Şimdi Ara

genetik saç dökülmesi olan biri ne yapmalı ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
82
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> genetik saç dökülmesi olan biri ne yapmalı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3819 Mesaj
    saç ekimi sıkıntılı bir süreç videoları izleyince insanın yaptırası gelmiyor pek , minoxil kullandım uzun süre işe yaramadı , propecia kullanmam yan etkilerinden dolayı , protezde çok meşaketli bir şey , bunların dışında olan saçı korumak dökülmeyi kesmek için ne yapabiliriz ?

|
    |
  • Genetik saç dökülmesinin tek çaresi ciddi yan etkileri olan anti testosteron ilaçlar kullanmaktır. Ki bunlar da her zaman kullanılabilen kolayca alabileceğiniz ilaçlar değildir. En iyisi üzerine düşünmemek ve başka ciddi rahatsızlığa sahip olmadığımız için şükretmek.

• Binbaşı
    1374 Mesaj
    Genlerini traşla.

Orijinalden alıntı: Omisis046

Genlerini traşla.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    22 ye gircem. 5 6 ay önce doktora gittim kan tahlili yaptırdım. Acaba demir eksikliğim kansızlığımdan mı kaynaklı diye. Doktor daha kan tahlilinden önce baban ve dayın kel mi diye sordu (ciddi), evet diyince pek yapılcak bişey yok dedi. Neyse işte tahlil sonuçları geldi tüm değerler çok iyi. Doktor serum falan yazayım kullan seni evlenesiye kadar idare eder dedi. Yani çok büyük hayal kırıklığına uğramışım zaten bir de doktor dalga geçiyor üstü kapalı. Bu kadar teknoloji gelişmiş ama bir saça çare yok. Serumun bir kutusu 100 tlden fazlaydı devamlı kullanmak lazım diğer türlü daha şiddetli döküyor. Ben hiçbir yapay ilaç kullanmayacağım. Dökülürse dökülsün modundayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Genetik saç dökülmesinin çözümü yok kanka, var diyen yalan söylüyordur yada para kazanma derdindedir. Ha bana inanmazsın sor soruştur araştır hatta dene her ürünü ama kullanacağın hiç bir ilaç hiç bir serum hiç birşey kalıcı saç sunmaz sana. Bünyenin kaldırdığı kadar oral ve topikal yolla kür hazırlasanda kendine genetiğinde varsa erkek tipi dökülme, kabullenmekten başka çaren yok. Vücuduna E2 vurup DHT baskılarsan var olan dökülmen durur ve yeni saç hücreleri oluşmaya devam eder ama bir saç için bu yola girceğini düşünmüyorum.

Ektirme işi kel saçı, çok seyrek yapar. Asla o 12-13 yaşındaki haliniz gibi saçlı yapmaz sizi. Öyle olsa inan bana o operasyona girilir ne kadar sıkıntılı olursa olsun.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: @ssembler{

minoxil işe yaramadıysa genetik kaynaklı olmayabilir iyi araştırmak lazım. yaş kaç saçlar seyreldi mi yoksa çok döküldüğünü mü farkettiniz?
    25 , uzun süredir dökülüyor önler açıldı baya yanlar falan

fazla alakalı değil ama saçlarınız uzun mu 15 20 cm var mı en az?

|
    |
    denixex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj

|
    |

Orijinalden alıntı: @ssembler{

fazla alakalı değil ama saçlarınız uzun mu 15 20 cm var mı en az?
    yok hocam 4-5 cm falan
    |
    |
    hocam nihat dik diye bir prof var her türlü dökülmeye çare var diyordu saç klonlamasından mezoterapiye kadar. başarı oranı çok yüksek çalışmaları var. araştırmanızı öneririm kendi kliniği var sanırım biraz pahalıya patlayabilir

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 12 saat 9 dakika kadarı kaldı.
    Şunu sonuna kadar izle:https://www.youtube.com/watch?v=nTTVvKQwfdc&feature=youtu.be

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: meola147of

Şunu sonuna kadar izle:https://www.youtube.com/watch?v=nTTVvKQwfdc&feature=youtu.be
    Zamanım yok diyorsan 4:20 aç izle 2-3 dk

|
    |

hocam ben geçen sene üni sınavına hazırlanırken black pill yaşadım anamı ağlatmıştı cidden en azından eskisi gibi üzülmüyorum fakat yani tam olarak 1 yıl anca geçmiştir ara sıra özellikle geceleri üzülüyo insan yalnızlıktan. Yani gece 3 gibi sarılacak bir kız arkadaş istiyo işte...

Orijinalden alıntı: Ryo41

hocam ben geçen sene üni sınavına hazırlanırken black pill yaşadım anamı ağlatmıştı cidden en azından eskisi gibi üzülmüyorum fakat yani tam olarak 1 yıl anca geçmiştir ara sıra özellikle geceleri üzülüyo insan yalnızlıktan. Yani gece 3 gibi sarılacak bir kız arkadaş istiyo işte...

Alıntıları Göster
    Aynılarını ben de senin gibi acı çekerek yaşıyorum. Gerçekten seni anlıyorum aldığı nefes zulüm geliyor insana. Bir şekilde cope (oyalanmak için hobi) bulmak mantıklı. Kitap okumak, bilgisayar oyunu, yazılım, kodlama, site tasarlama ne seviyorsan spor (gymcell) bile olabilir. Gerçi şuan virüs var ben bilgisayar oyunları ve İngilizce öğrenmeyle oyalanıyorum biraz ama bazen yetmiyor hayattan vazgeçesim geliyor.

• Yarbay
    3819 Mesaj
    quote:

Aynılarını ben de senin gibi acı çekerek yaşıyorum. Gerçekten seni anlıyorum aldığı nefes zulüm geliyor insana. Bir şekilde cope (oyalanmak için hobi) bulmak mantıklı. Kitap okumak, bilgisayar oyunu, yazılım, kodlama, site tasarlama ne seviyorsan spor (gymcell) bile olabilir. Gerçi şuan virüs var ben bilgisayar oyunları ve İngilizce öğrenmeyle oyalanıyorum biraz ama bazen yetmiyor hayattan vazgeçesim geliyor.

Alıntıları Göster
    hocam siz napıyorsunuz öyle ya
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.