Şimdi Ara

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak' Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.259
Cevap
56
Favori
88.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

pm leri kontrol etmiyorsunuz sanırım

Merhaba.

Size mesaj yazıp gönderdim ama 'kullanıcı mesaj almayı kabul etmiyor' dedi, bütün yazdıklarım silindi. Orası sağlık olsun:) ama size mesaj gönderilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sorun giderilmiş ilettim mesajı yeniden

• Merhaba
    160*200 ebatlarında 7 cm'lik visco sünger konulmuş viscoplus yatak fiyatı alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Merhaba.

Size mesaj yazıp gönderdim ama 'kullanıcı mesaj almayı kabul etmiyor' dedi, bütün yazdıklarım silindi. Orası sağlık olsun:) ama size mesaj gönderilmiyor.

yazdıklarınızın silinmesine üzüldüm,son mesajınızda gönderdiğinizi yazmışsınız ama o da gelmedi.
    mesajlar ile ilgili herhangi bir özel ayarım da yok,dilerseniz aynı cevabı mesajımı alıntılayarak buradan da yazabilirsiniz
    teşekkürler
  • quote:

quote:

Merhaba.

yazdıklarınızın silinmesine üzüldüm,son mesajınızda gönderdiğinizi yazmışsınız ama o da gelmedi.
    mesajlar ile ilgili herhangi bir özel ayarım da yok,dilerseniz aynı cevabı mesajımı alıntılayarak buradan da yazabilirsiniz
    teşekkürler
  • pm attım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: illegalite

Merhaba
    160*200 ebatlarında 7 cm'lik visco sünger konulmuş viscoplus yatak fiyatı alabilir miyim?

Merhabalar, özel isteklerinizi mesajla yanıtladım. İyi forumlar.
  • pm gönderildi.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba.

teşekkürler

Merhabalar;

Öncelikle geçmiş olsun Allah şifa versin.

İnşallah bu tavsiye edeceğim model yatak sizin için uygundur.

Size iki model yatak tavsiye ederim: 'Ella' ve 'ViscoPlus'

Sizi kesinlikle tam ortopedi sağlayan ve dinç tutacak yatakta yatırmamız gerekir. Ella sert ve normal süngere sahiptir; Viscoplus, yumuşak ve visco süngere sahiptir. Bu ikisi arasından seçim yapmak isterseniz benim size tavsiyem Ella modeli olacaktır. Tam ortopedik yapısıyla vücudunuzun 5 farklı bölgesine baskı uygular bu da vucudunuza konfor ve denge sağlar.

Ürün ve detaylı bilgiler için :www.kargibi.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Saygılarımla. Soracaklarınız olursa lütfen çekinmeden sorunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rui

pm gönderildi.

Cevapladım kontrol ediniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rui

pm gönderildi.

Pm olarak ilettim gelen kutunuzu kontrol ediniz:)
  • Merhabalar, ben de yatağımdan şikayetçiyim, değiştirmek istiyorum, belimde de rahatsızlık var, fıtık değilim ama riski var, ortapedik bir yatak istiyorum ama yatağımda da visko olsun istiyorum nasıl birşey yapabiliriz bana?

Örneğin Bonell yay olan, içinde omurgayı destekleyen sünger olan ve 60-80 DN visko sünger olan nasıl bir ürün yapabiliriz? Böyle birşey yapabilir miyiz? Vİskom 7cm olsa ve 70-80 DN olsa nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volksdeutsche

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba.
    Bebeklere özel yatağınız var mı? Boyut olarak?

Merhaba;

Evet bebeklere özel Kargibi'nin yaptığı yataklar mevcuttur. Avrupa'ya gönderilen yataklardandır size ölçüleri belirteyim ; 60x120x15, 60x120x17, 70x130x17, 70x140x17, 80x140x17

Bunlar standart bebek yatakları ölçüleridir. Visco, pocket spring, bonel yay, normal yay içerebilen ve yüksek rağbet görenlerdendir.

Soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Cevap için teşekkürler.

Fiyat bilgisi de vermenizi rica ederim. Ve hangi ürünü tavsiye edersiniz?

Fiyat ve detaylı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz : http://kargibi.com.tr/urun/happybaby-bebek-yatagi

Yarı ortopedik yatak baktım ama bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba;

Burdan da aktarayım, diğer üyelerimizde bilgilensinler.

