Şimdi Ara

Vodafone 15 gb 45 tl 31 aralığa kadar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bugün bayiye gittim konuştum biz sisteme her şeyi yükledik diyor müşteri hizmetleri evrak bekleniyor diyor hangi birine inanıcam anlamadım operatör kilidi var diyor yeni taşıma yapmıyor 3 gündür bayiye gidip geliyorum sinirlendim artık taşımayın dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayi lerin sistemi farklı mı

• Bugün bayiden aradılar bu tarifeye numara taşınmıyor red 20 ye taşıyalım dediler bu ne saçma sistem istemiyorum dedim kapattım evrak bile imzaladım 15 gb yazıyor sözleşmede nasıl geçiş yapılmıyor anlamadım ?

• Sanırım kimse geçiş yapamadı.

• Bu tarife yada 20gb 69₺ olan a geçiş yapabiliyor muyuz varmı işin formulunu vs bilen yonlendirebileceginiz bayii varmı İstanbul da. Geç kaldık biz

• Gebeskeli G kullanıcısına yanıt
    Maalesef kampanyalar sona erdi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu 15GB olana geçebilen oldunu bir bilginiz var mı?

Sözde yıl sonuna kadar olan bir kampanyaydı ama 1-2 gün içinde kapandı ve zamanında geçenlerden de geçişim oldu diyen olmamış. Aralık sonu ben de buna geçecektim o ara geçişi kapatmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E7723167B -- 3 Şubat 2023; 0:44:55 >
  • Bilgim yok hocam, ama 20 GB olana geçen çok oldu forum da.

• 4 hat taşıdım hepsinin geçiş işlemi iptal edildi operatör tarafından mecburen red 20 tarifesine geçtim müşteri hizmetlerini arayıp 5 gb 12 ay hediyesi vardı diye blöf atarsanız 5 gb daha alıyorsunuz şu an 25 gb 69+10 tl veriyorum.

• mlhas06 M kullanıcısına yanıt

O zaman hata sonucu falan çıktı sanırım o tarife. O zaman kimseyi tarifeye almadan kapattılar sanırım.

+10TL dediğiniz nedir TKÜ mü? Yoksa +5GB nin bedeli mi?

Birde bu tarifede +5 var mıydı? Ben de Red 15 olmayınca Red 20 ye geçiş yaptım ama hiç +5 de var demediler bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E7723167B -- 3 Şubat 2023; 14:24:41 >
  • 10 TL TKÜ 78,53 tl veriyorum hayır içeriğinde yok ama müşteri hizmetlerini arayıp bana 12 ay 5 gb demişlerdi derseniz 5 gb veriyorlar bunu en az 4-5 defa yaptım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.