Şimdi Ara

vkontakte giris

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
48.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar vkontakte'ye girmek icin bir yol bilen var mi? tesekkurler.

• tamam buldum,http://www.navige.com/go.html adresinde gosterilenleri yapinca sahane giriliyor :)
  • Kardeş çok teşekür ediyorum...Kaç aydır Türkiye'den bu siteye girmek için çabalıyorum...Sayende sıkıntımız çözüldü...
    Tekrar teşekkürler :-)))
  • ne demek :) bu sistemle youtube giriş imkani da var, ayrica diger tum yasakli sitelere de girilebiliyor galiba ama denemedim. hatta pandora giriş de mumkun bu sistemle. ayarlarin asagidaki adreste, baskalarina da faydamiz olsun :)
    http://www.navige.com/go.html
  • Ama gerçekten mükemmel bi paylaşım....Dediğin gibi bütün sitelere giriş imkanı tanıyor...
    Teşekkürler
  • kim calistiriyorsa Allah razi olsun. ktunnel vtunnel'dan falan cok daha hizli gibi geldi. reklam falan da yok galiba, ya da ben goremedim :)
  • Arkadasim gercekten cok sagol. Cok iyi paylasim. Yasak falan tanimiycaz sayende artik :)
  • Son bir haftadir cok yavasladi sistem, ama dun toparlandi gibime geldi, baska kullanan arkadas var mi? su anda hiz gayet iyi, baska bir sorun da yok ama aksam bir daha bakmak lazim sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohneigenschaft -- 17 Eylül 2009; 13:49:06 >
  • ya ben bu ayarı yaptım tamam bir süre düzgün çalıştı yalnız son bi kaçgündür giriş sayfası açılıyor ama girmiyor sizce neden olabilir??
  • arkadaşlar bende yaklasık 1 aydır kullanıyordum ama son 4 gündür siteye girmiyor sanırım patladık
  • aynen bende de girmiyor ne yapabiliriz???
  • ve arkadaşlarımdan biride log out yapamıyor yani çıkamıyor hayır girse çıkmasın razıyım ona da girmiyor
  • bilen birisi yokmu arkadaşlar vallahi hayata küstüm
  • evet arkadaşlar bende 1 haftadır kullanamıyorum !!! çok kötü ,acilen çözüm bekliyoruzzzzz
  • arkadaslar toparlandi sanirim.. umarim bundan sonra patlamaz.
  • Bu ne yahu, er yatakhanesi gibi olmuş bu topic...
  • SS alındı
  • vkontakteye hala giremiyorum !! acil cözüm lütfen !!!!!!!!!
    teşekkürler ....
  • proxy kullanın...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.