Şimdi Ara

Vizyon farkı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yav arkadaşım bir tane hatadan şyürüyorsun iyi o 4 milyon olsun

atiba kaça oğuzhan kaça Töre kaça Gomez kaça geldi oynadı bunlarıda anlat o zaman.Cevap verecek şeyin yok skretel abdulaye ba dan ne fazla şey yapmış her maç gol yedirmekten başka bir halyta yaradığı yok.

Bjk nin diğer tranfserlerini de anlat bitane mitrovice takılmış laga luga yapıyosun
  • Bana ne kim topalı kötülemiş naniye laf atmış.Rvp yi öven adamlar bunlar.Bana neden başkasının yazdıkları ile saldırıyorsun?Bizim sana şampiyonluğu şu goller olsa biz almıştık niyeti ile anlatmadım.Saçma sapan Pereira şuçludur demiştin ona hitaben yazdım.Burayı büyük harflerle yazacağım iyi anlayın diye

ADAM NAPSIN CEZA SAHASI İÇİNDE VOLKANŞENE GELEN TOPA KOŞUP PEREİRA MI VURSUN OSMANLI MAÇINDA KARŞI KARŞIYADA PEREİRA MI VURSUN TOPA.PEREİRA YERDEN GELEN TOPA NASIL VURURLUR DİYE Mİ ÖĞRETECEK 29 YAŞINDAKİ TOPHÇUYA

HOcanın işi kazınılcak futbolu oyantamkatır doğru oyuncuyu seçmektir.Hocanını oynattığı futbolla takım 10.15 pozisyon buluyorsa şahet orda şuçlu oyuncudur atamıyorsa.

En azından Bjk Fener maçını izlemişsindir diye TAHMİN EDİYORUM 2-0 yendiğimiz(gs li olduğun için onu izlemişsindir)volkanr şen kazması ceza sahası içinde rvp den daha çok topla buluştu bunu biliyor musun kaçırdıkları ile 4.5 0olcak maçzı harcadı.Ki attığı golde Pereiranın özel olarak çalıştırdığı bir goldür tolganın zaaflarını bildiği vb için bilale anlatır gibi volkan şene anlattı ve oldu anladın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 14 Nisan 2017; 14:21:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Nerde tokatladı uefada grupta elenen kupada çeyrekde konyaya elenen takım ligde ucu ucuna şampiyon oldu ki Fener son maçları nasıl kaybettiğini dünya alem biliyor.Size tek kale top oynadık volkan şen kazması imkansızı başarıp dışarı attı

• quote:

Bana ne kim topalı kötülemiş naniye laf atmış.Rvp yi öven adamlar bunlar.Bana neden başkasının yazdıkları ile saldırıyorsun?Bizim sana şampiyonluğu şu goller olsa biz almıştık niyeti ile anlatmadım.Saçma sapan Pereira şuçludur demiştin ona hitaben yazdım.Burayı büyük harflerle yazacağım iyi anlayın diye

ADAM NAPSIN CEZA SAHASI İÇİNDE VOLKANŞENE GELEN TOPA KOŞUP PEREİRA MI VURSUN OSMANLI MAÇINDA KARŞI KARŞIYADA PEREİRA MI VURSUN TOPA.PEREİRA YERDEN GELEN TOPA NASIL VURURLUR DİYE Mİ ÖĞRETECEK 29 YAŞINDAKİ TOPHÇUYA

HOcanın işi kazınılcak futbolu oyantamkatır doğru oyuncuyu seçmektir.Hocanını oynattığı futbolla takım 10.15 pozisyon buluyorsa şahet orda şuçlu oyuncudur atamıyorsa.

En azından Bjk Fener maçını izlemişsindir diye TAHMİN EDİYORUM 2-0 yendiğimiz(gs li olduğun için onu izlemişsindir)volkanr şen kazması ceza sahası içinde rvp den daha çok topla buluştu bunu biliyor musun kaçırdıkları ile 4.5 0olcak maçzı harcadı.Ki attığı golde Pereiranın özel olarak çalıştırdığı bir goldür tolganın zaaflarını bildiği vb için bilale anlatır gibi volkan şene anlattı ve oldu anladın mı?

