Şimdi Ara

VIZYONSUZLUKTA ZİRVE:ACUN ILICALI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
13.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vızyonsuz degıl, akıllı bırısı. Adam deli gibi para kazanıyor, bu saatten sonra hiç calısmasa bıle omur boyu lüks yaşar.
  • belgesel verse izleyen mi var
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 19:6:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelaureux

Bi baltaya sap olamamış vizyonlu insanlar, başarılı olanları pcye başında oturup vizyonsuz demesini ciddiye alamam. Konu sahibi eminim ki acayip vizyonludur.
    Başarı = Vizyon , Para = Vizyon diyen cahil halk kitleleri

Bu ülkede müteahhitler , bilimum siyasetçiler, halkı ahmak yerine koyup 15 saat aynı tv yayını yapan medya patronları size müstehak
    Parayı kazanmışlar ya gerisi hiç önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8B3665B5 -- 22 Nisan 2018; 14:20:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosver survivor neymis :) tv izlemiom ben devri bitti bence spor vs icin izlene bilir yada belgeseller olabilir gerisi tiri viri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vizyonsuzluğu Şeyma'dan belli, Acun'daki ortam ve para bende olsa bir ay Kendall'ı götürürüm, diğer ay Kylie'yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 22 Nisan 2018; 14:53:15 >
  • İşin saçma tarafı tamam izlediniz bitti. Bir de saatlerce maç yorumlar gibi tartışıp duruyorlar. Allah akıl versin yapana da izleyene de.

• Acun vizyonsuz değil adamı savunmuyorum ama diğer tv kanalları farklı birşey mi yayınlıyor? Bence adam çok akıllı parayı nereden nasıl kazanacağını iyi biliyor.

• özel sektör o kamu olsa duramasın
  • Ticaretin klasik arz-talep dengesi. Demek ki talep eden kesim, zevkle izliyor ki yıllardır aynı konsept devam ediyor.
    Hatta artık aynı oyuncularla sürüyor sanırım. Muhtemelen fazla masraf olmasın diye maaşa bagladı, seri üretim mantıgıyla gidiyor..
  • ülke işsiz ne yapsın
  • işin ilginci yunanistanda , güney doğu avrupada, latin amerikada bu kadar reyting nasıl alıyor
  • Asıl vizyonsuz halk. Umarım gelmez şimdi, "son nodon kondo holkono kotoloyorson?" diyen birisi.
  • zenginin malı züğürdün çenesini yorar deyip gidiyorum

• Forumdaki konuyu engelleyin görmeyin.

• ne alakasi var? adam dunyanin en vizyonlu insani.. butun dangalaklarin sirtindan voleyi vuruyor...adam resmen legal ciftlikbank kurmus...
  • Sanane kardeşim millete karışmaya ne meraklısınız para ver digitürk al belgesel izle anasını satıyım
  • İzlenmemesi izletilmemesi gereken programlar onlar, aşağıdaki videoları izleyin milletçe uyutulduğumuz gerçeğini bir kez daha öğrenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 22 Nisan 2018; 21:56:29 >

• Haha kaç gündür bende bunu diyorum millete. Hayır tartışma programında birde izleyici var.

O değil ben TV izlemiyorum geçen gün misafirliğe gidince gördüm. Hadi bunlar mal izleyene ne demeli

• acunun kusuru yok ki. sorun onu izleyip prim verenlerde. izlemeyin arkadaşım izlemeyin şu herifin kanalını. millete hayrı dokunacak hiç bi programı yok. ne haber programı, ne belgesel, ne bi tartışma programı, ne bilimsel... ele avuca alınacak hiç bi b.ku yok bu kanalın. anca iq seviyesi düşüklerin en çok izlediği, sörvayvır, oses, yeteneksizsiniz, magazin...programları olsa. bunlardan hangisi sana bişeyler katıyo söylesene haa? milletin yararına olan bi etkinliğini söylesenize bu kanalın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.