Şimdi Ara

Vlad up?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok sinir olmuş durumdayım ya 3 tür rankedda vlad almaya çalışıyorum yok vlad alma useless vs vs. Ben almıyım diye benden önceki herif ryze aldı az önce vlad oynamanı istemiyorum tarzı bişeyler dedi. Malmıdır nedir bu insanlar ya istediğim champla oynarım ne bu ya

• Eğer o salakları kafaya takacak kadar safsan bence de vlad alma...
  • vlad up bi hero değil ama op da değil.en son 1 sn q skilinin cd si yükseltildi ama ben hala oynuyorum hala güçlü 2v1 de double kill alıyosun kolayca.hp itemi almadan manyak hp si oluyor gayet güçlü aslında.Bir tek veigar karşısında zorlandım bana 2 k vurdu ultisiyle geçen o.O
  • Ap carry olarak viable değilde ondan. Solo top oynayacaksan al
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekimtan

Eğer o salakları kafaya takacak kadar safsan bence de vlad alma...

Adam sen vlad alma diye ap carry alıyorsa sende inadına ap carry alıyorsan kaybetmeyi göze alıp saf olan sensin
  • 30 lvlsin bir sürü alternatifin var adamların istediğini yap suyuna git yoksa oyun çığrından cıkıyor. Yeri geliyor bizde karışıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhySoSeriouss

quote:

Orijinalden alıntı: ekimtan

Eğer o salakları kafaya takacak kadar safsan bence de vlad alma...

Adam sen vlad alma diye ap carry alıyorsa sende inadına ap carry alıyorsan kaybetmeyi göze alıp saf olan sensin

Vlad ap carry değildir ki.
  • Rankedda istediğim champla oynarım düşüncesi yanlış. 1 rol eksikliği bile maçı kaybetmenize sebep olur. Ayrıca Vlad kesinlikle useless değil ama oyunu taşıyabilcek kapasitede bir hero değil. Canın Vlad oynamak istiyosa normal oyun at , rankedda bir heroya bağlı kalırsan işin zor valla 5 oyunda anca alırsın istediğin heroyu.
  • Karşıdakine göre pickleyeceksin sen vlad middeki en dayanıklı championdur benim için kimse ezemez garen bile.Vlad useless diyenlere de bas küfür daha dün oynadım oyunu kendim aldım jungler twitch falan vardı küfretti hep vlad noob omg up champion noob omg vlad stop ks omg vlad stop steal omg vlad wtf you waiting dedi dedi ve oyunu 16-0 bitirdim oraya buraya gank attım 3v1 yaptım triple aldım 2v5 yaptım o oturma organı boqlu twitchle arkadan surrender attılar twitch dedi ki now nice vlad i like you dedi ben de fah off dedim ve surrender attılar friend ekledi tabii ki kabul etmedim oyundaki hiçbir championa laf etmeyeceksiniz adam olun akıllı olun ulen .
  • Garen ile keserim
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIKurtIII

Karşıdakine göre pickleyeceksin sen vlad middeki en dayanıklı championdur benim için kimse ezemez garen bile.Vlad useless diyenlere de bas küfür daha dün oynadım oyunu kendim aldım jungler twitch falan vardı küfretti hep vlad noob omg up champion noob omg vlad stop ks omg vlad stop steal omg vlad wtf you waiting dedi dedi ve oyunu 16-0 bitirdim oraya buraya gank attım 3v1 yaptım triple aldım 2v5 yaptım o oturma organı boqlu twitchle arkadan surrender attılar twitch dedi ki now nice vlad i like you dedi ben de fah off dedim ve surrender attılar friend ekledi tabii ki kabul etmedim oyundaki hiçbir championa laf etmeyeceksiniz adam olun akıllı olun ulen .

Birde vlad hiç up değil gerçekten.'u'su bile değil yani.

• 3 tane aoe skili olan vlada tf de useless diyip ryze alıp 1-9 oynayan herife rağmen aldık oyunu alistar oynadım support. Cidden ranked girmicem artık boş yere stres oluyosun troll rankeddada troll
  • Ben 1 lvlde Vladla penta alıyorum.
  • evet doğru demişler çünkü vlad up. eskiden vlad süper sustaini sayesinde ezip geçiyordu midi ama artık öyle değil malesef, karşında spellvamp alan biri senden daha iyi can dolduruyor :D dmg deseniz vuramıyorda, ganklerden felan da kaçamıyor eskisi kadar :D

istediğin chample oynarsın ama viable birşeyle oynamayacaksan paşa paşa normal game oynayacaksın yani :D çünkü viable olmayan bir pick emin ol çok fark yaratıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adaniellium

evet doğru demişler çünkü vlad up. eskiden vlad süper sustaini sayesinde ezip geçiyordu midi ama artık öyle değil malesef, karşında spellvamp alan biri senden daha iyi can dolduruyor :D dmg deseniz vuramıyorda, ganklerden felan da kaçamıyor eskisi kadar :D

istediğin chample oynarsın ama viable birşeyle oynamayacaksan paşa paşa normal game oynayacaksın yani :D çünkü viable olmayan bir pick emin ol çok fark yaratıyor

Vlad her türlü Viable bir pick bence mid için. Tamam daha iyileri var ama Vladda kolay kolay mid bırakmaz kimseye
  • Midde gayet viable. Up diyenler noob. Op diyenler noob. Team combatta cok iyi.

Kısa ve öz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhySoSeriouss

quote:

Orijinalden alıntı: Adaniellium

evet doğru demişler çünkü vlad up. eskiden vlad süper sustaini sayesinde ezip geçiyordu midi ama artık öyle değil malesef, karşında spellvamp alan biri senden daha iyi can dolduruyor :D dmg deseniz vuramıyorda, ganklerden felan da kaçamıyor eskisi kadar :D

Vlad her türlü Viable bir pick bence mid için. Tamam daha iyileri var ama Vladda kolay kolay mid bırakmaz kimseye

valla düşünmek güzel ben de öyle düşünüyordum ama bir kaç denemeden sonra farkettim ki ne yaparsan yap artık eskisi kadar iyi değil çünkü aşırı nerflediler. biraz daha oynadıkça farkedersiniz zaten :D inanılmaz güçsüz vs demiyorum ama daha viable picklerin olduğu bir oyunda malesef bu tip bir champ up olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.