Sadece onlar diil ki siz de herkese laf ediyordunuz. Diego atamıyor Volkan beyinsiz Rvp tu kaka Nani sattı şu böyle şu şöyle. Bom boş şeyler. Osmanlı maçında Osmanlı'nın son dk bom boş kale kaçırdığı çabuk unutulmuş heralde? Bizim maç da Podolski'nin attığı ofsayt diye sayılmayan gol? Osmanlı maçında girdiğiniz 3,4 tane ciddi atak harici öyle gol olabilecek atak yoktu. 10 15 tane pozisyon iyiymiş. Volkan atamıyor diil mi? O zaman yazın almayacaktın Volkan'ı. Oraya o golleri atabilecek adamı alacaktın.

• 1 şampiyonluk yokatlamak oluyorsa şamar oğlanısınız haberiniz yok 3. Yıldızı takıcağınız bile mechul hahahaha tokatlamış laflara bak erkekler 1 sene önce sesleri çıkmıyodu foruma giremiyorlardı iyi gün taraftarı siziiiiii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen olmasa da buyuk oranda hakli masik. bjkde vizyon farki olustu son 2-3 sezondur. samet a. ile temel attilar. bilic cok iyi hoca degildi ama takimi oturttu. en son usta bi td alarak taktiksel atilimini da yapti. bjk enkaz haldeydi 4-5 sezon once, içi geçmiş coplere milyon eurolar saciyordu, ayni bizim gibiydi. sabrettiler dogru isler yaptilar. hicbir basari tesaduf degildir. fb nin gs nin kotuluguyle ilgisi yok, bjk de 2003ten 2015e kadar kotuydj ona bakarsak.

bjk bursaspor degil 15 sampligi olan bir takim. fb gs guclenince dagilir vs laflarina da itibar etmiyorum. bu sezon basi da soyleniyordu fos cikacagini soylemistim. bjk seneye de agir favori. bu sene ligde en ciddi rakibi basaksehir oldugu icin salarak oynuyor. fb gs yonetimleri bu kafada devam ettikce bjk acik ara samp olur. fb gs duzelirse 3lu yaris baslar. fb nin gs nin son 2-3 tdlerine bakarsaniz anlarsiniz.

bjkye helal olsun biz bursanin coplerini topladik formda sezon gecirdiler diye, bjk onlara formda sezon gecirten hocayi aldi. her sene bi adami gol krali yapiyor senol. biz pereirayi komisyon zengini ettik, gs ile birlikte hollanda ciftligine donduk.

• Cevap bulamayınca saçmala aynen.Volkan şeni hoca mı aldı Rvp yi hoca ben illa rvp yi isterim mi dedi?Ozanı hayatında duymuş muydu acaba pereira?

Ben Naniye hiç bir zaman laf etmedim Nani geldi aslanlar gibi oynadı ikinci yarı piskolojik olarak yıpranmıştı enerjisi düştü ama çıkıp yine en çok o savaştı.Boş boş laf yapma burda.Diegoyu ilk geldiği günden beri eleştiririm hep para için geldiğinide dünya alem biliyor 8 milyon euro imza paras ı verdiğin adam top mu oynar burda.

Fernandao volkan şen Rvp dünyaları kaçırdılar pozisyonlarda dünyaları.Bu hoca 3cü forvet istedi alınmadı elde sow vardı satmayın dedi satıldı.Boş boş hocayı suçlamayı kesin artık.

En basitinden bursaspor Fenrebahçe maçı var 0-0 biten volkan şen fernandao ikilisi 12 şut çekti toplam bi tane etkili şut yok.

Burda bas bas bağırdık konular açtık maç içinde hücumda top kullanımı diye volkan şen kazması takım 10 şut atıyorsa 5 ni tek başına deniyordu.Nani ye top kalmıyord çoğu zaman çünkü top gelmiyşoki birileri ayağına alınca çalım dener şut dener.Naniye pas atan yok naniyi geçtim yanındaki adama pas atmaktan aciz bir adam volkan şen.Evet takımı gayet baltaladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 14 Nisan 2017; 15:47:55 >

• quote:

Cevap bulamayınca saçmala aynen.Volkan şeni hoca mı aldı Rvp yi hoca ben illa rvp yi isterim mi dedi?Ozanı hayatında duymuş muydu acaba pereira?

Ben Naniye hiç bir zaman laf etmedim Nani geldi aslanlar gibi oynadı ikinci yarı piskolojik olarak yıpranmıştı enerjisi düştü ama çıkıp yine en çok o savaştı.Boş boş laf yapma burda.Diegoyu ilk geldiği günden beri eleştiririm hep para için geldiğinide dünya alem biliyor 8 milyon euro imza paras ı verdiğin adam top mu oynar burda.

