Şimdi Ara

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak' Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
56
Favori
88.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mehmet bey sanal pazar da mı bir sorun var benim kartımda mı çözemedim bonus kartıma 9 + 3 taksit seciyorum ödemeyi 3d ile de yapsam normalde yapsam üzgünüm bir hata oluştu diyor
  • merhaba bende yatak bakıyordum kendime bana hangi yatağı ve hangi ölçüde yatağı tavsiye edersiniz 20 yaşımdayım boy 1.95 kilo 105 bel ağrılarım var bundan önce işbirden aldım yatak belimi ağrıttı 500 lira verip yataştan yatak aldım ağrılarım yarıya indi ama tam geçmedi anlıyacağınız yataktan yana yüzüm gülmedi şuan med-line yatakları ilgimi çekti bana tavsiye edeceğiniz yatak birde kaça patlar
  • Merhaba.
    Bebeklere özel yatağınız var mı? Boyut olarak?
  • ben de yaşlı annem ve babam için 160x200 ortapedik yatak alıcam. uygun fırsat bulan bana da yazabilir mi lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: please44

merhaba bende yatak bakıyordum kendime bana hangi yatağı ve hangi ölçüde yatağı tavsiye edersiniz 20 yaşımdayım boy 1.95 kilo 105 bel ağrılarım var bundan önce işbirden aldım yatak belimi ağrıttı 500 lira verip yataştan yatak aldım ağrılarım yarıya indi ama tam geçmedi anlıyacağınız yataktan yana yüzüm gülmedi şuan med-line yatakları ilgimi çekti bana tavsiye edeceğiniz yatak birde kaça patlar

Merhaba;

Fiziki özelliklerinize göre ve belirttiğiniz ağrılara göre size sert yatak almanız tavsiyemdir. Med-Line düşünüyorsanız sert yataklarından almaya çalışın ve yüksek olanlarından düşünün, minimum 30 cm yatakta uyumanız tavsiyemdir. Hatta size yatmanız gereken ölçüleri belirteyim; en düşük 120*200 , en ideal 150*210, olmalı, yükseklik ise minimum 30 cm. Fiyatları konusunda sitelerinde inceleme yapabilirsiniz. Size sorduğunuz markalardan alabileceğiniz tavsiyelerim bunlardır. Ağrılarınız ve özellikleriniz için birebir özellikli yataklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargibi -- 5 Kasım 2012; 0:58:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Volksdeutsche

Merhaba.

Merhaba;

Evet bebeklere özel Kargibi'nin yaptığı yataklar mevcuttur. Avrupa'ya gönderilen yataklardandır size ölçüleri belirteyim ; 60x120x15, 60x120x17, 70x130x17, 70x140x17, 80x140x17

Bunlar standart bebek yatakları ölçüleridir. Visco, pocket spring, bonel yay, normal yay içerebilen ve yüksek rağbet görenlerdendir.

Soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargibi -- 6 Kasım 2012; 20:46:27 >
  • 160*200 yatak ihtiyacım var kalitelisi ve fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.adana da yaşıyoruz ben 182 boy 80 kilo eşim 170 boy 60 kilo internetten sayfanızı inceledim paket yay sistemi dediğiniz belli bölgelerdemi yay var yoksa tüm yataktamı. paket yapıp gönderdiğinizde yaylarda bir deformasyon olmuyormu? ben viskosunu biraz daha kalın istiyorum özel imalat yapabiliyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman01 -- 5 Kasım 2012; 0:57:19 >
  • yatağım geçen hafta geldi, 2 de yastık hediyesi ile..rahat bir yatak,çok memnun kaldık.tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzman01

160*200 yatak ihtiyacım var kalitelisi ve fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.adana da yaşıyoruz ben 182 boy 80 kilo eşim 170 boy 60 kilo internetten sayfanızı inceledim paket yay sistemi dediğiniz belli bölgelerdemi yay var yoksa tüm yataktamı. paket yapıp gönderdiğinizde yaylarda bir deformasyon olmuyormu? ben viskosunu biraz daha kalın istiyorum özel imalat yapabiliyormusunuz?

Merhaba;

On sekiz yıldır, '95 yılında beri, Avrupa pazarında ve Türkiye pazarında etkin bir rol oynuyoruz. Ürünlerimiz de sorun teşkil eden/edecek unsurları sıfıra indirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ürünlerimiz son teknolojiyle üretilmektedir. Hollanda'da üretim üslerimiz vardır bu sayede de kalite konusunda en ufak problem yaşamayacağınızı belirtirim. Zaten müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir, garanti koşullarımızda mevcuttur.

