Şimdi Ara

vista derecelendirme puanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba.. benim pc nin ekran kartı 1 gb. tam bilmiyorum ama sanırım ddr 400 mhz 2 tane 2gb ram . pc çift çekirdek. ancak dercelendirme en düşük puanı bellek için vermiş 4,8. dayımın pc ci tek çekirdek. toplam 2 gb ram. 512 ekran kartı. onun en düşük puan sanırım 3,7 gibi bişi ama. bellek için 5,2 verilmiş.benim pc daha ii özelliklere sahipken nasıl onun bellek puanı daha yüksek oluyor? cevaplarsanız sevinirm.

• Vista' nın puanın herşey olsaydı vay halimize.
    Takma kafana.
  • degerlendirmede vista oo makine ciksmis ekran karti filan abi yeni mi demiyor ramlere puan verirken her koyun kendi bacagindan asiliyor dayinin ramleri daha hizliymis mesela.. o test zamanlamaya onem veriyor sendeki 2gb ramler cl6 dayindaki ramler cl5 ise fark bu yuzdendir asagidaki programin memory bolumune bak 6-6-6- diye gidiyorsa dedigim gibidir ve 5-5-5- yapamazsin orayi eger dedigim gibiyse.o teste takilma fazla sonucta hangisi iyi oyun oynatiyor ona bakabilirsin.

http://www.cpuid.com/download/cpuz/cpuz_152_setup.exe
  • MHz'i düşük olduğu için vermiş olabilir. Ramleriniz DDR dimi yanlış anlamadım?
  • benim ramlar ddr2 miş pardon
  • kingston marka
  • memory bölümüne girdim ancak 6-6-6 gibi bişi görmedim nerde yazıo
  •  vista derecelendirme puanı
  • benimki de 5-5-5-15 ayrıca ddr2 800 mhz toplam 4 gb ram ayrıca ekran kartı toplam grafik belleği yeni sistem anakartı taktırdıktan sonra 2431 mb oldu. daha ne olsun.. oyun derecelendirmesi bayaaa yüksek ama benimkinin yarısı hızdaki özelliklere sahip bi pc nin bellek derecelendirmesinin benimkinden 0,2 daha yüksek olması tuhaf dayıma sordum çift çekirdekliler tek çekirdeklilerin hızına erişemez. ancak daha çok iş yaptığın zaman kolaylık sağlar dedi onla bi alakası olabilrmi.cevaplayan herkese bu arada teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.