Fernandao volkan şen Rvp dünyaları kaçırdılar pozisyonlarda dünyaları.Bu hoca 3cü forvet istedi alınmadı elde sow vardı satmayın dedi satıldı.Boş boş hocayı suçlamayı kesin artık.

En basitinden bursaspor Fenrebahçe maçı var 0-0 biten volkan şen fernandao ikilisi 12 şut çekti toplam bi tane etkili şut yok.

Burda bas bas bağırdık konular açtık maç içinde hücumda top kullanımı diye volkan şen kazması takım 10 şut atıyorsa 5 ni tek başına deniyordu.Nani ye top kalmıyord çoğu zaman çünkü top gelmiyşoki birileri ayağına alınca çalım dener şut dener.Naniye pas atan yok naniyi geçtim yanındaki adama pas atmaktan aciz bir adam volkan şen.Evet takımı gayet baltaladı

İyi o zaman Josef'e 8 vermeseydin de Volkan yerine kanat alsaydın. Diego 8m euro imza parası almış Adam sizden gitti taş gibi oynuyor Brezilya milli takımına seçiliyor sen verim almayı bilmiyorsun diye Diego çöp olmuyor. Çöpmüş he he Sosa sizde Diego BJK'de olsa Sosa çöp Diego çok iyi olurdu. Para için gelen adam o kadar mücadele etmezdi Diego belki skor üretemedi ama çok mücadele etti. Zaten Pereira'nın en büyük hatası buydu. Diego'yu bir ön libero gibi adam kovalatmasıydı. Zaten 2 ön liberon var bırak 10 numaran adam kovalamasın enerjisini savunmada harcamasın ki hücum da kullanacak enerjisi kalsın. Akıllı bir hoca Diego'yu deli gibi ordan oraya koşturmazdı. Diego skor üretemediyse stoperlerin yanına kadar geldiği için üretemedi. Yok savunduğun adam Nani bile şampiyonluğu haketmedik takım olamadık diyor. Volkan Şen bu kadar kötüyse oynatma Alper'i koy. Diziliş değiştir kanatsız oyna 4-3-1-2 yap diego-souza-topal os forvet arkası nani önde rvp fernandao. cevap veremeyince saçmalıyormuşum :D Geçen sene Tolga kaç tane kendi hatasından gol yedirdi Beşiktaş'a ama bir kere çıkıp bunu bahane ettiler mi? yok. Tolga 2 tane mi yedirdi 3 tane attılar. Sen 1 tane atamadın diye 1 senedir zırvalayıp duruyorsun. Geçen sene BJK'nin kalesinde düzgün bir kaleci olsa 80+ yapardı zaten kaç golü Tolga yüzünden yediler siz onları atamadıysanınz BJK de bu Tolga yüzünden kaç tane saçma sapan gol yedi.

• senin nasıl sıkıntılı bi insan olduğunu fatih terimi savunurken sen anlamıştımda yazayım

Çok akıllı forumdaşım Pereira zaten kanat tamdemini nani markovic(Markovic yoksada Alperden kuruyordu) Ancak markovicin uzun sakatlığı yüzünden alper nani ikilisinden birisi olmadıkça volkan şen oynamak zorunda kaldı.Sanki takımda gökhan töreler olcay şahanlar mirallaslar vardıda pereira oynatmadı dimi benim çok akıllı forumdaşım.

Nani takım olamadık dedi yalan mı söylüyo?Herkes kendi derdindeydi canre efendi arkadaşına küfrediyo,rvp fernandao kavgalı,volkan şen bencil yalan mı?

Diegoya adam kovalattı diyo sezon başı 4-4-2 ide kanat oynatıyordu ordada mı adam kovalattı diegoya?

İsmail kartal bile diegoyu oynatmak istemiyordu mücadele etmiyor takımı bozuyor diye aziz zoru ile oynatıldı diego.Brezilya ligi zaten bir zor lig sorma diego nasıl çoşturuyor nasıl çoşturuyor?

Kanatsız oyna öyle mi takım zaten hucüm yok neyse ya kanatsız oyna diyen adam burda futbol konuşuyor ahahahaha kanatsız oynaymışbak yeni gördüm benim için bitmiştir tartışma hadi dostum

• quote:

senin nasıl sıkıntılı bi insan olduğunu fatih terimi savunurken sen anlamıştımda yazayım

Çok akıllı forumdaşım Pereira zaten kanat tamdemini nani markovic(Markovic yoksada Alperden kuruyordu) Ancak markovicin uzun sakatlığı yüzünden alper nani ikilisinden birisi olmadıkça volkan şen oynamak zorunda kaldı.Sanki takımda gökhan töreler olcay şahanlar mirallaslar vardıda pereira oynatmadı dimi benim çok akıllı forumdaşım.

