B

Yüzbaşı
12 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1.70 BOYUNDAYIM 26 jant ölcü olacağını düşünüyorum ve şehir içinde beni yormayacak memura uygun iki model arasında kaldım.bisikletle sehir içinde dahi gezmem site içersinde turlamak spor maksadıyla alıyorum lütfen deneyiminizi iki bisiklet konusunda paylaşın.
bu arada bu bisikletler bayan modeli geciyor diye düşünme gerekirmi onuda bilmiyorum.zaman zaman eşim ve kızmda kullanır planım var renk olarak zaten bayan rengi değilde kahhverengi ve siyah olmalı
Pienorein ustudur dediler aldim fiyati da yuksek oldu saniyorum
Özellikle androdi ile çalışabilen çağrıları alan sosyal medya yada mailkeri bildiren cep telefonu ile bluetooth üzerinden aktarım yapan klasik tarzda mümkünse saat varmıdır
İpone 5 te bunu daha önce yapmıştım kendiliğindenmidir benmi bozdum bilemiyorum şimdi olmuyor.

ipone ile çektiğim fotoğrafları oneDrive ve Googledrve yüklemek istiorum bu olmuyor yardımcı olan olursa sevinirim
Aveada 36 ay vade ile 900 tlye gelen ipone 4 ler var 8 gb hafızalı sizce alınırmı şu anki telefonum samsung java işletim sistemli 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Android tabletim de var android yaşıyorum kısaca ipone deneyimi kötümü olur. Ipone 4 te Hotspot varmıdır kamera önemli benim için kamerası nasıldır.
selamlar herkese
BAHSETTİĞİM KONUYU ANDROİD TABLETTE ÇOK RAHAT YAPTIM BLUE VPN PROĞRAMI İLE WİN 8 TABLETİMDEDE BUNU YAPMAK İSTİYORUM.

KONU ŞUDUR

ESKİ MODEL JAVA DESTEKLİ TELEFONUM VAR İNTERNET PAKETİM VAR VE BEN BUNU BLUETOOTH ÜZERİNDEN WİN8 TABLETE AKTARMALIYIM

ACİL YARDIM
ARKADAŞLAR WİN 8.1 SÜRÜMÜ YÜKLÜ HP ULTRA SPECTRE MODEL BİLGİSAYAR RESMİ KURUMA GELDİ İLK AÇILIŞTA AÇMAK BANA NASİP OLDU VE AÇARKENDE BİLGİLERİ KENDİ BİLGİLERİMİ DOLDURDUM VE SANKİ BENİM BİLGİSAYARIM GİBİ KENDİ ŞİFREM İLE HOTMAİL VE BULUT İŞLEMİ OLAN SKY DİREV VE SOSYL PAYLAŞIM SİTELERİM PC DE AÇIK KALIYOR SİZDEN ÖNCELİKLİ İSTEĞİM BUNLARI KALDIRARAK NORMAL KİŞİSELLİŞTİRMEDEN KULLANMAK

VE BU WİN 8 İ RESMİ KURUM OLDUĞU İÇİN SANIYORUM MEMUR ARKADAŞLAR KULLANAMAYIZ BU DOKUNMATİK EKRANLI BİLGİSAYARA WİNDOWS 7 YÜKLENEBİLİRMİ WİNDOWS 7 NİNDE DOKUNMATİK VERSİYONU VARMI İNANIN HİÇ BİLMİYORUM BU WİN 8 İ BANA LÜTFEN YARDIMCI OLUN
İYİ AKŞAMLAR
çok acil hemde
ÇİFT KİŞİLİK YORGAN YIKAMAK KAÇ KG LIK MAKİNADA MÜMKÜN BOSHUN 7 KG LIK MAKİNASINI BEĞENDİM BU MAKİNADA ÇİFT KİŞİLİK YORGAN SİZCE YIKANIRMI
ÇİFT KİŞİLİK YORGAN YIKAMAK KAÇ KG LIK MAKİNADA MÜMKÜN BOSHUN 7 KG LIK MAKİNASINI BEĞENDİM BU MAKİNADA ÇİFT KİŞİLİK YORGAN SİİZCE YIKANIRMI
Hakkında
Meslek: Tekniker
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 448
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 47.636 (Bu ay: 578)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.