Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.151
Cevap
54
Favori
162.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Exnuc

Teşekkür etmekle beraber visco ürün dışında alternatif ürünler önermiyorsunuz sanırım?

Merhabalar;

Visco dışında da ürün alabilirsiniz. Yaylı modeller kalıyor zaten geriye. :) Eğer bütçe olarak düşük bir bütçeniz varsa ekonomik modeller ortalama aynı fiyattır. 200-300 TL arasında ideal bir ürün alabilirsiniz. Biraz daha bütçeniz yükseksehttp://www.viskolove.net/Airhole-Kampanyali-90X190,PR-148.html linkindeki ürün 513 TL olmakta. :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Teşekkür etmekle beraber visco ürün dışında alternatif ürünler önermiyorsunuz sanırım?

Merhabalar;

Visco dışında da ürün alabilirsiniz. Yaylı modeller kalıyor zaten geriye. :) Eğer bütçe olarak düşük bir bütçeniz varsa ekonomik modeller ortalama aynı fiyattır. 200-300 TL arasında ideal bir ürün alabilirsiniz. Biraz daha bütçeniz yükseksehttp://www.viskolove.net/Airhole-Kampanyali-90X190,PR-148.html linkindeki ürün 513 TL olmakta. :)

90x190 haliyle tek kişilik oluyor değil mi? Teyit etmek için soruyorum yanlış bir şey olmasın da.

513 TL bize olan son fiyatı mı ?

2 tane almayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

90x190 haliyle tek kişilik oluyor değil mi? Teyit etmek için soruyorum yanlış bir şey olmasın da.

Normal şartlarda adet fiyatı etkileyen bir unsur fakat bu ürün o stadnartların çok dışında bir fiyata sahip. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Normal şartlarda adet fiyatı etkileyen bir unsur fakat bu ürün o stadnartların çok dışında bir fiyata sahip. :)

Bize yer yakın. Bahçelievlerde görünüyor. Siz orada mısınız yoksa ?

• Ben şu anda koçtaş şubede değilim fakat orada Salih Bey ile görüşebilirsiniz. Kendisini konuyla ilgili bilgilendirdim. :)

• immortALance kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler en kısa zamanda ugruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Emre Bey
    Yeni doğan bebek için uygun olduğunu söylediğiniz yaysız bebek yatağıyla ilgili 70x100 ölçüleri için fiyat alabilir miyim?
  • Iyi gunler siteniz uzerinden linkteki urunu aldim,bu urun viscomu acaba,elimde isbirin viscosu var cok degisik geldi,yanlis anlamayin bir sorum daha var acaba elde kalan parcalardanmi yapiliyor bu bel yastiklari?

http://www.viskolove.net/B2003-Bel-Destek-Yastigi,PR-144.html

• quote:

Orijinalden alıntı: serrikoc

Merhaba Emre Bey
    Yeni doğan bebek için uygun olduğunu söylediğiniz yaysız bebek yatağıyla ilgili 70x100 ölçüleri için fiyat alabilir miyim?

Merhabalar;

Kuştüyü süngerli olarak var 240 TL fiyata gelmekte. Visco olarak ise 490TL fiyatı mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bersis576

Iyi gunler siteniz uzerinden linkteki urunu aldim,bu urun viscomu acaba,elimde isbirin viscosu var cok degisik geldi,yanlis anlamayin bir sorum daha var acaba elde kalan parcalardanmi yapiliyor bu bel yastiklari?

http://www.viskolove.net/B2003-Bel-Destek-Yastigi,PR-144.html

Merhabalar;

Ürün olarak sert midir yoksa soft mudur?

soft elimi bastırdığımda el izim belli bir süre kalıyor,ama biraz fazla yumuşak gibi elimdeki yastıga göre,kötülemek için sormuyorum yanlış anlaşılmasın .

EDİT:Yastığın resimlerini ekliyorum alacak arkadaşlara fikir olsun açıkçası benim beklentimi tam olarak karşılamadı,malzeme olarak beklentimin altında kaldı,kullanım olaraksa cuma günü yapacağım otobüs yolculuğundan sonra fikir verebilirim acele etmeyim.İşbirin viscogold modelinin resminide koyuyorum karşılaştırmak isteyenler bakabilir.

