Şimdi Ara

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak' Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.259
Cevap
56
Favori
88.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emreakin21

150X200 en kaliteli yatağınız ne kadar hocam?

bu yatağın eskişehire ve izmite kargoları ayrı ayrı ne kadar tutar?

düzeltme; kargo bedava yazmışsınız pardon.

Merhaba;

Sizin de gördüğünüz gibi tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo kampanyaya dahildir.

Sitemizi inceleyebilirsiniz oradan beğenin ben size yardımcı olayım. Çünkü yatak sizin bedeninize ve yataktan beklentilerinize göre seçilebilir. Nasıl bir yatak düşünürsünüz? Ağrılarınız var mı? Sert, yumuşak yatağa mı alışkınsınız? Viscolu olsun ister misiniz? Torba, bonnell, normal yay sistemlerinden hangisinde uyku kalitenizi artırmak istersiniz? :)

Benimle detaylı bilgilerinizi paylaşabilirseniz yardımcı olmaktan memnun olurum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Merhaba;

Sitemizi inceleyebilirsiniz oradan beğenin ben size yardımcı olayım. Çünkü yatak sizin bedeninize ve yataktan beklentilerinize göre seçilebilir. Nasıl bir yatak düşünürsünüz? Ağrılarınız var mı? Sert, yumuşak yatağa mı alışkınsınız? Viscolu olsun ister misiniz? Torba, bonnell, normal yay sistemlerinden hangisinde uyku kalitenizi artırmak istersiniz? :)

Benimle detaylı bilgilerinizi paylaşabilirseniz yardımcı olmaktan memnun olurum. :)

yataş süperstar kullanıyordum memnundum fakat eskidi (şimdiki adı blue star olmuşhttp://www.yatas.com.tr/classic/blue-star.php )

istikbalden bir yatak aldım. sevmedim alışamadım.

ağrımız sızımız yok ama yorgun kalkıyoruz.

ben yatakta döndüğümde eşim hissetmesin zıplasamda anlamasın, yazın terletmesin kışın üşütmesin. visco kesinlikle olsun (tempur diye bir şey denedim 10 numaraydı mesela)

4bin-5binlere gelmediği sürece parası mühim değil.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba;

yataş süperstar kullanıyordum memnundum fakat eskidi (şimdiki adı blue star olmuşhttp://www.yatas.com.tr/classic/blue-star.php )

istikbalden bir yatak aldım. sevmedim alışamadım.

ağrımız sızımız yok ama yorgun kalkıyoruz.

ben yatakta döndüğümde eşim hissetmesin zıplasamda anlamasın, yazın terletmesin kışın üşütmesin. visco kesinlikle olsun (tempur diye bir şey denedim 10 numaraydı mesela)

4bin-5binlere gelmediği sürece parası mühim değil.

Merhaba;

Belirttiklerinize göre size ViscoPlus model tam ortopedik yatağı uygun görüyorum. 5 cm visco süngere ve torba yay teknolojisine sahiptir, daha detaylı bilgi için sitemizi veya konunun 1. sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şu an kullandığınız yatak sert yataktır, ViscoPlus biraz daha yumuşaktır. Bu hissiyat sizin için çok önem arz ederse, Ella modele geçebiliriz; ViscoPlus modele göre daha serttir ve torba yay teknolojisine sahiptir, bir diğer farkı ise viscolu değil normal HR süngere sahiptir.

Soracaklarınız olursa çekinmeden sorunuz lütfen :)

• sanalpazar üzerinden 1 adet yatak siparişi verilmiştir. Yatak gelsin yorumları yaparım :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mfelat

Bende cuma günü sanalpazar üzerinden tam ortopedik ViscoPlus siparişi verdim, ürünü bekliyorum, şu anda kullandığım yaylı yatağa göre ne kadar fark edecek, merak ediyorum, gelince göreceğiz artık..

Merhaba Felat Bey ;

Nasılsiniz?

Bugün yatağınızı kargoya teslim ettik, mng kargo bütün hassaslığıyla yatağınızı getirecektir :) bir veya iki güne elinize ulaşacaktır. Hediye visco yastıklarınıda unuttuk sanmayın birer birer paketledik, hepsi yolda size geliyor :) iyi günlerde kullanınız.

