Şimdi Ara

Vitiligo dan kurtuldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
1
Favori
19.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • .4 5 ay önce muhteşem psikolojik bozan hastalık kendisi ve yüzümde çıkmıştı. baya bi aradım taradım neler yapılabilir diye baya bı doktora gittim.özel bı yerde muayene oldum.b12 im eksikti iğne kullandım.a vitamini aldım kapsül olarak onu her gün içtim.coresatin sarı-özel bı ilaç biraz pahalı ama - protopic kullandım.bu lavanta çayı -her gün iciyordum yatmadan önce -ve arada bu ibrahim saracoglunun bı kürü daha vardı sürmek ve içmek için aratırsanız bulursunuz onu kullandım.b12 vs için ton balığı, peynir, yoğurt yedim.her gün elma portakal havuç yedim.suan baya bı azaldı.dikkat çekmiyor.eger geçerse herkese yardımcı olacağım demiştim bunu yazma gereği duydum bu yüzden.okulda bir projeden dolayı moralim bozuktu strestliydim ve araba yüzünden.arabayi sattim projeyi bıraktım.moralimi bozan ne varsa kurtuldum.gezdim dolaştım eğlendim.kafaniza takmayin geçiyor allah'ın izniyle.ama önleminizi de alın.gunes kremi hep sürdüm kullandım 50 faktörlü.Bir gün elbet birinin işine yarar.Hic bir şey kendimizden önemli değil😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saol kardeş, bugün itibariyle bende vitiligo hastalığına yakalandım. İnşaAllah dedikleriniz yararlı olur. Geçmiş olsun.

• benimde kafamın arkasında belli bir saç bölgesi beyazlaştı.yaklaşık 3-4 cm çapında bir daire olarak oradaki saçlarım tamamiyle beyaz oldu

geçen yaz doktora gittim vitiligo teşhisi koydu ve ilaç olarak protopic 0.1 yazdı

yaklaşık 5-6 aydır sürüyorum aralarından yavaş yavaş teker teker siyahlar çıkmaya başladı ama şuan hala çoğunluk beyaz ve siyahlar dikkatlice bakmadığın sürece belli bile olmuyor

sürmeye ne kadar daha devam edeceğim acaba? İşin kötüsü bir de protopic piyasadan kalkmış.Hiç bir yerde bulamadım 0,1'ini. anca bir depoda 0,3'ünden kalmıştı 2 tane onları aldım.0,1 bile bu kadar yavaş etki ediyorken 0,3 ile herhalde 1-2 sene daha sürerim her akşam kafama
  • bende de var bu hastalık ellerimde çıkmaya başlamıştı burdan bi kişiden kür aldım bi umutla diye gerçekten işe yaradı ellerimin şimdiki hallerini attım resimlere bakın azalmalar belli oluyorVitiligo dan kurtuldumVitiligo dan kurtuldum

• karot28 kullanıcısına yanıt

İyi günler 2yil oldu vitiligom var.arastirma yaparken sizin yorumunuzu gördüm 6 yıl önce bir yorum yapmışsınız şimdi ne durumdasınız kürün tarifini banada yazarmiziniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.