Şimdi Ara

vkontakte giris (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
48.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne tür bir ayar olması gerekiyo ? proxy nin ? bilgim yok bu konuda ,yardımcı olursanız sevinirim.
  • merhaba, navige zaten bir proxy, ben son bir kac gundur gayet guzel kullanabiliyorum, ayarlarinizi kontrol edip tekrar denerseniz olur diye tahmin ediyorum, iyi aksamlar.
  • walla herhangi bi ayarla oynamadım ama ,girmiyo bi türlü deli oldum ....ayarı bozuk desem ,kontrol ettim youtube a felan giriyo ...eski tarihe sistem restıre felan deniycem en son çare :)
  • himm cok garip.. simdi kontrol ettim, ben girebiliyorum. acaba hangi tarayiciyi kullaniyorsunuz? belki baska tarayici denerseniz olur, ama zaten denemissiniz gibime geliyor :)

system restore cok iddiali, biraz daha baska yollari denemek lazim.. host'la falan olmuyordu degil mi vkontakte?
  • yok olmuyor ...farklı browserla da açmıyor... sistem geri yükleme de kar etmedi ...off offfff :(
  • Rütbesi yüksek olanlar; güleceğinize yardım edin de rütbenizi bilelim...
    Şimdi biz "ER" olduk diye mesaj atıp soru sormayalım mı?
  • bu arada ben de giremedim bi sure, sanirim logout edince bozuluyordu navige, biraz once bir daha denedim otomatik vekil sunucu adresini yenile butonuna bastiktan sonra, su an tekrar login olabildim. sorun yasayan arkadaslar bi daha denesinler bence. umarim onlar icin de duzelmistir sorun..
  • neyin yardimini istiyorsun ? Adamlar Türkiyeyi komple banlamişlar iyide yapmişlar bukadar kız peşinde koşan başka bi millet yok herhalde dünya üzerinde
  • Arkadaşlar UltraSurf isimli bi program var.Ben onu yükledim ve Internet Explorer'dan giriş yapabiliyorum.Bilginize saygılar
  • linkteki programı indirerek istediğiniz siteye sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz.http://hotspotshield.com/
  • mrb
  • kontakte Üye olamıyorum da. Davet sistemi var.

Gönderirseniz çok makbule geçer.

mkfb@mynet.com

tşk.
  • Banada davetiye gönderebilecek birisi var mı?
  • siteye girmiyor gene yokmu bunun bir yolu ?
  • http://www.ultrareach.com/download_en.htm
    programı indir calistir home tıkla acilan sayfada istedigin siteye giris yap
  • K@ptan41 çok teşekkür ediyorum kardeş girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABREC

K@ptan41 çok teşekkür ediyorum kardeş girdim

Rica ederim firefox eklentisi var istenildigi zamanda kapatıp açabiliyorsun
    http://www.ultrareach.com/downloads/ultrasurf/wjbutton_en.zip

firefox eklentisi calistirma tarayıcının üzerine sürükle bırak firefox sag kösede eklenti simgesi cıkacak kımızı renk pasif yesil oldumu aktif firefox ayarları resimde ultrasurf

ayarları yaptıktan sonra
     vkontakte giris

kullanımı ultrasurf acıcan sonra firefox eklentisini üzerine sag tıklayıp enable yap yesil renk oldumu giris yaparsın normal firefox kulanıyor gibi kullanıyorsun kapatmak icin ultarsurf kapa firefox eklenti rengini kımızıya getir

• arkadaşlar acaba bana davetiye yollayabilirmisiniz.
  • @erhan.82 özelden de mesaj atmışsında zaten çok az davetiyesi var 3 tane veriyor 1 tanesi gitti 2 kaldı ve çok fazla isteyen var arkadaşlarımda istedi kime vereceğimi şaşırdım, ayrıyeten sadece mail değil telefon numarasıda istiyor karşı tarafın bunuda bilmenizde fayda var.
  • arkadasşlar davetiyesi olan arkadaslar varsa göndere bilirmi sabırsızlıkla bu siteye uye olmayı bekliyorumm

girayhan_23@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.