Şimdi Ara

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak' Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
56
Favori
88.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ürünlerim geldi ki benim hatamdan 90x200 yerine 90x190 sipariş etmişim onu bile düzeltmeye çalıştı mehmet bey. daha yatakta yatmadım bazalar cuma gelecek umarım ama şunu söyleyeyim ödediğim her kuruş helal olsun... kılıflarla ilgili sadece yıkama ile ilgili soru sordum kumaş eksikliğinden üretim diğer kılıfı göndermiş yıkadım geri gödereyim dedim gerek olmadığını yeni kılıfların bana ulaştırılacağını söyledi mehmet bey ki bu forumda oldukça özlediğimiz bir satıcı. sadece bu ilgi ve alaka yeterli umarım bol işleri ve kazançları olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

merhabalar. hafifçe sert olan ortopedik bir visco yatak almak istiyorum. sabah uyandığımda dinç uyanamamaktan şikayetçiyim. bel ağrılarım oluyor arada. kullanıcılara verdiğiniz bilgi doğrultusunda ViscoPlus ın bana uygun olduğunu anladım. Sizce doğru bir tercih midir?
    İkinci olarak yataklara 2 yıl garanti veriyorsunuz. Bu neleri kapsıyor?
    Üçüncü olarak da sanalpazardan taksitle almak istiyorum. Sanırım kullanıcı adınız adoze sanırım. Oradan alınca da yastık hediye ediyor musunuz?
    Son olarak da beğenmediğimiz takdirde geri iade alıyor musunuz? (Daha önce visco yatak denemediğimden dolayı bu konuda şüpheliyim)

Merhabalar,

"ViscoPlus" modeli kendinize uygun görmekte doğru bir karar almışınız. Bel ağrılarınızın giderilmesi ve uyumanız gereken süreyi azalttığını tespit edilmiştir, diğer üyelerimizin yorumlarından da görebilirsiniz. Temel rolü paket yay teknolojisi ve visco sünger oynuyor rahatlıkla düşünebilirsiniz.

Garanti kapsamı konusunda şunları söyleyeyim; oluşabilecek bütün problemleri göz önünde bulunduruyoruz ve elimizden geldiği kadar asla müşterilerimizi geri çevirmiyoruz, bugüne kadarda yataklarımızdan hiç bir olumsuz dönüş almadık, eminim beğenirsiniz, özellikle viscoplus en güvendiğim yataklarımızdan biridir. Garanti konusunda içiniz rahat olsun, biz bizeyiz:)

Evet kullanıcı adım adozedir, dükkan ismi Kargibidir zaten linklerdende ulaşabilirsiniz. Sanalpazar'da taksit imkanlarımız mevcuttur kendinize göre istediğiniz şekilde seçim yapabilirsiniz. Forum üyelerini zaten tanıyoruz ona görede hediye visco yastıkları gönderiyoruz :)

ViscoPlus modelden memnun kalacağınızdan eminim, bir hafta deneme süreniz var. Rahatlıkla deneyebilirsiniz :)

Daha başka soracağınız sorular olursa lütfen çekinmeden sorunuz cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

O halde ayın 15'inden sonra sanalpazar linkinizden satın alacağım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım, hoşçakalın. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: heache

Olumlu yorumlara güvenerek ben de bir adet 90x190 yatak satın aldım.
    İlk visco deneyimim olacak merakla bekliyorum, gelince yorumlarımı paylaşacağım.
    Fakat şimdiden söyleyeyim ki Mehmet bey gerçekten çok ilgili bir satıcı

Merhaba,

Bugün yatağınız kargoya teslim edildi, en güvendiğimiz yataklardandır eminim memnun kalacaksınız.

Övgüleriniz için çok teşekkür ederim, benim için memnuniyettir. :)

Başka soracaklarınız, söylecekleriniz olursa yardımcı olmaktan memnun olurum :) Hayırlı olsun , iyi günlerde kullanınız.
  • Selamlar,
    Ben de geçen hafta viscoplus yatak aldım.
    Mehmet Bey gerçekten ilgili bir satıcı. Sorularıma hızlı cevaplar aldım ve sipariş sürecinde de gerekli bilgilendirmeyi yaptı sağolsun.
    Yatağa gelince;
    Daha önce visco yatak deneyimim olmadığından ilk bir-iki gece değişik geldi açıkçası, garipsedim. Ama alıştıkça daha rahat ediyorum.Önceki yatağım oldukça eski olduğundan her halükarda bu yatak çok daha iyi geldi.
    Ne çok sert ne çok yumuşak. Yattıktan bir süre sonra vücüdunuzun şeklini aldığını hissediyorsunuz, biraz gömülüyorsunuz. Gece devamlı sağa sola dönen biri olarak bu durum baya bir azaldı diyebilirim. İlk günlerde garipsediğim olay da buydu biraz aslında.
    Sabah dinç kalkma ve sırt-bel ağrılarına iyi gelip gelmediğini zamanla göreceğiz.

