Şimdi Ara

Visual Studio Code Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben yazılıma yeni adım attım. Kendimi web geliştirme alanında eğitmek istiyorum. Udemy üzerinden uygulamalı komple web geliştirme kursu satın almak istiyorum. Ancak kafamda bazı soru işaretleri var. Soruma gelecek olursak, kurs öncesi bazı yazılımları Mac bilgisayarıma kurmam gerekiyor. Anladığım kadarıyla front-end kısmı için bir text editör olarak mesela VS Code kullanmam gerekiyor. Back-end kısmı için de VS IDE yazılımı karşıma çıktı. Ancak internetteki biraz araştırmalarım sonrası bazı yazılım geliştiriciler bloglarında yeni başlayanlar için artık VS IDE’si ile zaman kaybetmemeleri gerektiğini direkt olarak VS Code editörüyle her iki tarafı da öğrenebileceklerini söylüyorlar. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim.

• Satın almayı düşündüğünüz kurs size yani giriş seviyesindeki kullanıcılara uygunsa hangi programları nasıl kuracağınız kursta anlatılıyor olmalı. Kursu birebir takip edin. Eğer kurs zaten anlatıyorsa ve siz daha bir şeyler öğrenmeden işin en doğrusunu yapma çabasına girdiyseniz yanlış yoldasınız söyleyeyim. En doğrusu diye bir şey yok. Önemli olan bir yerden başlayabilmek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.