Dün itibariyle yatağımı aldım, yatak beklediğimden iyi çıktı diyebilirim, özellikle yaylı yatakla karşılaştırıldığında gece ile gündüz kadar farklılar. Anlatıldığı gibi oldukça rahat, yıllardır neden böyle bir yatak kullanmadığım için hayflandım diyebilirim, ayrıca hediye yastıklar içinde teşekkürler..

• Merhaba, aslında uzun süredir baza + yatak arayışındayım. Malum firmaların fiyatları çok ama çok uçuk. Sitenizde çift kişilik baza modelindeki yatak modeli acaba burda bahsedilen model midir? Bu takımı tavsiye eder misiniz?
    http://www.kargibi.com.tr/urun/cift-kisilik-hollandia-set
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXIM X51V

Merhaba, aslında uzun süredir baza + yatak arayışındayım. Malum firmaların fiyatları çok ama çok uçuk. Sitenizde çift kişilik baza modelindeki yatak modeli acaba burda bahsedilen model midir? Bu takımı tavsiye eder misiniz?

Merhaba;

Size Hollandia set ürünümüzü tanıtayım ;

Hollandia set; sünger yatak, baza, başlıktan oluşur. Adında anlaşılacağı üzere, Hollanda pazarımızda rağbet gören ürünümüzdür. Avrupa usüllerine ve görsellerine göre modernize edilmiştir. Bu yüzden çok talep görmektedir.

Baza ve başlık sitemizdeki resimde gördüğünüz üzere özel gözeneklerden oluşan kumaş ile kaplanır.

Yatağı standart peddir, yatak konusunda oynama yapabiliriz, istediğiniz yatağı rahatlıkla seçebilirsiniz. Viscoplus veya Ella'da düşünülebilir.

Ek olarak: avrupalı müşterilerimizden herhangi bir şikayet almadık. Kullandığımız kaliteye ve sürekli müşterilerimizin yorumlarına dayanarak size bu seti tavsiye ederim, düşünebilirsiniz.

Daha başka soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam size pm ile birkaç soru sordum cevabını buradan da alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

sanalpazar üzerinden 1 adet yatak siparişi verilmiştir. Yatak gelsin yorumları yaparım :))

Merhaba;

Yatağınız dediğiniz gün(Cuma günü) paketlenmiştir :) yoldadır takip edebilirsiniz şimdiden hayırlı olsun:)

İyi günlerde kullanınız :)

• kayseri adresini verirseniz gelip denemek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinarealy

kayseri adresini verirseniz gelip denemek isterim

Merhaba;

Tabi ki çay kahve içmeyede buyrun.

Gelmeden önce hangi yatağı denemek isterseniz bana bildiriniz hazırlattırayım sizin için.

Adresimiz :
    Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:15 38070 Melikgazi Kayseri

Google Harita : bit.ly/Kar-as

Ayrıca diğer iletişim bilgilerini buradan öğrenenebilirsiniz link :http://kargibi.com.tr/iletisim

Daha başka sorular olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargibi -- 26 Kasım 2012; 18:53:28 >

• quote:

quote:

quote:

Bende cuma günü sanalpazar üzerinden tam ortopedik ViscoPlus siparişi verdim, ürünü bekliyorum, şu anda kullandığım yaylı yatağa göre ne kadar fark edecek, merak ediyorum, gelince göreceğiz artık..

Merhaba Felat Bey ;

Nasılsiniz?

Bugün yatağınızı kargoya teslim ettik, mng kargo bütün hassaslığıyla yatağınızı getirecektir :) bir veya iki güne elinize ulaşacaktır. Hediye visco yastıklarınıda unuttuk sanmayın birer birer paketledik, hepsi yolda size geliyor :) iyi günlerde kullanınız.

Dün itibariyle yatağımı aldım, yatak beklediğimden iyi çıktı diyebilirim, özellikle yaylı yatakla karşılaştırıldığında gece ile gündüz kadar farklılar. Anlatıldığı gibi oldukça rahat, yıllardır neden böyle bir yatak kullanmadığım için hayflandım diyebilirim, ayrıca hediye yastıklar içinde teşekkürler..