Nani takım olamadık dedi yalan mı söylüyo?Herkes kendi derdindeydi canre efendi arkadaşına küfrediyo,rvp fernandao kavgalı,volkan şen bencil yalan mı?

Diegoya adam kovalattı diyo sezon başı 4-4-2 ide kanat oynatıyordu ordada mı adam kovalattı diegoya?

İsmail kartal bile diegoyu oynatmak istemiyordu mücadele etmiyor takımı bozuyor diye aziz zoru ile oynatıldı diego.Brezilya ligi zaten bir zor lig sorma diego nasıl çoşturuyor nasıl çoşturuyor?

Kanatsız oyna öyle mi takım zaten hucüm yok neyse ya kanatsız oyna diyen adam burda futbol konuşuyor ahahahaha kanatsız oynaymışbak yeni gördüm benim için bitmiştir tartışma hadi dostum

Sen hücum futbolunun kanat oyuncusu olmadan da oynanacağını bilmiyorsan evet tartışma bitmiştir haklısın.

Hocanın işi o takımı bir araya getirmektir bir takım oluşturmaktır. RVP-Fernandao kavgalıysa sen de hocaysan onların arasını düzelteceksin. Takım yapamazsan böyle kaybedersin işte. Hoca farkı burada çıkar. Terim zamanında da Melo-Riera kapışmıştı ama aralarını düzeltip eze eze kupayı aldı. Pereira'nın kaç tane oyuncusu arasında kavga ediyor bir tanesini düzeltip bir takım oluşturamıyorsa zaten o kupayı haketmemiştir. Diego'ya her zaman yaptırdı bunu Pereira adam stoperlerin yanına kadar geliyordu bu adam enerjisini savunmada mı harcayacak hücum da mı? Sonra Diego skor üretemeyince senin gibiler adamı suçluyor. Bir de bu adamın Brezilya milli takımına seçilmesini bile görmezden geliyor.

Alper-Nani hep sağlıklı oldu ama Alper yerine hep neden Volkan'ı oynattın? Yazın 8m euro Josef'e vermeseydin o paraya 3 tane müthiş katkı verecek adam bulurdun sene boyunca da Volkan Volkan diye ağlamazdın. İşine gelmeyen yerlere cevap verme tabi. Geçen sene Şenol Güneş'in devre arası 2 stoperi değişti kalecisi leş bekleri leş buna rağmen seni tokatladı sen hala saçma sapan bahanelerine devam et. Tolga Zengin olmasa siz bize 3 de atsanız Osmanlı'ya 5 de atsanız zaten BJK farkı açmıştı adamların kaybettikleri puanların hepsi Tolga,Boyko sayesindeydi ama onlar senin gibi bahane uydurmadı Tolga 2 yediyse 3 attılar. Sen 1 tane atamadın diye kafa ütüledin 1 senedir. Bu 1 golü bir maçta atamasan neyse 3 maçta o kadar yetenekli oyuncun gol atamıyorsa dediğim gibi sorun belli.

Sizin Osmanlı'ya puan kaybettiğiniz hafta BJK'de Kasımpaşa'ya yenilmişti yenilen ilk golü aç da izle Boyko'nun bireysel hatası. Adamların puan kaybettikleri her maç bu kaleciler yüzündendi. Önlerinde Alexis,İsmail falan. Sen Volkan onları atsaydı diyorsun BJK'de de Tolga yerine düzgün bir kaleci olsa sen zaten istediğin kadar at seni yine tokatlayacaklardı. Malesef durum bu Maşık nasıl senin puan kayıpların gol atamadığın içinse onların da puan kayıpları kaleci, stoperlerin hataları ve atamadıkları bir dolu pozisyon yüzündendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 14 Nisan 2017; 18:30:42 >

• Ben kanatsız hücum oynanmaz demedim

istediğin gibi anlayıp istediğin gibi cevap veriyorsun senle zaten anlaşamayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 14 Nisan 2017; 19:4:48 >
  • RVP ve Diego Ribas, Şenol Güneş'in sisteminde olsaydı çöp müydü başka birşey miydi çok daha iyi anlardık.

Ersun Yanal dışında son yıllarda gelen hiçbir hoca hücum setlerine kafa yormuyor bu kulüpte. Bir kısmı topa sahip olmayla kafayı bozmuş, bir kısmı savunma sağlam olsun, gol her türlü atarız mantığındaydı, Advocaat'ın ne amaçladığını sezon bitiyor daha çözemedim.

