Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakerim1976

quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yanlisAdam

selam beyler turkcell kullanıcısıyım bu pakete geçmek isitiyorum gayet avantajlı fiyatı var. Vodafone çekme durumu, internet i olsun sizce iyimi.

Valla ben Avea'dan geçtim Vodafone'ye. Avea evimde çok iyi çekiyordu ancak Vodafone gidip gidip geliyo, konuşmalarım yarıda kesiliyo, full çeken telefon bir anda çekmez olabiliyo. Çekme konusunda bir istikrar yok. Avea'ya göre biraz sıkıntılı bir çekimi var.

ben de bu sabah geçtim aynı durum bende de söz konusu.
    full çekmesine rağmen konuşurken belli bir süre sonra telefon kesiliyor ve no servis yazısı çıkıyor. bir kaç saniye sonra tekrar full çekmeye devma ediyor.

kesinlikle telefonla (iphone 5) alakalı bir durum yok, avea ve turkcell kullandım böyle sorun yaşamadım. sabit telefonu aradım onda bile karşımdaki kişi sesimin kesildiğini söyledi böyle rezillik olmaz.

sim kart olarak kesilmiş sim verdiler problem ondan olabilir diye düşünüyorum, ısrarla nano sim istemem rağmen vermediler. vodafone müşteri hizmetlerine durumla ilgili mail attım bakalım onlardan haber bekliyorum.

Anlattıklarının aynısını yaşıyorum. Full çeken telefon bir anda sıfırlanıyo ve iki üç saniye sonra tekrar full çekiyo. Konuşmalarım hep yarıda kesiliyo, Karşımdaki kişiye Avea'dan Vodafone'ye geçtim, böyle olmaya başladı deyince inanmıyorlar Vodafone iyi çeker Avea'dan diyorlar. Ama işin aslı hiç de öyle değilmiş. Avea çok iyi çekiyormuş da haberimiz yokmuş. İnsan ne de olsa hastalığı tatmadan sağlığının kıymetini bilemezmiş. Şimdi Avea'ya tekrar döneceğim galiba. Zaten yazları gittiğim köyümde de çeken tek operatör Avea. Neyse bir üç ay sabredeceğiz artık Vodafone'nin bu kalitesizliğine.

bunları senden duyduğuma inanamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: turkish_shark

quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

Orijinalden alıntı: turkish_shark

19 tl olan vodafone freezone için geçerli...bunun için önce freezone üyesi olmak gerekiyor...

freezone üyesi olmak için 26 yaşından küçük olmanız ya da 26 yaşından küçük bir yakın akrabanızı cep merkerzlerinden hattın kullanıcısı olarak atamanız gerekiyor...yakın akrabadan kasıt soyismin ve aile kütük numarasının aynı olması.

tüm bu işlemleri yaptıktan sonra 1565'e freezone yazıp gönderiyorsunuz.freezone'a girdiğinize dair onay mesajı geliyor.

daha sonra komple ozgur yazıp 7000'e gönderince hattınızda lira varsa 19 tl düşüyor ve 500dk 1000 sms 1gb internet kullanmaya başlıyorsunuz.

Ben geçiş işlemi hariç ekstra hic birsey yapmadım ama 19 kestiler bu freezone lu olduğumun göstergesimidir ?

7000'e komple ozgur yazıp kısa mesaj attıktan sonra mı 19 tl düştü?

eğer öyleyse 30 gün boyunca her yöne 500 dk 1000 sms 1gb internet diye bir mesaj daha gelmiş olması lazım.

Aynen onu da yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yanlisAdam

selam beyler turkcell kullanıcısıyım bu pakete geçmek isitiyorum gayet avantajlı fiyatı var. Vodafone çekme durumu, internet i olsun sizce iyimi.

Valla ben Avea'dan geçtim Vodafone'ye. Avea evimde çok iyi çekiyordu ancak Vodafone gidip gidip geliyo, konuşmalarım yarıda kesiliyo, full çeken telefon bir anda çekmez olabiliyo. Çekme konusunda bir istikrar yok. Avea'ya göre biraz sıkıntılı bir çekimi var.

teşekkürler forumdada genel itibariyle çekme problemi var kararsız kaldım
  • Arkadaşlar 4 yıldır Turkcell kullanıcısıyım.Artık maddi olarak bana sıkıntı yaratmasından dolayı Vodafonedeki Her yöne 500 dk 1000 sms 1 gb internet kapmanyası bana makul geldi.Hattımı bu güzden Vodafone'ye taşımayı düşünüyorum.Öncelikle sormam gereken bir kaç soru var.

İnternet hızı Turkcell'e göre nasıl ?
    Hat babamın üzerine.Ne tür işlemler yapmam gerek ?
    Bolu'da yaşıyorum.Çekim problemi yaşarmıyım ?

