Şimdi Ara

vista da sxe sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar ben counter strike 1.6 yı bugün yükledim ardından sxe yi yükledim son sürümünü(8.0 fix3).
    ancak bilgisayarda açılmıyor sistemim vista home premium x64. hata şöyle''Load error.try again''
    internetten de baktım hep eski yazılar sürümler falan 3.8 önerileride yaptım (örneğin sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı seç//windows xp sp2 olarak uyumlat vs.) hiçbir değişme olmadı
    sizin de önerilerinizi alabilir miyim?

• Sxe 64bit işletim sistemlerinde çalışmaz..
  • yapma yaa ilerde belki 64 bit uyumlu sxe sürümü çıkabilir mi sizce belki?
  • Aslında bu konuda pek çok 64bit işletim sistemi sahibi 64bit uyumunun çıkarılmasını konusunda email attı ama bu tür talebin az olduğu ve yakın zamandada 64bit desteği çıkarmayı düşünmedikleri cevabını yazdılar.. Ben sırf counter için ayrıca bir xp yükledim oynamak istediğim zaman Xpye geçiyorum.

Burdada konusu var hatta:

http://forum.donanimhaber.com/m_23280251/mpage_1/key_//tm.htm#34535872

64bit sürücü desteği sağlamak biraz uraştırıyor herhalde, üşeniyorlar sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 22 Ekim 2009; 17:59:08 >
  • demek öyle hiç doğru bir davranış değil bence neyse çok teşekkür ederim arkadaşım konuyla ilgilendiğin için iyi günler
  • sXe'nin 64bitte çalışması için yeni baştan yazılması gerekiyor.

Yapımcısı Payas efendi uğraşmıyor, zaten adam parayla hile satar duruma geldi artık, siz hala sXe diye inat ediyorsunuz.

15-20 liranıza kıyıp bi Steam CS alın kurtulun sXe'den.

sXe illegal bir anti hiledir ve Valve tarafından tavsiye edilmemektedir.
  • Ben teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.