Şimdi Ara

vk den bulduğum ukraynalı fakir kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
8
Favori
12.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler geçen vk de profil açtım burda da konusunu açmıştım hatta efsane karılar var diye cidden bu ruslar falan ne güzel kızlar ya . neyse ukraynalı bi kızla konuştum bana diyor ki 'ailem vefat etti yalnız yaşıyorum yiyecek almaya bile param yok yakında sokakta kalacağım zaten ' bu tarz şeyler söyledi .ben de yalnız yaşıyorum türkiyeye gelip benimle yaşayabilirsin dedim.çok sevinirim hatta bi ilişkimiz olabilir dedi bana.pasaportun var mı deyince de evet dedi açıkçası yiyeceği yok ama pasaportu var garip geldi.neyse bu biletimi alırsan gelirim diyor ben de biletini kendin al sen buraya gelince sana bakarım diyorum.para falan göndermem zaten .diyo yiyecek ekmeğim yok nasıl bilet alayım dedim çalış o zaman.

edit:hala konuşuyoruz bu para mevzularından bahsediyor hep ne kadar ihtiyacı olduğundan falan.ss alıp adları resimleri sansürlemek çok uzun süreceği için bi kısmını copy paste yapıyorum direk :

kız:I live alone I do not have anyone I'm an orphan my mother died 8 years ago and I did not see my dad since birth Yes I have both a brother and a sister but they do not communicate their own life
    if it is fair that friends at me such and are not present they even on bread will not give because at them at is not present there is nothing
    I do not have a penny of money even for an apartment and food
    I very soon and this soon on Monday I will stay on the street

I do not work at the moment there is no work. I live in a small town and here there is very little

I dream of being in Turkey

ben:ok come and live with me

what do you think?

kız:Yes, I would really like to come there you can even try a relationship, I'm ready for the sun

yes, only with joy

I do not have anything here

ben:do you have a passport?

yes i want to a relationship with you too

kız:Yes

para avcısı gibi geldi biraz bakalım konuştukça çözülecek

edit2:

ben:i am living alone

you can live with me

kız:I'm only happy

ben:ok you should take a ticket .then come to here .i will support you in here but i can't take a ticket right now

kız:but I do not have money

ben:which city are you living in?

kız:this is a very small Pervomaisky road

ben:how are you living with no money?

kız:here's how that and I have a choice

ben:where are you now ?

do you have a home?

kız:I'm now on a rented apartment

ben:can you work for ticket?

then you can come turkey and live with me

we can live together for a long time

kız:but I do not have where to get the money

ben:you shoud find money for ticket

if you come to turkey you don t need to thinking about money because i will support you

you need find 760 tl

kız:I say that I have no food as if the money

durum bu beyler kız diyo ekmeğim yok yemeye bi de bilet mi alayım diyor ben de bilinmez bişeye para göndermem yani kiralık bi dairede yalnız yaşıyormuş aslında gidip görmek güvenilirlik açısında iyi olurdu ama çok uzak ayrıca pasaport falan uğraşmam gerekir.devamı geldikçe editlerim bakalım sonu nereye varacak hoş güzel bi kız gelirse iyi olur

edit3:beyler kızın direk para isteyeceğini sanıyordum ama denemek için tamam bilgilerini ver sana bilet alayım dediğimde tamam dedi tam adını doğum tarihini falan yazmaya başladı.dolandırıcı olsa direk para isterdi sanırım ama bu diyo direk bilet al yani bana gönder ben alayım demedi.neyse bakalım biletler çok pahalı 760 tl civarı en ucuz.ben biraz daha bununla konuşayım kendi alıp gelseydi daha net olurdu bakalım illa bana aldırmak istiyor bileti açıkçası gelmek istiyosa bulsun bi şekilde bence.

edit4:

kız:Well, well, if I give it to you that will change in our relationship with you

ben:how a relationship do you want to have with me?

kız:I want a serious relationship with a man

ben:yes
    i want to a serious relationship too

kız:but I do not see this

ben:why

kız:But if a person wants to do something for this

ben:what can i do

kız:at least something

evet beyler durum böyle bana diyo en azından bişeyler yap gelmemi istiyosan en azından ne yol paranı al gel işte .neyse ben iyi bişey buldum bi erkek fake hesabı açıp buna mesaj attım bu da cevap verdi biraz ilerleyince editliycem mesajları bi de arkadaşlık isteği atmış fake hesabıma kabul ettim bakalım niyeti neymiş dökülür belki fake hesaba .

edit5:evet beyler burda yeni şeyler konuştukça editliyorum.ama konuştuklarımızın başından beri kıza böyle acımamıştım.

ben:what did you eat today

kız:there is nothing

ben:really?

can i see your home

just wondering

kız:it's not for fun now

ben:i am not joking

how are you livinig witouth eats?

you should try to get help from goverment

kız: evinin fotolarını attı beyler.ev değil resmen bu balicilerin kafa bulduğu tarzda bi yere benziyor .dedim ki heralde webden bulmuş beni kekliyor resimleri google görsellerden arattım bişey bulamayınca böyle dedim:

ben:can you take a selfie in that home?

