Şimdi Ara

Vodafone 15 gb 45 tl 31 aralığa kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Vodafone 31 aralık tarihine kadar kampanya yapmış Red 15gb tarifesini aylık 45TL sabit fiyattan 12 ay boyunca taahhüt vererek abone olabilirsiniz.

Sadece bayiden geçiş var şu an 1 saat önce taşıdım hattımı red 20 69 tl için gitmiştim redli 15 gb paketi var abi onu yapayım mı dedi 45 tl e iyiymiş o yap dedim biraz uğraştı ama geçirdi en son.

• Olursa ben bile geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeki bayi yaptı mı bunu? Gerçekten çok avantajlı.

• 2 gün önce sabahtan internet sitesinde de bu paket görünüyordu sonra hemen kaldırdılar. Bayiler hala bu paketi verebiliyor olabilir.

• Yarın bayiye gidip şansımı deneyeceğim, yüksek ihtimal yok diyecekler gibime geliyor 😂

• bedava verse vodafonu kullanmam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aklıma 0.03 mbps download hızları olan speedtest deneyimlerim geliyor da.. yok abi almayım ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    aynı bende öyle kullandim

• Türk Telekom 12gb 78tl ödüyorum geçilir mi?
    Fiyatı acayip uygunmuş, İstanbul'da şebeke problemi yaşar mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echraem -- 24 Aralık 2022; 12:9:32 >
  • echraem E kullanıcısına yanıt
    Büyükada da çekmediği yerler vardı . Adada, Yalova İstanbul heryerden açık sinyalin geldiği yerde :)

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında telefonla konuşan biri değilim çok internet önemli ama, ttden geçsem çok fark eder mi acaba

• echraem E kullanıcısına yanıt
    İnternette fark eder hocam. Ben telekomdayım daha iyi o kesin.

Boşa gitmeyin Vodafone geçişi kapamış. 15fb 45₺ yok şu anda.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

1 saat önce gittim. Tarifeye başvurdum. Hala devam yani

• emreeeeee E kullanıcısına yanıt
    Mesajı yazmadan 5 dk önce bayi çalışanı arkadaşım yazdı. Bilmiyorum hocam belki yavaş yavaş kayboluyordur. 2 hat taşıcaktım. Sabah sistemde vardı. Şimdi yok dedi. Belki onlarda sorun vardır. Yolu düşen denesin en iyisi o halde

• Bana da kapandı dediler

• Cuvaldız kullanıcısına yanıt

Ümraniye Ihlamurkuyu mağazasından bugün bir hat daha taşıdım. Baya geçen olduğu için bugün yarın kapanır dedi bayi çalışanı.

• Büyük ihtimalle Vodafone sistemleri patates oldu arkadaşlar 2 gündür geçiş mesajı gelmedi bayiye sordum red verdi operatörünüz dedi müşteri hizmetlerini aradım evrak kontolünde diyor geçebilen var mı şu sıra vodafone normalde akşam başvursam sabah taşıma sms i gelirdi ilk defa böyle oldu turkcell de hat açıldıdıktan 1-2 saat sonra taşıma işlemi yaptım acaba ondan dolayı mı ?

• Bugün Samsun'da bayiye sordum, 2 günlüğüne açtılar sonra kapattılar dedi, geçmedim 😅

• iyi tarife. devam ederse millet saldırır

• 0542 542 00 00 arayınca sistemde bir taşıma talebi varsa Numara taşıma talebiniz hakkında bilgi vermek istiyoruz diye sekreter söylüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.