Şuanda sorularım bunlar.Yardımınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erhan KARTALLIOĞLU

Arkadaşlar 4 yıldır Turkcell kullanıcısıyım.Artık maddi olarak bana sıkıntı yaratmasından dolayı Vodafonedeki Her yöne 500 dk 1000 sms 1 gb internet kapmanyası bana makul geldi.Hattımı bu güzden Vodafone'ye taşımayı düşünüyorum.Öncelikle sormam gereken bir kaç soru var.

hat babanın üzerine ise vodafonea geçmek için işlemleri baban yapacak, gidecek vodafone bayisine, numara taşıma için form dolduracak, imzalayacak

boluda çekme problemi olup olmadığını çevrende vodafone kullanan varsa onlara sorman daha faydalı olabilir, forumda bolulu olup cevap veren de çıkabilir tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Arkadaşlar 4 yıldır Turkcell kullanıcısıyım.Artık maddi olarak bana sıkıntı yaratmasından dolayı Vodafonedeki Her yöne 500 dk 1000 sms 1 gb internet kapmanyası bana makul geldi.Hattımı bu güzden Vodafone'ye taşımayı düşünüyorum.Öncelikle sormam gereken bir kaç soru var.

hat babanın üzerine ise vodafonea geçmek için işlemleri baban yapacak, gidecek vodafone bayisine, numara taşıma için form dolduracak, imzalayacak

boluda çekme problemi olup olmadığını çevrende vodafone kullanan varsa onlara sorman daha faydalı olabilir, forumda bolulu olup cevap veren de çıkabilir tabi

Teşekkür ederim.İnternet hızı konusundada bilgi alabilseydim çok daha iyi olacaktı

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.İnternet hızı konusundada bilgi alabilseydim çok daha iyi olacaktı

istanbulda yaşayan birinin vodafoneun boludaki internet hızı ile ilgili yorum yazması abes olurdu

yaşadığın yere göre değişiyor, boludaki eşe dosta sorman lazım

• Teşekkür ederim tekrar.Aklıma takılan bir soru daha oldu. Daha önceki mesajında hat taşıma ilemini baban yapacak demişsin.Babamın yaşı 26 dan fazla olduğu için 19 tl den fazla ödeyeceğiz. Hattı ben babamın üzerinden kendi üzerime taşısam,hattın benim üzerime olması gereken belli bir süre varmı bu kampanyayı yapabilmem için?

Birde son olarak şu an içinde TL olan Turkcell hattımı başka bir hatta taşıdığımda içindeki bakiyelerde taşınıyormu ?
  • Pazartesi günü hattımı Turkcellden Vodafone'a taşıdım. Bugün Vodafonedan Aylık cepnet diye bir kampanyayla ilgili mesaj geldi, onun dışında vodafone geçtiğime dair bir mesaj gelmedi. Vodafone bayisindeki adam hattınıza mesaj gelecek ona göre sim kartı değiştirirsiniz demişti. Şimdi vodafonedan böyle kampanya mesajları geldiğine göre sim kartı değiştireyim mi artık?
  • quote:

Teşekkür ederim tekrar.Aklıma takılan bir soru daha oldu. Daha önceki mesajında hat taşıma ilemini baban yapacak demişsin.Babamın yaşı 26 dan fazla olduğu için 19 tl den fazla ödeyeceğiz. Hattı ben babamın üzerinden kendi üzerime taşısam,hattın benim üzerime olması gereken belli bir süre varmı bu kampanyayı yapabilmem için?

Birde son olarak şu an içinde TL olan Turkcell hattımı başka bir hatta taşıdığımda içindeki bakiyelerde taşınıyormu ?

BTK'nın çıkardığı yönetmelik gereğince hat ilk önce hangi operatörden alınmışsa taşıma işleminin de orada yapılması gerekiyor, yani numara Turkcell'in ise hattı ancak Turkcell'de iken üzerine alabilirsin
    Bu durumda turkcell ve vodafoneda isen 3 ay taşıyamazsın numaranı
    Avea'da bunun süresinin 1 ay olduğu söyleniyor
    Turkcelldeki tllerin taşınmaz, TLlerini Turkcell'den talep etmen gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nowitzki40

Pazartesi günü hattımı Turkcellden Vodafone'a taşıdım. Bugün Vodafonedan Aylık cepnet diye bir kampanyayla ilgili mesaj geldi, onun dışında vodafone geçtiğime dair bir mesaj gelmedi. Vodafone bayisindeki adam hattınıza mesaj gelecek ona göre sim kartı değiştirirsiniz demişti. Şimdi vodafonedan böyle kampanya mesajları geldiğine göre sim kartı değiştireyim mi artık?

Numaranın taşıma işlemi tamamlanmış olsa idi
    Turkcell sim kart ile kullanamazdın telefonu
    Reklam amaçlı SMS olabilir
    Sana şu tarihte şu saatte numara taşıma işlemi tamamlanacaktır diye SMS gelecek
    O tarih ve saatte turkcell simkartını çıkarıp vodafoneu takacaksın....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nowitzki40

Pazartesi günü hattımı Turkcellden Vodafone'a taşıdım. Bugün Vodafonedan Aylık cepnet diye bir kampanyayla ilgili mesaj geldi, onun dışında vodafone geçtiğime dair bir mesaj gelmedi. Vodafone bayisindeki adam hattınıza mesaj gelecek ona göre sim kartı değiştirirsiniz demişti. Şimdi vodafonedan böyle kampanya mesajları geldiğine göre sim kartı değiştireyim mi artık?