Merhaba Felat Bey;

Elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalarımız sonuç veriyor ve sizleri memnun edebiliyorsak ne mutlu bize.. Ürün hakkındaki bilgilendirmeniz için ayrıca tekrardan teşekkürler :)

• tek kötü yanı alışınca başka yatakta yatamıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancora

Hocam size pm ile birkaç soru sordum cevabını buradan da alabilirim

Cevapladım gelen kutunuzu kontrol ediniz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

tek kötü yanı alışınca başka yatakta yatamıyorsunuz

:) Merhaba :) ;

Bağımlılık yapabiliyor mu yani, biraz açabilir misiniz :) teveccühünüz efendim teşekkür ederim, elimizden gelenin en iyisini sizlerin güveniyle sürdürmeye çalışıyoruz. Tekrardan teşekkürler :)

• Merhaba,
    Bu aralar yatak arayışları içindeyim. Yatağımız eskidi ve artık ses yapıyor. Bazen bel ağrılarıyla uyandığım da oluyor. 160*200'lük bir yatak düşünüyorum. Şu anki yatağım sert bir yatak. Biraz daha yumuşağına geçebilirim ama içine de gömülmek istemiyorum. Bana nasıl bir yatak tavsiye edersiniz? Fiyatını alabilirsem sevinirim.
    Saygılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

tek kötü yanı alışınca başka yatakta yatamıyorsunuz

:) Merhaba :) ;

Bağımlılık yapabiliyor mu yani, biraz açabilir misiniz :) teveccühünüz efendim teşekkür ederim, elimizden gelenin en iyisini sizlerin güveniyle sürdürmeye çalışıyoruz. Tekrardan teşekkürler :)

Kayin validemin normal yataginda uyuyamadim rahat edemedim..oysaki 2 sene o yatakta yatmistim her gittigimdecok rahatsiz geldi..kalite kendini belli ediyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Merhaba, aslında uzun süredir baza + yatak arayışındayım. Malum firmaların fiyatları çok ama çok uçuk. Sitenizde çift kişilik baza modelindeki yatak modeli acaba burda bahsedilen model midir? Bu takımı tavsiye eder misiniz?

Merhaba;

Hollandia set; sünger yatak, baza, başlıktan oluşur. Adında anlaşılacağı üzere, Hollanda pazarımızda rağbet gören ürünümüzdür. Avrupa usüllerine ve görsellerine göre modernize edilmiştir. Bu yüzden çok talep görmektedir.

Baza ve başlık sitemizdeki resimde gördüğünüz üzere özel gözeneklerden oluşan kumaş ile kaplanır.

Yatağı standart peddir, yatak konusunda oynama yapabiliriz, istediğiniz yatağı rahatlıkla seçebilirsiniz. Viscoplus veya Ella'da düşünülebilir.

Ek olarak: avrupalı müşterilerimizden herhangi bir şikayet almadık. Kullandığımız kaliteye ve sürekli müşterilerimizin yorumlarına dayanarak size bu seti tavsiye ederim, düşünebilirsiniz.

Peki Mehmet bey buna visco olayını eklersek fiyatta ne gibi bir oynama olabilir. (160*200)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AXIM X51V -- 26 Kasım 2012; 11:26:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Merhaba,
    Bu aralar yatak arayışları içindeyim. Yatağımız eskidi ve artık ses yapıyor. Bazen bel ağrılarıyla uyandığım da oluyor. 160*200'lük bir yatak düşünüyorum. Şu anki yatağım sert bir yatak. Biraz daha yumuşağına geçebilirim ama içine de gömülmek istemiyorum. Bana nasıl bir yatak tavsiye edersiniz? Fiyatını alabilirsem sevinirim.
    Saygılar.

Merhaba;

Biraz yumuşak yatağa geçmek istiyorsanız orta yumuşaklık ve sertlikte olan ViscoPlus modelini düşünebilirsiniz. Bahsettiğiniz bel, boyun ağrıları veya dolaylı ağrıları giderir. Gömülme, çökme bu tarz problemler bizim yataklarımızda olmaz. O konuda içiniz rahat olsun.

Güne daha zinde başlatır ve uyumanız gereken süreyi azaltır.

Daha detaylı bilgiler için : http://kargibi.com.tr/urun/viscoplus-tam-ortopedik-yatak

Ella ve Ultraplus modelleri sert yataklarımızdandır, size ViscoPlus idealdir.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba;

Peki Mehmet bey buna visco olayını eklersek fiyatta ne gibi bir oynama olabilir. (160*200)

Merhaba;

ViscoPlus model yatağı olursa 100 tl artış olmaktadır. Daha detaylı bilgilendirmeyi P.M. olarak atıyorum :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.