Paket yay sistemi : Yarı-ortopedik ve Tam-ortopedik olmak üzere sınıflandırılabilir. Sitemizde de gördüğünüz paket yay teknolojisi kullanılan yataklarda Tam-ortopedik(bölgesel) paket yaylar kullanılmıştır, yani tüm bedeniniz Tam-ortopedik paket yay sisteminde uyku seyir eder.
    Üreticisi olduğumuz paket yayların özünü bildiğimiz için rulolama, paketleme, sarma tekniklerini iyi biliriz, en ufak bir deformasyona uğramadan işlem gerçekleştirilir. Bu konuda bizim tecrübemize güvenin.

Viscosunu biraz daha kalın veya ince isterseniz, istediğiniz cm'de oynama yapabiliriz, yeter ki bana bildiriniz.

Farklı sorularınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• Arkadaşlar yatagım cok hızlı bir şekilde geldi. cok orjinal bir paketi vardı gayet güzel sarılıp paket edilmiş.hediye olarakta yastıklarımız pakedin içindeydi ama malesef hediye dahi olsa standart ölcülerde olmasını isterdim evdeki yastık kılflarının içinde kayboluyor. ölcüsü 35*50 gibi ama yastık kılıfları 50* 70 hediye oldugu için bir şey deme hakkım yok yatak gercekten cok güzel tek kötü yanı acele olarak üretildiğinden daha kokusu içinde duruyor. eve gelince mecburen acıp bazanın üzerine yerleştirdik ilk gün o acı kokuyu mecburen soluduk odayı iyice havalandırıp gün boyunca ters düz edip havalandırma işini bitirdik. yeni alacak arkadaşlar gelince hemen yatmaya niyetlenmeyin en azından bir iki gün havalandırın.yatınca gercekten yatak her tarafınıza destek oluyor cok rahat ediyorsunuz.adana da yazın sıcakta nasıl olur onu şimdilik bilemiyorum ama yazın sıcaklar başlayınca yazlıga gittiğimizden bizce sorun yok.yatak almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim hiç düşünmeden alabilirsiniz. burdanda kargibi yatak firmasına teşekkürlerimi iletirim iyi satışlar dilerim.

• Merhaba;

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız :) Dediğiniz gibi başlangıçta visco ürünlerin kokusu vardır ve normaldir, havalandırıp hemen kullanıma geçebilirsiniz. Tekrar teşekkür ederim sizlerin güveniyle bir şeyler yapacağız, elimizden geldiğince :) Yolunuz düşerse şirketimize de bekleriz. Kayseri pastırması da ikramımızdır :)
  • 160x200 viscoplus yatağım ulaştı, Mehmet Bey'e ilgisinden ötürü tekrar teşekkürler. Başlangıçta visco katmanı az diye düşünmüştüm ancak kullandıkça yeterli geldiğini anlıyorum. Paket yay sistemi de gayet rahat, sabahları yataktan çıkasım gelmiyor pek. Ancak visco yastıkların ufaklığından bende hoşnut kalmadım. Keşke biraz daha büyük olsalardı. Ama sonuçta hediye ve nankörlük de etmeyeyim son olarak, ben rahatlığı ve konforundan dolayı tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140x190 ebatinda yatak fiyatlarini alabilirmiyim kargo ucretsizmi balikesir yerimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140x190 ebatinda yatak fiyatlarini alabilirmiyim kargo ucretsizmi balikesir yerimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

140x190 ebatinda yatak fiyatlarini alabilirmiyim kargo ucretsizmi balikesir yerimiz

Merhaba Serkan Bey;

Kargo ve diğer bütün işlemler ücretsiz ve tarafımızdan karşılanır, size sadece yatağınızın ve yastıklarınızın konforunu yaşamak kalıyor :)

Link göndereyim detaylı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz : http://kargibi.com.tr/urun/viscoplus-tam-ortopedik-yatak

Farklı soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Merhaba.

Merhaba;

Evet bebeklere özel Kargibi'nin yaptığı yataklar mevcuttur. Avrupa'ya gönderilen yataklardandır size ölçüleri belirteyim ; 60x120x15, 60x120x17, 70x130x17, 70x140x17, 80x140x17

Bunlar standart bebek yatakları ölçüleridir. Visco, pocket spring, bonel yay, normal yay içerebilen ve yüksek rağbet görenlerdendir.

Cevap için teşekkürler.

Fiyat bilgisi de vermenizi rica ederim. Ve hangi ürünü tavsiye edersiniz?

• quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Merhaba;

Cevap için teşekkürler.

Fiyat ve detaylı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz : http://kargibi.com.tr/urun/happybaby-bebek-yatagi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Merhaba;

Cevap için teşekkürler.

Fiyat ve detaylı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz : http://kargibi.com.tr/urun/happybaby-bebek-yatagi

Yarı ortopedik yatak baktım ama bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Merhaba;

Cevap için teşekkürler.

Yarı ortopedik yatak baktım ama bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Tabii ki memnuniyetle. Bana numaranızı iletebilir misiniz? Şu an hemen o şekilde yardımcı olabilirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Merhaba;

ÖM

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.