloyu direkte bırakım dönüyorlarmış. Diğer kuruluşlar 2 aydır ödeme yapmıyormuş falan. Bugün ben de kurye ile evrakları bekliyorum. Bakalım süreç daha ne kadar uzayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Dün bana telekom yetkilileri geldi hat çekmek için. Zaten vodafone kullanıcısıyım hat çekili dedim. Adamlar kullandığım netin portunu iptal edip başka bir porta bağladılar. Ufak bir muahbbette adamın dediğine göre artık türktelekom kendi harici kuruluşlara kablo bağlantısını yapmıyormuş. Kabloyu direkte bırakım dönüyorlarmış. Diğer kuruluşlar 2 aydır ödeme yapmıyormuş falan. Bugün ben de kurye ile evrakları bekliyorum. Bakalım süreç daha ne kadar uzayacak.

Mevcut internetiniz kesilmedi değil mi hocam ?

Bende hala beklemedeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesildi hocam. Komşulardan otlanıyorum :) Portu iptal ettiler, yeni port girişi yaptılar. Bugün kurye ile gelen evrakları imzaladım. Bakalım ne zaman gelecek internetim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuR_BeY -- 11 Ekim 2016; 19:44:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Kesildi hocam. Komşulardan otlanıyorum :) Portu iptal ettiler, yeni port girişi yaptılar. Bugün kurye ile gelen evrakları imzaladım. Bakalım ne zaman gelecek internetim.

Bu kötü oldu işte Taşınan internette neyin kesintisi bu açıkcası anlamadım

Neyse mobil paket yapacağız artık el mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 11 Ekim 2016; 20:18:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Mobil paketlere abanmayin hocam 3 aydır internetizim aylık en az 150tl fatura oduyorum 35tl palet gerisi ek internet paketi bende port açılmasını bekliyorum yarın evrakları imzalayacağım şubeye gidip

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.