Aziz Yıldırım'dan kurtulmadan bu kulüp yükselişe geçemez, bunu bir kere ilk madde olarak yazmak lazım.Şu saatten sonra bu kulüpte kaldığı her saniye bu camia için zarardır. Ben kendi adıma uzun bir süredir ne Kadıköy'e maça gidiyorum, ne Fenerium'dan alış veeriş yapıyorum. Taahhütüm bittiği gün LigTV'yi de kapattım. Bu camia ne zaman bu kanserden kurtulacak, o zaman ben de desteğe başlayacağım çünkü demokratik hak olarak yapabileceğimiz sadece bu var elimizde. Stada gidip protesto hakkını bile sana vermeyen sözde demokrat ve Atatürkçü bir kişiden bahsediyoruz. :)

Aziz Yıldırım'dan sonra, Ahmet - Mehmet, genç ve vizyoner birileri gelsin artık. Ali Koç'un başkan olduğu günden sonraki ilk maç Kadıköy'de Çemişgezekspor'la dahi olsa o stad full çekecek, münferit FB taraftarları bıktı artık bu kaos ortamından, bu mahalle ağzından, bu günü kurtaran vizyonsuz yönetim anlayışından.

Ali Koç yada Saran, geldikleri ilk gün taraftarın sesine kulak verip öncelikli olarak hücumu düşünen Jorge Sampaoli, Roger Schmidt yada Ronald Koeman tipi bir hoca getirecektir. Kadıköy'e seyirci çekmenin tek yolu budur çünkü.

• Surveillance kullanıcısına yanıt
    Şu konuda herkes hemfikir aziz yıldırım bu takım önündeki en büyükengeldir
  • quote:

Bütün sezon yerinde duramayan adamı bi bu maçla largılıyorsun ki bu maçla ilgili sayısız spekülasyon var.

https://youtu.be/FgAvVkdmxcc

https://youtu.be/NGtLJj-onMU

https://youtu.be/0H8l2rcc7Kk

https://youtu.be/M08PqcxwJUI

al al gözün nasıl sevnilir nasıl çoşkulu olunur görsün

http://www.hur24.com/herkes-kahve-diye-biliyordu-1376h.htm

Vizyon farkı

Vizyon farkı

İlk değil. Ayrıca spekülasyon derken neyi kastettin anlamadım.

• 90 dakika koşturup dursun dimi iki dakka oturduğu pozisyonları bulmuşlar atıyolar buraya adam bide gs li
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

quote:

Bütün sezon yerinde duramayan adamı bi bu maçla largılıyorsun ki bu maçla ilgili sayısız spekülasyon var.

https://youtu.be/FgAvVkdmxcc

https://youtu.be/NGtLJj-onMU

https://youtu.be/0H8l2rcc7Kk

https://youtu.be/M08PqcxwJUI

al al gözün nasıl sevnilir nasıl çoşkulu olunur görsün

http://www.hur24.com/herkes-kahve-diye-biliyordu-1376h.htm

Vizyon farkı

Vizyon farkı

İlk değil. Ayrıca spekülasyon derken neyi kastettin anlamadım.

Hocam şu alttaki fotoğraf Türkiye kupası grup aşaması son maçıydı ve tamamen genç kadroyla çıkmıştık. Vitor Pereira bir jest yaparak o gün takım yönetimini altyapı antrenörü Şenol Çorlu'ya bırakmıştı, o yüzden bu kadar rahattı

Türkiye kupası finalinde zaten Vitor Pereira pasifize edilmişti, aslında o gün içtiği kahve yönetime verilen bir mesajdı. "Alın sizin istediğiniz bu işte" gibisinden

Fenerbahçe yönetimi ve Rvp Vitor'a her türlü mobbing uygulamıştır. Vitor Pereira her şeye ragmen mücadele etti, terinin son damlasına kadar bir şeyler kazanmayı amaçladı. Yeni sezona sistem değişikliği ile girdi, denedi yani.

Umursamaz denilecek en son adamlardan biridir Vitor

• quote:

90 dakika koşturup dursun dimi iki dakka oturduğu pozisyonları bulmuşlar atıyolar buraya adam bide gs li

Galatasaraylı olan yazamıyor mu, hayırdır?

@Lord Joker. hocam sadece belirttim yani bu kahve olayı ilk ve tek değil, ıhlamur olduğuna ilişkin rivayetler de var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.