DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
NASIR'dan nasıl kurtulurum?
16
Cevap
0
Favori
67.382
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> NASIR'dan nasıl kurtulurum?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2641 Mesaj
      07 Şubat 2007 15:39:34 Konu Sahibi
      Ayagımda bir tane nasır var 3 aydır aynı yerde bir türlü kurtulamadım. TUBA nasır yakısı(band) aldım 3 gün tuttum sonra band'ı çıkarıp keski yardımıyla nasır çıkartın deniliyor. band prospektüsünde ki bende bir arkadaş dediği için maket bıçağı ile oyabildiğim kadar oydum o nasır ı kurtulduk derken yine çıktı aynı işlemi bidaha yaptım ama fayda etmedi...

Şimdi bu nasır vakasından nasıl kurtuluruz, sitede arattım millet hocaya bile gidip okutmuş vs. başına gelmiş ve kurtulmuş olanlar bir akıl verirse çok makbule geçerdi

|
      |

www.orbitalled.com
    • 07 Şubat 2007 15:42:10
      Benim de vardı geçen sene...bayağı acı veriyordu...ortopediye gittim ameliyatla aldılar...boşver hocayı mocayı....
      |
      |

^_^
    • Yarbay
      2641 Mesaj
      07 Şubat 2007 15:43:14 Konu Sahibi
      5mm'lik sey için ameliyamı olunuyor yani maliyeti nedir birde..
      |
      |

www.orbitalled.com
    • 07 Şubat 2007 15:52:30
      sosyal güvencen varsa maliyeti yok...
      Valla ben bant denedim olmadı..ben de doktora gittim alalım dedi...ameliyattan sonra bir süre yürüme zorluğu oluyor bilgine sunarım...
      |
      |

^_^
    • Çavuş
      67 Mesaj
      07 Şubat 2007 15:55:26
      bence de arkadaşım doktora gtsen en iisi.
      |
      |

• Yarbay
      3117 Mesaj
      07 Şubat 2007 15:57:55
      nasır band felan deil oje gibi bişi var sürüyon 1hafta deri kuruyo beyazlaşıyo nasırı çıkardın ya biraz daha in siyah bi kökü var onuda al TAMAMEN geçer
      denenmiştir o kökü kaldırmassan olmas
      |
      |

• Yarbay
      3826 Mesaj
      07 Şubat 2007 16:02:25
      Adını beklersen akşam pm atarım kullandım geçti her akşam yatmadan önce sürdüm yaklaşık 1 hadta yada daha uzun sürüyor sonra kaybolup gider
      tedavinin uzun sürmesi nasırın oldugu yere ve kullandığın ayakkabıya baglı benım yazın kullandıgım ayakkabı yapmıştı ayakkabının içini kontrol etsen iyi olur.

Kesmek baya acı veriyor
      |
      |

///
      Niyet hayr, akıbet hayr.
    • Binbaşı
      1691 Mesaj
      07 Şubat 2007 19:38:22
      O deri çıkıntılarından benim de ellerimde çıkmıştı. Önerilen çok ucuz bir ilaç var. Verrutol. Bu yapışkanlı solüsyonu nasıl üzerine sürüyorsun. Adeta kireç gibi o deriyi yakıyor. Sabah sürdüğünü akşama kadar bekletiyorsun. Akşam bir toplu iğne yardımıyla kenarlarından kaldırıyorsun. Akşam tekrar sürüyorsun. İlk sürdüğün zaman 5 dakika kadar yakıyor. Bu şekilde 1 hafta kullan bak bakalım birşey kalıyor mu?
      il33 diye işe yaramayan bir ilaç var. Sakın onu deneme. Verrutol 10 YTL nin altında bir fiyatı var.
      |
      |

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
      Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!
    • Binbaşı
      1887 Mesaj
      07 Şubat 2007 20:11:38
      incir ağacı sütü sür bişicik kalmaz.
      |
      |

Welcome to the Chomarland...
    • Yarbay
      2825 Mesaj
      07 Şubat 2007 21:38:14
      Geçmiş olsun.
      |
      |

• Binbaşı
      1691 Mesaj
      07 Şubat 2007 22:46:18
      incir ağacı sütü diyen arkadaşı tebrik ediyorum. Bu çağda hala ağaçla yaprakla tedavi yolları buluyor. Bravo size. Ben onu da denemiştim. Hiç bir işe yaramıyor. Zaten ortalıkta incir ağacı yok. Bir tane bulup onun da yapraklarını mı yolacak? Git eczaneden adam gibi ilacını al. Doktora gidersen sana il33 diye bir ilaç yazarlar sakın onu kullanma. Yada direkt ilaç ismini söyle ve onu yazdır. Ondan sonra da bana dua et.
      Ben hocaya da gittim, kantaşı da sürdüm, il33 de kullandım, nasır bandı da denedim. Hiç çare olmadı. Hatta elimde bir tane vardı. Çoğaldı. İlaç kesin çözüm oldu. Eşimin elinde de çıkmıştı. O da lazerle yaktırmıştı.
      |
      |

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
      Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!
    • Yüzbaşı
      494 Mesaj
      12 Eylül 2012 17:37:44
      Acıtmazmı Bunun Kesimi Beyler?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Mart 2014 02:27:08
      Arkadaşlar ayağımda 3 yerde çıktı ve nasır bandı kullanmama rağmen fayda etmiyor.Sizce ne yapmalıyım nasırı kesmeme rağmen tekrar çıkıyor ve basınca acı veriyor.İlaçmı yoksa doktormu ameliyat der diye korkuyorum iyi geceler
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      27 Mayıs 2014 20:13:36
      Arkadaşlar

Benim ayağımda iki tane nasır vardı. 1,5 sene önce özel hastanede ortapedi doktoruna ameliyatla aldırdım ama aynı yerlerden daha kötü bir şekilde tekrar çıktı. Şimdi devlet hastanesinin cildiye doktoruna gittim bana iki tane merhem verdi 20 günde nasırlar geçti. Nasır için cildiye doktorunu öneririm.

• Binbaşı
      1973 Mesaj
      27 Mayıs 2014 20:16:56
      quote:

Orijinalden alıntı: mutlusun

Arkadaşlar

Benim ayağımda iki tane nasır vardı. 1,5 sene önce özel hastanede ortapedi doktoruna ameliyatla aldırdım ama aynı yerlerden daha kötü bir şekilde tekrar çıktı. Şimdi devlet hastanesinin cildiye doktoruna gittim bana iki tane merhem verdi 20 günde nasırlar geçti. Nasır için cildiye doktorunu öneririm.

kalp dokturuna gitmiştim sağolasın sayende her yerimde nasır çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      27 Mayıs 2014 20:28:18
      kalp dokturuna gitmiştim sağolasın sayende her yerimde nasır çıktı
      Paylaş

Bence sen beyincerrahına git
      |
      |

• Yarbay
      21597 Mesaj
      27 Mayıs 2014 20:33:29
      |
      |

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.