kız:in the sense that I do not understand

ben:can you take a your photo in that home

i can t believe that you are living in that home

kız:o evin içinde selfie sini attı beyler fotoyu görünce üzüldüm ve şaşırdım çok yorgun bi hali vardı ev zaten dediğim gibi pislik içinde.dolandırıcılığı geç, gelmese bile buna para gönderip bikaç bişey almasını sağlamak hayırdır bence.kızın sonraki mesajlarda tek istediği ise 200 tl havaalanına gitmek için ve uçak bileti.ben de öğrenciyim açıkçası benim için yüksek bi para 1000tl oluyor nerdeyse.en son sana para bulmaya çalışacağım dedim.beyler normalde ben yolda dilencilere bile para vermem ama durum böyle fotoları buraya koysam hepiniz burda nasıl yaşıyor dersiniz köy yerinde tek başına.

not:fotoları buraya koymadım beyler çünkü böyle zor bi durumda olan birini ifşa etmek istemedim.onun olmadığı bi fotoyu koyacağım evin halini görün diye.vk den bulduğum ukraynalı fakir kız

Edit6: geçen editimde kıza üzülmüştüm biraz ama çalışıp para kazanabilir sanırım sonuçta köydeyse de gitsin merkezi bi yere bi işe girsin .zaten fake hesabımdan vücut fotoları isteyince bana seksi pozlarını attı . Onları da buraya editlemeyi düşünüyorum ama yasak falan değildir değilmi burda?bilen biri bilgilendirirse ona göre editlerim .kızın selfie attığı fotoda yüzünü ifşa etmedim yine ama seksi pozları gayet iyi. Tutturmuş para yolla diye tamam yolladım diyelim ihtiyacın da var ama gelecekmisin? Ya parayı yiyip ukraynada kalmaya devam etsen ? Sonda fark ettiyseniz bilet için para bul diyince trip atmaya başlıyor neyse fake hesabımdan baya bi çözfüm bunu biraz cinsel konulara da girdiğimiz için.şu an için göndermem ,para bulmasını söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abcd12341 -- 27 Eylül 2021; 1:54:42 >

• Bu cabayi anlamiyorum. Kiz ile ciddi dusunmuyorsan ne bu caba ?

Gitmeye para yok , kizi getirmeye para yok . Kizi istiyorsan gidecen kiev'e . Kiza da kiev'e gelmesi icin otobus bileti alican veya bilet parasi yollayacan kendi alacak. Sonra inecegi vakit tren garinda bekleyecen. Iletisim kurarsaniz whatsapptan geliyorum vs vs muhabbeti olur. Gelmezse hayatina devam edersin sokakta birsuru kiz var. Gelirse de dogru olma ihtimali var. Tanisirsiniz. Istanbula bilet alirsin gelirsiniz. Kizin trye girmesi icinde sartlari oku.
  • iyi demişsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bi bileti mi çekiniyosun kızdan belli ki senin için kalkıp buralara gelecek ben olsam bilet parasını gönderir + yol masrafı filan da bi 100 usd ateşlerdim.
  • cmea06 kullanıcısına yanıt
    ahahhah hocam ne tarafa dolandırılmak istersin?
  • Kızın profili pm pls.
  • Adresi iste ukraynaya git kızı al gel. Yada gelme bu ekonomiyle bu ülkeye mi dönülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vkdan nasıl buluyon önerilen random insanlara friend request mi attın
  • Bence bayanı önce yerinde gör sonra beraber gelin. Hem gezmiş olursun, başka şeylerin de tadına bakarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam taktik versene vkdan ukraynalı hatun nasıl düşürüyorsun ?
  • böbrek.avi
  • Bi bileti fazla mı görüyorsun kıza ? Dolandırıcılar kimlere düşmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 2 Eylül 2018; 17:59:47 >
  • Dolandırıcı.Boşuna para falan yollama hiç
  • dostum bilet almakta korkulacak birşey yok parasını gönderme ama kızın kimlik bilgilerini al internetten biletin siparişini sen ver kıza da bilet bilgilerini gönder.En fazla 1bilet paran gider ukrayna biletleri aşırı pahalı değil zaten.Ayrica bilet onun adına olacak başkası kullanamazda dolandırılma ihtimalin zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben irina gümrükte kaldım, seni bekliyorum aşkım ara beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vk den bulduğum ukraynalı fakir kız
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Adresi iste ukraynaya git kızı al gel. Yada gelme bu ekonomiyle bu ülkeye mi dönülür.
    o daha iyi adamın böbreklerini alsınlar kıyıya kenara atsınlar zaten savaş var
  • sen git oraya kimlikle gidiliyor oraya zaten gör bak bi kızı.
  • EmuMaster kullanıcısına yanıt
    oranın ekonomisi daha kötü diye biliyorum hocam .parası da ucuz bizimkinden bile
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    hocam biletlere baktım kız kiev e yakın bi kasabada yaşıyor ordan buraya en ucuz bilet 761 tl ydi.açıkçası kendi alıp gelsin fake yiyip 761 tl den olmayalım buraya gelince benimle kalır zaten türkiyeye girdiginde parayı kafaya takma dedim
  • yerdavader kullanıcısına yanıt
    okul başlıyor hocam gidip ne yapacam ki zaten orda kalmayacam görüşeceksek o gelsin direk
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.