Şimdi Ara

Vodafone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iki hafta önce Türk Telekomdan çekim sorunu var diye hattımı Vodafoneye taşıdım ama Vodafonenun bu kadar ağır olduğunu gerçekten tekrar deneyim ettim. Gerçekten kullanılacak operatör değil Türk Telekom. Bugün müşteri hizmetlerine bağlana kadar beş dakika geçti. Türk Telekom nadiren bazı yerlerde çekmiyor ama çektiği zaman Turkcelle yakın yükleme hızı sunuyor. Türk Telekomdan tek çekincem olası bir depremde tekrar şebekenin çökmesidir. Hattımı tekrar Türk Telekoma taşımayı düşünüyorum bu konuda ne önerirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İstanbulda deprem olursa vodafone komple gide ama tt ve turkcell ankarada hizmet verebilir ankara da ikisinin merkezi var bu arada ben ikisinide kullanıyorum vodafone internet te sınıfta kalir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 17 Temmuz 2023; 21:30:31 >
  • phasan P kullanıcısına yanıt
    Neden Vodafone gider bunun teknik açıklaması var mı. Vodafone yoğunluktan dolayı mı gider aynısı Tt içinde geçerli değil mi. Vodafonenin Ttden daha çok bazı var ama yoğunluk olunca Vodafonede zaten varlığı belli olmayan hızlar azalıyor

• Alt yapı önemli şuan istanbulda baska ilde sistemleri yok Vodafone

• Baz çok olmadı önemi yok

• Normalde ülkemizde yatırım yapan yabancı firmalar iyi olur ama bizim ülkemizde öyle değil. Telsim zamanlarını hatırlıyorum o zaman Turkcell ile yarışıyordu Telsim ama şirket el değiştirince herşey kötü oldu. Türk Telekomun selfie prime tarifeleri güzel alınırsa bunun için alınır Turkcell pahalı o yüzden

• Turkiye yatirimin karşılığını alamıyor ki

• phasan P kullanıcısına yanıt
    Bazı operatör sanki ülkede lider operatör olmak istemiyorlar herhalde sorumluluk gerektiriyor liderlik

• Kanka sen direk Turkcell kullan, diğerleri senin işini görmez, iyi çeksin iyi hız versin diyosan durma direk geç Turkcell e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekst79 T kullanıcısına yanıt
    Tt faturasız yeni hat alacağım kampayadan faydanmak için

• kaç tane hattın var toplamda

İki yıllık bir tane faturasız hattım vardı, birini bir ay önce kapattım bir tane Vodafone kaldı o hat içinde iptal başvurusunda bulundum. Türk Telekom hat alacağım faturasız kampanyadan faydalanmak için

• Numara taşıma ile uğraşmıyosun sanırım, direk sıfır hat alıyorsun

• Ben nadiren hat alırım. Üç yıl içinde üç hat aldım hepsi onlardı. Artık maddi olarak eskisi gibi değilim tasarrufa önem verdim ayrıca Turkcell hat aldım aşmaz 20 gb yaptım ama pişman oldum. Bir yıl Turkcellde nasıl dayanacağım ben çünkü üç ay sonra hattımı Türk Telekoma taşıyacağım faturasız kampanya için nasıl böyle bir hata yaptım faturalıya geçtim ilk üç ay cayma bedeli yokta yinede Turkcell faturaya yansıtır birşeyler

• Vodafone adana da Van'da Ankara'da ve bir kaç yerde daha yedek sistemlerinin olduğunu okumuştum. her operatörün yedekli sistemleri vardır.

• kardia K kullanıcısına yanıt

Yedekli sistem nedemem acaba? İlk defa duydum

• deprem sel yangın vb doğal afet durumlarında merkezi sistemler zarar görüp kullanılmaz hale geldinde iletişim aksmasin mağduriyet yaşanmasın diye her kullanılan yazılım ve donanım parçalarının yedeginin kurulup hazir durumda bekletilmesi ne yedek sistemler denir. Vodafone ninda bu tarz olumsuz durumlar karşısında bir tane değil bir kaç tane yedekte bekleyen sistemi var. doguanadolu iç Anadolu ve Ege de. İstanbul'da da zaten merkez sistem var.

• kardia K kullanıcısına yanıt

2019 istanbul depreminde vodafone sorunsuz çakılmıştı

sorunsuz çakılmıştı derken ironi mi yaptınız anlamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.