Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

@seksenbes @Eagle Claw @gaggag

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=74070103

quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

Bu sabah 7 de aveadan vodafone geçiş tamamlandı.
    20 gün önce vodafonedan aveaya geçmiştim.
    90 gün içinde geçiş yapanlar maddesi tamamen hikaye milleti kandırmak için yazılmış.
    Cepözgür olarak açıldı. Müş. hizmetlerini aradım durumu anlattım yanlış tarifeyi açmış bayi dedim.
    Cep kazan a geçişi tanımladı, ayrıca ilk ay 1gb ücretsiz internet var istermisiniz dedi atladım hemen neden olmasın.
    Onuda tanımladı.
    Şimdi 25tl yükleyip Özgür Komple yi aktifleştirmeye kaldı işim.

ben resmiyete baktım, resmiyete göre cevap verdim

arkadaş yaşadığını anlatmış

ama herkese aynısını yaparlar mı, meçhul

burada 90 gün hikaye, milleti kandırıyorlar diye yazdığımızı okuyup geçenlere vodafone sitedeki kurallar geçerli, siz yararlanamazsınız dese ne olacak

neticede ortada bir risk var, isteyen o riski alır, isteyen almaz..............

Benmi anlamadım ortada bir yanlışlıkmı var? 90 günden önce vodafone a zaten geçersin özgür komple den yararlanamazsın deniyor. Henüz özgür komple paketini yapmamış zaten arkadaş tarifesini değiştirmiş sadece???

şöyle yazıyor vodafonenun sitesinde;

" Kampanya 19 Mart 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz. "

" Daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımış abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için, numaranın tekrar Vodafone’a taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır. "

yani 500 dakika + 1000 sms + 1 gb internetten yararlanmak isteyen müşterinin 19 Şubat - 30 Nisan arasında vodafonea geçmesi lazım

18 Şubat ve öncesi vodafoneda olanlar bu kampanyadan yararlanamayacak

örneğin bir müşteri numara taşıma sonucu vodafonedan 1 Ocakta turkcelle numarasını taşıdı

bu kimsenin kampanyadan yararlanabilmesi için 90 günü Turkcellde tamamladıktan sonra 1 Nisan'dan sonra vodafonea geçmesi lazım, 1 Nisandan önce vodafonea geri dönerse kampanyadan yararlanamaz.

1 Şubatta numarasını taşıyan bir kimse 90 gün bekledikten sonra 2-3 Mayıs'tan sonra numarasını taşırsa kampanyadan yararlanamayacak ( tarih uzatılmazsa )

olay bundan ibarettir

• Avea dan geleceğim 1 gb internet aveada yetiyordu sanıyorum burdada yeter kontur atışlarında bir fark varmıdır yada hızda
    birde 500 dk 60 sn yede bir olacağı için ben şimdiye kadar 500 dk faturalıda bile yetmediği aylar oluyordu 500 dk ya ek süre alabiliyormuyum bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi
  • Bugün 25 tl yükledim. Cepkazan tarifesinde olduğum için vodafonlularla 2000 dk geldi. Tabiki 25 tl bende kaldı. Bununlada 19 tlye özgür komple aldım hattımda 6 tl kaldı. Teşekkürler VODAFONE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar halihazırda vodafone freezone kullanıcısıyım 19 TL lik Her yöne 500 Dk + 1000 Sms ve 1 Gb internet paketinin bulunduğu "Komple Özgürlük" paketine geçmek istiyorum fakat illa yeni bir faturasız hat mı almam gerekiyor? Şuan kullandığım numarayı değiştirmeden geçebilmemin bir yolu var mıdır? Teşekkürler, İyi forumlar...
  • Turkcellden mesaj geldi süpermis ama yeni voda ya geçtim.

