Şimdi Ara

Vodafone 5 tl ye 3 gb+9gb internet (karakartal) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
13
Favori
40.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasil ya BJK5 yazip gonderdim ben de...

BJK1 ile arasinda bir fark yok madem degistirme imkanimiz varmi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 21 Mart 2017; 8:32:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sizin konununuz daha ayrıntılı idi .sizin konudan devam etmek gerekirdi.ben sadece bana gelen mesajı paylaşmıştım . Benimde ayrıntılı bilgim yok bu konu ile ilgili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al bi snickers ye kullanıcısına yanıt
    Hocam bana gelen mesajı paylaştım ben direk.yoksa kasıtlı olarak yanlış bilgi vermedim.1 tl lik geçerli olduğunu bilse idim ben de 1 TL lik yapardım
    Vodafone 5 tl ye 3 gb+9gb internet (karakartal)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 21 Mart 2017; 8:58:58 >
  • bjk1 ile üye oldum 30 saat oldu ama 3gb bana yüklenmedi
    davet ettiğime yüklendi onada arkadaşınız daveti kabul etti diye yüklendi (oysa ben davet etmiştim onu)

sonuç:
    bjk1 ile paket hediyesi gelmiyor ama davet edilerek üye olunursa geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 21 Mart 2017; 10:47:12 >
  • Bende bjk1 den yaptım halen yüklenmedi

• BJK1 yazıp gönderdım internetle ilgili ne bir mesaj geldi nede hattımdan 1 tl tahsil edildi. nerde ne yanlış yaptım acaba
  • 3 tane 3gb hediye mesajı geldi arkadaşını kabul etti diye gelen giden yok. kendim davetsiz 1 tl lik paketi aldım dün davet ettiklerimede banada bişi yok
  • Davet ettiğime geldi bana gelen giden yok
  • Hediye falan gelmedii

• Tekil geçişlere internet verilmiyor. Referanslı geçişlere internet veriliyor. Numaranızı bırakın referansla davet edelim olaya...

• Rivayete göre başka operatöre transfer mesajı atıncada geliyormuş 3 gb doğrumu bu deneyen oldumu?

• ben dün bjk1 ile katılım sağladım, bugun 3 farklı hatta davet yolladım hepsi sölf tahtasında gezerken ben kenardan izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Dün büyük emeklerle hazırlayıp, A'dan Z'ye tüm detayları ile şekillendirdiğim konumu silen yönetici arkadaşa buradan sitemlerimi iletiyorum. Konu zaten 3.sayfadaydı ve burada yapılan hatalı bilgilendirmeyi düzeltip tüm detayları yazmıştım. 10 senedir bu forumda onlarca kapsamlı konu açtım, hiç böyle muamele görmedim.

Unutmayın ki, bedava zaman ayırarak burada foruma değer katmaya, birbirimizle birşeyler paylaşmaya çalışıyoruz. Kolay gelsin.

Burada karşılıksız verilen emeği düşünmeden bir çırpıda silen yöneticileri çok arıyorlar mı merek ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Dün büyük emeklerle hazırlayıp, A'dan Z'ye tüm detayları ile şekillendirdiğim konumu silen yönetici arkadaşa buradan sitemlerimi iletiyorum. Konu zaten 3.sayfadaydı ve burada yapılan hatalı bilgilendirmeyi düzeltip tüm detayları yazmıştım. 10 senedir bu forumda onlarca kapsamlı konu açtım, hiç böyle muamele görmedim.

Unutmayın ki, bedava zaman ayırarak burada foruma değer katmaya, birbirimizle birşeyler paylaşmaya çalışıyoruz. Kolay gelsin.

Burada karşılıksız verilen emeği düşünmeden bir çırpıda silen yöneticileri çok arıyorlar mı merek ediyorum.

Aynı şeyi bende merak ediyorum yapıcı olmak zor geliyo heralde yıkmak daha kolaylarına geliyor

• Bu kara kartal.ın verdiği 3 gb internetin hızı düşük müdür nedir internete çok zor bağlıyorum normal paketin daha hızlıydı sanırsam.

• BJK3 ile uye oldum baskasinida transfer yaptim. 3gb gelmedi. Musteri hizmetlerini aradim. Eski hatlara gelmiyor dedi yeni hat ve yeni gecis yapanlara geliyor dedi madem iptal et dedim bende. Baskasi transfer etse 3gb gelirmiki.

• ben internetim gelmedi diye şikayet oluşturdum. sonuçta bu bizim hakkımız olan birşey
  • bu olay 1 defalık mı her ay mı ?
  • hiç davet ettiğim vodafon abonesi olmadı ama ilk davet edeceğimde

"KAMPANYA KATILIM HAKKINIZ DOLMUŞTUR.B003 " sms geldi?

acep niye?

4 davet hakkı var dendi hiç davet edemeden bu mesajı neden gönderir bu şaşkın vodafon?

başına böyle birşey gelen oldu mu?
  • Transferden 3 gb kazanan oldu mu gic?

Bana sadece ilk uye oldugum zamanki 3 gb hediyeyi verdiler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.