Şimdi Ara

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
39
Favori
32.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    video mükemmel olmuş

• Dikim aşamasından sonraki ilk görüntü çok çirkin

• Her türlü açıklığa ekim yapılıyor mu? Ben gittiğimde başka bir merkeze sana yapamayız alan çok geniş demişlerdi bunu gerçekten çok merak ediyorum

• Ben maliyetini ve bu maliyetin nasıl belirlendiğini merak ediyorum.Birde asıl merak ettiğim saçın daha gür olmasını sağlanabiliyor mu bu işlemle?

• Ekim değilde, video oynatıcı da büyük sorun var sd kalite izlememe ve bulunduğum ülke olarak internet hızı en iyilerinden ama genede 13 dk lık videoyu 40 dk da izleyebildim neredeyse, merakımdan sabredip bekledim vidoenun sürekli takilmalarina aldirmadan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • toplam maliyeti ne kadar acaba mesut abi?
  • Reklamda hazir oh oh

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben izlerken canım yandı yahu. Geçmiş olsun.

• Geçmiş olsun.
    Videonun son bölümünde kafanızın sol tarafındaki şişlik operasyondan mı kaynaklı ?
  • Şunu merak ediyorum dökülme sadece tek bir bölgedeyse kafanın tepesi gibi, önlerde mesela hiç dökülme yoksa yine ekim yapıyorlar mı? Yoksa tamamen tepe bölgenin dökülmesi mi gerekiyor? Dökülme devam ediyorsa ekim yapılmaz gibi bir takım efsaneler var bunlar doğru mu?

• hocam geçmiş olsun - gref başına ücretleme mi yapılıyor? toplamda kaç liraya mal oldu acaba ?

• Hocam saç klonlamayi beklemenizi tavsiye ederdim

• Mesut hocam, kusura bakma ama şöyle bir sorum olacak;

Saç ekimi ile DonanımHaber'in ne alakası var? Anasayfa haberi olmayı hakedecek neyi var?

Cidden son zamanlarda konudan sapmaya başladınız. Reklamın böylesini görmemiştim, onu da gördüm İyi forumlar.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Evet biliyoruz gayet de haklıydı.
  • Acıbadem'de Ahmet Bey mi ilgilendi bu süreçte?

Ahmet Bey'de saç ektiren 1-2 arkadaşım var hepsi çok memnunlar, ısrarla operasyona onu istemem gerektiğini söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 27 Kasım 2018; 17:13:16 >
  • Bugün ki atılan haberin sebebi ortaya cıktı "kellerin neden kafaası parlar?"
    Mesuta ithafen miş:D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.