Turkcelle gecme zamani!26 yas altindaysan 19TL ye 500 dakikani al,HERYONE 5000 SMS+SINIRSIZ Facebook ve Twitter hediyeni kap!Turkcell noktalarina bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Bugün 25 tl yükledim. Cepkazan tarifesinde olduğum için vodafonlularla 2000 dk geldi. Tabiki 25 tl bende kaldı. Bununlada 19 tlye özgür komple aldım hattımda 6 tl kaldı. Teşekkürler VODAFONE

Bı cok kısının aradıgı cevabı verdın tesekkurler

• beyler avea'dan bu pakete gecip memnun kalan var mi? şarj daha kısa surede bitiyor deniliyordu, dogru mu? zaten sabah %100 ile cikinca ogleden sonra 5 gibi ofiste sarj ediyorum. bundan daha kotu olur mu?

ayrica bu paket ciktigindan beri avea hediye yagmuru yapti bana. once 10 tl(normal kredi gibi) verdi, sonra 120 dk hy simdi de 4000 sms hy vermis.

• Bu 1GB internet paketi sınırsız mı Turkcell'de ki gibi ? Yani 1 GB'yi geçince hız mı düşüyor yoksa paket tamamen mi bitiyor ?
  • Hattım bugün açıldı. İnternete sabah beri giremiyorum, 3gyi de açtım internetten işlemlerden. Ama halen aynı, niye böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bu 1GB internet paketi sınırsız mı Turkcell'de ki gibi ? Yani 1 GB'yi geçince hız mı düşüyor yoksa paket tamamen mi bitiyor ?

paket bitiyor extra ücretlendiriyor standart tarifeden 1 mb 10 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bu 1GB internet paketi sınırsız mı Turkcell'de ki gibi ? Yani 1 GB'yi geçince hız mı düşüyor yoksa paket tamamen mi bitiyor ?

paket bitiyor extra ücretlendiriyor standart tarifeden 1 mb 10 tl

3G'si nasıl peki ? Turkcell kadar iyi mi ?

• Perşembe günü vodafone'a geçtim başvurunca aboneliğiniz gerekli koşulları sağlamamaktadır diye mesaj geliyor?
  • Arkadaşlar hattımı bugün vodafone taşıdım.25 yaş üzeri olduğum için yakın akrabamı tanımlattım ve 19tl'den yararlanacağım,tarife olarak da cep kazan tarifesini seçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juske

quote:

Bugün 25 tl yükledim. Cepkazan tarifesinde olduğum için vodafonlularla 2000 dk geldi. Tabiki 25 tl bende kaldı. Bununlada 19 tlye özgür komple aldım hattımda 6 tl kaldı. Teşekkürler VODAFONE

Bende bugün 20 tl yükledim. 10 tl ekstra hediye verdi niye verdigini anlamadım ama fazla mal göz çıkarmaz :)

Ayrıca kampanya süresi mı uzatıldı tekrardan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler avea'dan bu pakete gecip memnun kalan var mi? şarj daha kısa surede bitiyor deniliyordu, dogru mu? zaten sabah %100 ile cikinca ogleden sonra 5 gibi ofiste sarj ediyorum. bundan daha kotu olur mu?

ayrica bu paket ciktigindan beri avea hediye yagmuru yapti bana. once 10 tl(normal kredi gibi) verdi, sonra 120 dk hy simdi de 4000 sms hy vermis.

Benim şarjda değişme yok, hatta şarj iyileşmiştir belki baz istasyonu sayısı daha fazla olduğu için avea kadar dandik değil kesinlikle , internet yağ gibi akıyor

Paket yenileneceği zaman tl yükle diye mesaj geliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

quote:

Bende bugün 20 tl yükledim. 10 tl ekstra hediye verdi niye verdigini anlamadım ama fazla mal göz çıkarmaz :)

Evet 30nısana kadar uzadı banada 20lıra yukledıgım ıcın 20 lıra hedıye ettı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bana niye 10 lira ya numaranı pm den at şikayet edecem

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana niye 10 lira ya numaranı pm den at şikayet edecem

Ben özgür genç tarifesindeyim. Cep kazan a geçsem sizce dahamı avantajlı? Birde özgür komple paketim var cep kazan a geçsem iptal olurmu

• Arkadaşlar bu şekilde mesaj geliyor daha perşembe günü hattım aktif oldu. Ne yapmalıyım?

• Bu gün bende geçiş yaptım.Dört gün içerisinde taşınacağını söylediler.Umarım bir problem yaşamam ve geçtiğime pişman olmam.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.