Şimdi Ara

Vizede sınav kagidina imza atmayı unutmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yoklamaya imza attım. Ama sınav kaginda imza yazan kısma atmayı unuttum sorun olur mu bu? Daha önceden böyle bir durumu yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endişelenme olur böyle şeyler, hocan anlayışla karşılayacaktır
  • Hocası yaşlı birisi ne desek takmayan bir hoca. Yoklamaya atmışım ama sınav kagidina atmadım gözetmen hoca da hiç uyarmadi. Bir de kagidi full doldurdum, umarım emeğim bosa gitmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RawShed

Hocası yaşlı birisi ne desek takmayan bir hoca. Yoklamaya atmışım ama sınav kagidina atmadım gözetmen hoca da hiç uyarmadi. Bir de kagidi full doldurdum, umarım emeğim bosa gitmez
    Sanmıyorum, bölüm başkanıyla falan konuşmayı dene. İlla ki anlayışlı bir hocan vardır.
  • Cins cins insan var hocam kimisi umursar kimisi umursamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 18 Kasım 2019; 17:23:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sınav kağıdındaki imza önemli, yani en azından bizim okulda öyle. çünkü üstünde sınavda kopya çekmeyeceğime, gözetmene sıkıntı yaşatmayacağıma falan filan diye maddeler gidiyor sonra da namusum ve şerefim üzerine yemin ederim yazıyor. onu imzalamazsan gidiyor sınav. sizin sistemi bilemem ama umarım sıkıntı yaşamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.