Muadil fiyattaki yataklarla kıyaslarsak özellik-görünüş-his olarak oldukça iyi ve kaliteli duruyor, denemeye değer en azından. Mehmet Beyin iade konusunda bir sıkıntı çıkaracağını da sanmıyorum ama onların gönderdiği gibi paket yapıp geri göndermek zor olabilir:) Bu durumda kargo ücretinin ne olacağını belirtmesini isteyelim yeri gelmişken:)

Sonuç olarak sipariş sürecinde ve ilk bir haftalık kullanımda ben memnun kaldım. Umarım bu şekilde devam eder.
    Kendisine hayırlı satışlar diliyorum.

• Kardeş 2 tane annemle benim eve tekli baza ve yatak lazım yataktan pek anlamam ona göre iyi bir fiyat verebilirsen başka yere bakmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

arkadaşlar ürünlerim geldi ki benim hatamdan 90x200 yerine 90x190 sipariş etmişim onu bile düzeltmeye çalıştı mehmet bey. daha yatakta yatmadım bazalar cuma gelecek umarım ama şunu söyleyeyim ödediğim her kuruş helal olsun... kılıflarla ilgili sadece yıkama ile ilgili soru sordum kumaş eksikliğinden üretim diğer kılıfı göndermiş yıkadım geri gödereyim dedim gerek olmadığını yeni kılıfların bana ulaştırılacağını söyledi mehmet bey ki bu forumda oldukça özlediğimiz bir satıcı. sadece bu ilgi ve alaka yeterli umarım bol işleri ve kazançları olur .

Merhaba, :)

Yaptığınız yorumlardan dolayı çok teşekkür ederim, o sizin iyi niyetinizdir. Her zaman yardımcı olmak isterim, memnuniyet duyarım.
    Yeni kılıflarınız gönderildi size ulaşmıştır. İyi günlerde kullanınız:)
    Yatağı deneme fırsatında bulundunuz mu? Size gönderdiğimiz Ella model yataklar, en tok modellerimizdendir. Ella yataklar uzun vadede avantaj sağlar. Kullanım ömrü v.b. olarak iyidir.
    Olabilecek herhangi durumda lütfen çekinmeden sorunuz veya söyleyiniz; yardımcı olmayı, çözüm ortağınız olmayı isterim.

Düşünceleriniz için tekrardan teşekkür ederim, iyi günlerde kullanınız:)

• quote:

Orijinalden alıntı: anx

Selamlar,
    Ben de geçen hafta viscoplus yatak aldım.
    Mehmet Bey gerçekten ilgili bir satıcı. Sorularıma hızlı cevaplar aldım ve sipariş sürecinde de gerekli bilgilendirmeyi yaptı sağolsun.
    Yatağa gelince;
    Daha önce visco yatak deneyimim olmadığından ilk bir-iki gece değişik geldi açıkçası, garipsedim. Ama alıştıkça daha rahat ediyorum.Önceki yatağım oldukça eski olduğundan her halükarda bu yatak çok daha iyi geldi.
    Ne çok sert ne çok yumuşak. Yattıktan bir süre sonra vücüdunuzun şeklini aldığını hissediyorsunuz, biraz gömülüyorsunuz. Gece devamlı sağa sola dönen biri olarak bu durum baya bir azaldı diyebilirim. İlk günlerde garipsediğim olay da buydu biraz aslında.
    Sabah dinç kalkma ve sırt-bel ağrılarına iyi gelip gelmediğini zamanla göreceğiz.

Muadil fiyattaki yataklarla kıyaslarsak özellik-görünüş-his olarak oldukça iyi ve kaliteli duruyor, denemeye değer en azından. Mehmet Beyin iade konusunda bir sıkıntı çıkaracağını da sanmıyorum ama onların gönderdiği gibi paket yapıp geri göndermek zor olabilir:) Bu durumda kargo ücretinin ne olacağını belirtmesini isteyelim yeri gelmişken:)

Sonuç olarak sipariş sürecinde ve ilk bir haftalık kullanımda ben memnun kaldım. Umarım bu şekilde devam eder.
    Kendisine hayırlı satışlar diliyorum.