Çocuklar ve bebeklerimiz için HappyBaby yatağı düşünebilirsiniz. Herhangi özel bir madde içermesini tavsiye etmem mesela lateks visco gibi. Doktorların çocuklara tavsiyeleri Yarı ve Tam ortopedik yataklardır. İkisinin arasında ki fark bebek için çok fazla önemli değildir. Bebek ve çocuklar bu farkı hissetmezler.

Yarı ve Tam Ortopedik yatakların farkları şöyledir;

Yarı ortopedikte tek sertlikte madde ve yay, torba yay kullanılır, tam ortopedikte yumuşak ve sertliği bir arada tutabilecek madde ve yay, torba yay kullanılır. Kısacası, yarı ortopedik ürün vücuda tek basınç, tam ortopedik beş basınç uygular bizim yataklarımızda.

Yardımcı olabildiysem memnun olurum, ayrıca farklı soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnun olurum.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargibi -- 26 Kasım 2012; 18:56:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Merhabalar, ben de yatağımdan şikayetçiyim, değiştirmek istiyorum, belimde de rahatsızlık var, fıtık değilim ama riski var, ortapedik bir yatak istiyorum ama yatağımda da visko olsun istiyorum nasıl birşey yapabiliriz bana?

Örneğin Bonell yay olan, içinde omurgayı destekleyen sünger olan ve 60-80 DN visko sünger olan nasıl bir ürün yapabiliriz? Böyle birşey yapabilir miyiz? Vİskom 7cm olsa ve 70-80 DN olsa nasıl olur?

Merhaba;

Dediklerinizi memnuniyetle yaparız ama bu belirttiğiniz yatak özellikleri sizin için doğru bir seçim olamayabilir.

Size tavsiyem, madem yatağımda visco olsun ve tam ortopedik olsun diyorsanız ViscoPlus sizin için tavsiyemdir. Tam ortopediktir ve visco içerir. Sağlık sorunlarınıza gayet ideal bir yataktır.

Farklı soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

İyi forumlar.

• Boyum 1,70, kilo 76. Eşimde boyun düzleşmesi mevcut. Önerdiğiniz ebat ve model yatak hangisidir? Fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

Boyum 1,70, kilo 76. Eşimde boyun düzleşmesi mevcut. Önerdiğiniz ebat ve model yatak hangisidir? Fiyat nedir?

Merhaba;

Eşiniz ve sizin için tavsiye edeceğim model ViscoPlus yataktır. 150x200 veya 160*200 ebatta düşünebilirsiniz. Boyun düzleşmesinden dolayı bir müşterimizede bu yatağı tavsiye ettik. Herhangi bir problem yaşamadı, boyun düzleşmesi için idealdir. Yaylar birbirinden bağımsız olacağı içinde uyku seyriniz herhangi bir hareketten etkilenmez.

Buradan ürünü inceyelebilirsiniz : http://kargibi.com.tr/urun/viscoplus-tam-ortopedik-yatak

• Bende cuma günü sanalpazar üzerinden tam ortopedik ViscoPlus siparişi verdim, ürünü bekliyorum, şu anda kullandığım yaylı yatağa göre ne kadar fark edecek, merak ediyorum, gelince göreceğiz artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfelat

Bende cuma günü sanalpazar üzerinden tam ortopedik ViscoPlus siparişi verdim, ürünü bekliyorum, şu anda kullandığım yaylı yatağa göre ne kadar fark edecek, merak ediyorum, gelince göreceğiz artık..

Merhaba Felat Bey ;

Nasılsiniz?

Bugün yatağınızı kargoya teslim ettik, mng kargo bütün hassaslığıyla yatağınızı getirecektir :) bir veya iki güne elinize ulaşacaktır. Hediye visco yastıklarınıda unuttuk sanmayın birer birer paketledik, hepsi yolda size geliyor :) iyi günlerde kullanınız.

• 150X200 en kaliteli yatağınız ne kadar hocam?

bu yatağın eskişehire ve izmite kargoları ayrı ayrı ne kadar tutar?

düzeltme; kargo bedava yazmışsınız pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fütursuz01 -- 21 Kasım 2012; 18:55:26 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.