Numaranın taşıma işlemi tamamlanmış olsa idi
    Turkcell sim kart ile kullanamazdın telefonu
    Reklam amaçlı SMS olabilir
    Sana şu tarihte şu saatte numara taşıma işlemi tamamlanacaktır diye SMS gelecek
    O tarih ve saatte turkcell simkartını çıkarıp vodafoneu takacaksın....

Teşekkürler. İlk kez taşıyınca prosedürü tam bilmiyordum. Vodafonedan mesajlar gelmeye başladığına göre yakında taşıma işlemi tamamen tamamlanır sanırım.

• Arkadaslar ben daha once vodafone den avea ya gectim yaklasık 11 aydır yıkılan paketi kullanıyorum 1 sene dolacagı icin vodafona gecmek icin basvurdum numaram tasındıgında bu 19 luk kampanyadan yararlanabilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Arkadaslar ben daha once vodafone den avea ya gectim yaklasık 11 aydır yıkılan paketi kullanıyorum 1 sene dolacagı icin vodafona gecmek icin basvurdum numaram tasındıgında bu 19 luk kampanyadan yararlanabilirmiyim ?

1- 26 yaşından küçüksen 19 TL.'ye, büyüksen 23 TL.'ye yararlanabilirsin

2- Aveadaki yıkılan paket 12. aydan sonra 23 TL.'ye devam ediyordu zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Arkadaslar ben daha once vodafone den avea ya gectim yaklasık 11 aydır yıkılan paketi kullanıyorum 1 sene dolacagı icin vodafona gecmek icin basvurdum numaram tasındıgında bu 19 luk kampanyadan yararlanabilirmiyim ?

1- 26 yaşından küçüksen 19 TL.'ye, büyüksen 23 TL.'ye yararlanabilirsin

2- Aveadaki yıkılan paket 12. aydan sonra 23 TL.'ye devam ediyordu zaten

Cevabın için tesekkur ederım :) 26 yasından kucugum 19 tl ye gittigi yere kadar devam ederim o zaman :)
  • quote:

19 tl olan vodafone freezone için geçerli...bunun için önce freezone üyesi olmak gerekiyor...

freezone üyesi olmak için 26 yaşından küçük olmanız ya da 26 yaşından küçük bir yakın akrabanızı cep merkerzlerinden hattın kullanıcısı olarak atamanız gerekiyor...yakın akrabadan kasıt soyismin ve aile kütük numarasının aynı olması.

tüm bu işlemleri yaptıktan sonra 1565'e freezone yazıp gönderiyorsunuz.freezone'a girdiğinize dair onay mesajı geliyor.

daha sonra komple ozgur yazıp 7000'e gönderince hattınızda lira varsa 19 tl düşüyor ve 500dk 1000 sms 1gb internet kullanmaya başlıyorsunuz.

• Az once vodafonea gecis islemi yaptim
    Kontor yuklemeden once yap dedi, hediye baslangic paketine baktim 20 tl yaziyordu :O
    Ve yollayip gonderince paketi bedavaya baslatti! Bu nasil oldu cidden bilmiyorum ve bunu bana ilerde kitlerler mi merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Az once vodafonea gecis islemi yaptim
    Kontor yuklemeden once yap dedi, hediye baslangic paketine baktim 20 tl yaziyordu :O
    Ve yollayip gonderince paketi bedavaya baslatti! Bu nasil oldu cidden bilmiyorum ve bunu bana ilerde kitlerler mi merak ediyorum

bunu biraz daha açarmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

quote:

Vodafone baslangic hediye paketi veriyor hani 1 tl
    Ben baslangic paketime bakiyim dedim *123#23# yazip arayip, 20 tl yaziyordu!
    Kesin bi hata etti vodafone calisani, dedim paketi yapmayi deniyim falan
    Zaten kullanici olarak gozukuyordum 19 lirasini aldi hediye paketi 1 tl kaldi ve paketim basladi
    Dedim hata falan vardir belki internete girdim baktim paketten kesmiş
    Ne oldu anlamadim seviniyim mi korkiyim mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

quote:

Vodafone baslangic hediye paketi veriyor hani 1 tl
    Ben baslangic paketime bakiyim dedim *123#23# yazip arayip, 20 tl yaziyordu!
    Kesin bi hata etti vodafone calisani, dedim paketi yapmayi deniyim falan
    Zaten kullanici olarak gozukuyordum 19 lirasini aldi hediye paketi 1 tl kaldi ve paketim basladi
    Dedim hata falan vardir belki internete girdim baktim paketten kesmiş
    Ne oldu anlamadim seviniyim mi korkiyim mi

Bana neden 1 tl verdi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.