Merhaba,

Düşünceleriniz için sağolun, sizin güveniniz sayesinde bir şeyler yapmaya çalışmaktayız :)

ViscoPlus model hakkındaki yorumlarınız gayet olumlu görünüyor, gitmeyede devam eder diye düşünüyorum çünkü hiç bir olumsuz dönüş almadık ve bizimde en güvendiğimiz visco yataklarımızdan biridir. Viscosu, havlu kumaşı ve tam ortopedik yay bütünlüğüyle ViscoPlus konfor sağlıyor. Uzun vade de kullanışlı, uzun ömürlü, doğal bir yataktır. ViscoPlus için aldığımız tespitler uygun kalitede ve sağlıklı bir yatak olduğunu bize gösterdi. Her yönüyle içiniz rahat etsin, umarım memnun kalırsınız.

Şu an için sadece yatağın konforunu yakalamayı düşünelim, geriye kalan herşeyi elimizden geldiğince halletmeye çalışırız. :)

Tekrardan teşekkür ederim, umarım memnuniyetiniz bu şekilde devam eder.
    Herhangi bir durumda çekinmeden sorunuz, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. :)

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Kardeş 2 tane annemle benim eve tekli baza ve yatak lazım yataktan pek anlamam ona göre iyi bir fiyat verebilirsen başka yere bakmayalım.

Merhaba Beyefendi,

İsteklerinize www.kargibi.com.tr sitemizden göz atabilirsiniz. Yatak, baza ve diğer ürünler sitede mevcuttur. Uygun olanları seçtikten sonra soracaklarınız olursa bana danışabilirsiniz, yardımcı olmaktan memnun olurum.

İyi forumlar.
  • Sayın Mehmet Bey bir de Visco Range 3d adlı yatak tipleri bulunmakta inceleyebildiğim kadarı ile bu yatağın visco plustan farkı varmıdır acaba? ya da hangisi daha iyi pek anlamadığım ..

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Orijinalden alıntı: kasai

arkadaşlar ürünlerim geldi ki benim hatamdan 90x200 yerine 90x190 sipariş etmişim onu bile düzeltmeye çalıştı mehmet bey. daha yatakta yatmadım bazalar cuma gelecek umarım ama şunu söyleyeyim ödediğim her kuruş helal olsun... kılıflarla ilgili sadece yıkama ile ilgili soru sordum kumaş eksikliğinden üretim diğer kılıfı göndermiş yıkadım geri gödereyim dedim gerek olmadığını yeni kılıfların bana ulaştırılacağını söyledi mehmet bey ki bu forumda oldukça özlediğimiz bir satıcı. sadece bu ilgi ve alaka yeterli umarım bol işleri ve kazançları olur .

Merhaba, :)

Yaptığınız yorumlardan dolayı çok teşekkür ederim, o sizin iyi niyetinizdir. Her zaman yardımcı olmak isterim, memnuniyet duyarım.
    Yeni kılıflarınız gönderildi size ulaşmıştır. İyi günlerde kullanınız:)
    Yatağı deneme fırsatında bulundunuz mu? Size gönderdiğimiz Ella model yataklar, en tok modellerimizdendir. Ella yataklar uzun vadede avantaj sağlar. Kullanım ömrü v.b. olarak iyidir.
    Olabilecek herhangi durumda lütfen çekinmeden sorunuz veya söyleyiniz; yardımcı olmayı, çözüm ortağınız olmayı isterim.

Düşünceleriniz için tekrardan teşekkür ederim, iyi günlerde kullanınız:)

kılıflar cuma akşamüstü şirkete gelmiş ama ben çıktığım için p.tesi kavuşacağız :) yatağa dün akşam üstünkörü öylesine uzanabildim henüz ama çok rahat geldi yada yordunluktan az kalsın uyuyacaktım :) ilginiz için çok teşekkür ederim iyi geceler.