EDİT2:Resimlerde görüldüğü gibi yastığın bazı yerlerinde çukurlar arka tarafındada derin olmayan ama katlasam derinleşecekmiş gibi bir çizgi var,birde yan tarafları pul pul döküldü kılıftan çıkarınca bu yüzdende ortada kalan malzemelerdenmi yapılıyor diye sordum.

Aşağıdaki resimde işbire ait,sadece içindeki malzemenin görünmesi için çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersis576 -- 11 Mart 2015; 18:36:54 >

• Merhabalar;

GEcikmeli cevap için kusura bakmayınız. Ürünler tamamen sıfır üretimdir. Kalıp dökümü olduğu için ve döküm yapılmış bir visco malzemeyi bir daha dökemeyeceğiniz için ortada kalan bir malzeme olarak kullanmak mümkün değil. CNC kesim olarak olsa dediğiniz doğru olabilirdi fakat kalıp dökümde mümkün değil. Oluşan hava kabarcıklarının sebebi de bu döküm esnasında oluşan hava boşluklarıdır.

Ürün 3 yıl garantilidir. Bu konuda herhangi bir problem yaşadığınızda gerekli işlem gerçekleştirilir. Eğer farklı olarak iade etmek de isterseniz o da kabulümüzdür. :) Bu konuda da sorun çıkartan bir firma değiliz.

Bel destek yastıkları 2 farklı şekilde üretilir. Poliüretan köpük ve visco. Şu anda sizde olan visco malzemedir. İşbir'de gördüğünüzün malzemesi nedir onu bilmiyorum bu sebeple kullanım esnasında ya da ilk incelemedeki farklılıkları bu sebeple karşılaştıramayacağım fakat bahsettiğim gibi aklınıza yatmayan hoşunuza gitmeyen bir durum olursa iade edebilirsiniz. :)

• Emre Bey neomarin de mağazanız var sanırım. orada kimle görüşeyim yakın zamanda güzel bir yatak almayı düşünüyoruz. 11 yıl oldu eski yatak hiç rahat değil istikbalın yaylı gacur gucur eden işkence yatağı bıktım bu yataktan işbir almayı düşünüyordum konuyu biraz araştırdım sizin mağazaya bir uğramayı düşünüyorum boyum 1,80 kilom 90 kg fiyat teklifinize göre değerlendiririz artık.
  • Eğer mağazamızı ziyaret etme şansınız varsa buyrun urunleri görerek almış olursunuz. :-) Turgay Bey ile görüşebilirsiniz. :-)

• Hatalı siparişimizin yerine gelen yeni yatak sünger ve iç kılıfında siyah siyah lekelerle geldi, üretim tarihinin 2013 olmasına bağlıyorum sorunu yoksa aklım almıyor inanın. İnsan internetten ve büyük bir bayiden alınca böyle şeyleri aklına bile getirmiyor, nasıl olsa sirkülasyon yüksektir diyor ama aklınıza gelmeyen başınıza geliyor

Bence emre beyle biz karşılıklı imtihan ediliyoruz ama hafiften tadımız kaçtı, tekrardan aktar-dönder-geri gönder işleri olacak off ki offf

Ek: Fotoğraf isteyen PM atsın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 14 Mart 2015; 20:23:10 >
  • torku42 T kullanıcısına yanıt
    fotoğrafları genel paylaşırsanız herkes faydalanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebekler için ebat 70x110 visco var mi. Ayrıca güneydoğu ya kargo ne kadar?

Yatağı aldık. İlgi için tekrar teşekkürler Emre bey
  • emre beyden özel mesaj ile bilgi aldım ama kullanıcılarına birşey danışmak istiyorum

bir sürü çeşiti var bu ürünün. ihtiyacınızı neye göre belirlediniz acaba ?
    örneğin bana önerilen AIRHOLE modeli ile HIGH veya HIGH PLUS arasında ne gibi farklar vardır ?
    aradaki fiyat farkına değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmnpls

Bebekler için ebat 70x110 visco var mi. Ayrıca güneydoğu ya kargo ne kadar?

Merhabalar;

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-bebek-yatagi.html linkindeki 70X130 ebatının %10 fazlası olarak fiyatlandırılır. FAkat biz bu farkı talep etmiyoruz. Tüm ürünler ücretsiz olarak kargolanmaktadır. Herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.