• Yatak c.tesi elime ulaştı. Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki verdiğiniz paranın her kuruşunu hakediyor. Başlarda şüpheli yaklaşmıştım bende, ama gözümle görüp denedim gerçekten kaliteli bür ürün. Şu an tek tereddütüm visko tabakanın zamanla özelliğini yitirmesi, inşallah böyle birşey olmaz.
    Sabaha ağrısız bir sırt ve dinlenmiş bir vücut ile uyandım.
    Yattığınızda şöyle hafifçe bir gömülüyosunuz yatağa, sonra bakmışsınız hain çalar saat sizi ayırmaya çalışıyor :)
    İlgisi ve güvenilirliği için ayrıca teşekkür ediyorum Mehmet Bey e. Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle.
  • quote:

Yatak c.tesi elime ulaştı. Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki verdiğiniz paranın her kuruşunu hakediyor. Başlarda şüpheli yaklaşmıştım bende, ama gözümle görüp denedim gerçekten kaliteli bür ürün. Şu an tek tereddütüm visko tabakanın zamanla özelliğini yitirmesi, inşallah böyle birşey olmaz.
    Yattığınızda şöyle hafifçe bir gömülüyosunuz yatağa, sonra bakmışsınız hain çalar saat sizi ayırmaya çalışıyor :)
    İlgisi ve güvenilirliği için ayrıca teşekkür ediyorum Mehmet Bey e. Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle.

İnsan iyi uyursa o gün çok zinde ve dinlenmiş olarak kalkıyor , önemli olan uykunun kesintisiz ve rahat olması

• quote:

Orijinalden alıntı: cori3535

Sayın Mehmet Bey bir de Visco Range 3d adlı yatak tipleri bulunmakta inceleyebildiğim kadarı ile bu yatağın visco plustan farkı varmıdır acaba? ya da hangisi daha iyi pek anlamadığım ..

Teşekkür ederim

Merhaba,

Piyasada yatak modeli çok fazladır, bu modeli sizden duyuyorum. Bana yatağın içeriğinden ve kişisel sağlık sorunlarınız varsa bahsederseniz size yatağın uygunluğunu ViscoPlus'a göre kıyaslayabilirim. Bunlara göre daha doğru bir seçim yapmış oluruz sizin için :)

Daha başka soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.
  • quote:

Yatak c.tesi elime ulaştı. Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki verdiğiniz paranın her kuruşunu hakediyor. Başlarda şüpheli yaklaşmıştım bende, ama gözümle görüp denedim gerçekten kaliteli bür ürün. Şu an tek tereddütüm visko tabakanın zamanla özelliğini yitirmesi, inşallah böyle birşey olmaz.

Tekrardan teşekkür ederim, iyi günlerde kullanınız. Yardımcı olmak şereftir, her zaman yine bekleriz.

Hoşçakalın :)

• mehmet bey pm atmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: elsalvador

mehmet bey pm atmıştım

Cevapladım, gelen kutunuzu kontrol ediniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

İnsan iyi uyursa o gün çok zinde ve dinlenmiş olarak kalkıyor , önemli olan uykunun kesintisiz ve rahat olması

Çok doğru bir tespit, önemli olan yatağın bunu sağlayabilmesi:)

• Donanım haber ailesi ilginiz için çok teşekkür ederiz, sizlere yardımcı olmak ve hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Son hızıyla devam ediyoruz, herhangi bir soru veya konu varsa lütfen buradanda çekinmeden benimle iletişime geçiniz :)

Hayırlı pazarlar :)
  • Mehmet bey,

Ben de az önce sanalpazar üzerinden siparişimi verdim. İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum, elime ulaştığında da inşallah görüşlerimi buraya yazacağım.
    Sizden bir ricam olmuştu, 29 aralık cumartesi elimde olacak şekilde göndermenizi istemiştim. Hafta içi evde olamayacağım için teslim almam zor olacağı için hafta sonu gelmesi gerekiyor... Tekrar hatırlatmak istedim.

Saygılar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Mehmet bey,

Ben de az önce sanalpazar üzerinden siparişimi verdim. İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum, elime ulaştığında da inşallah görüşlerimi buraya yazacağım.
    Sizden bir ricam olmuştu, 29 aralık cumartesi elimde olacak şekilde göndermenizi istemiştim. Hafta içi evde olamayacağım için teslim almam zor olacağı için hafta sonu gelmesi gerekiyor... Tekrar hatırlatmak istedim.

Saygılar,

Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun dileklerimle.

Yatağınız üretimden havalandırma aşamasına geçmiştir. İstediğiniz günde göndermeleri için kargoya teslim edeceğiz, büyük ihtimalle o gün yatağınız ulaşacaktır. Yastıklarınızıda güzelce paketledik size gönderilmek için bekliyorlar :)

Tekrardan teşekkür ederim, iyi günlerde kullanınız.

Soracağınız herhangi bir soru olursa lütfen çekinmeden sorunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargibi -- 27 Aralık 2012; 1:18:08 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.