Şimdi Ara

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak' Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.259
Cevap
56
Favori
88.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thedarkride

Diğer markalar 1000tl ve üzeri gibi rakamlara satarken sizin 300tl'ye visco yatak satmanız biraz kafamı kurcaladı. Nedir bunun olayı biraz daha detaylı bilgi verir misiniz kalite ve bu fiyat orantısına ? Diğer firmalar 800 tl mi kazanıyor bir adet yataktan yoksa ciddi bir kalite farkı mı var aranızda ?

1000TL verip aldığınız yataklarda siz, o markanın reklam giderlerini, çalışanların altlarındaki arabalarını ödüyorsunuz. Açıkcası cok fazla göz önunde bulunmayan markalarda ise ürünün fiyatını ödüyorsunuz. Yoksa madem Türkiye'de o kadar yüksek fiyatlı yatak piyasası var biz neden bilmeyelim 20 yıldır bu sektörün içinde olduğumuz halde. Kafanız karışmasın, bu sektörde çok kazanç amaç edinmemiş firmalar mevcuttur. Tavsiyem marka ve fiyat bilinciyle değerlendirmek yerine denemektir. Umarım yeterince aydınlatıcı olabilmişimdir. İyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatta visco yatak almam
    Hele birde yastıkları var
    5 para etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 7 Eylül 2012; 16:46:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Hayatta visco yatak almam
    5 para etmez

Neden? Çok mu rahatsız ediyor ?
  • 7 video, 7 si de birbirinden traş olmuş.
  • Yataş aldım kafam rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur2005

fORUMDAŞLARA ÖZEL OLAN NE YILLARIN YATAKÇISI ?

Uğur bey forum uyelerimize double visco pedic yastık hediye ayrıca özel ölçüde yatak dikimi. Kendinize iyi bakın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

3cm visco çok az değil mi? Adı sanı duyulmadık firmalar bile 4 cm koyuyorki o da yeterli değil bence.

Tam ortopedik kalitesini yakalamak için bunu uygun gördük.

Yüksek viscolu yatak istiyorsanız Royalflex yatağını tavsiye edebilirim. 5cm visco içerir.

Cevabınız için teşekkürler. Ben geçen ay 7 cm 80 densite visco katmana sahip bir yatak aldım. Bence 5 cm de az olur ama siz daha yi bilirsiniz tabi. İnce olursa sünger yataktan çok farkı olmuyor.

Her bireyin standartı farklıdır, kişinin boyuyla ve kilosuyla alakalıdır hissetmesi, size 7cm uygundur rahatlığı onda yakalarsınız. Royalflex yatak yüksek visco içerir bu sayede konforu sağlar, yüksek visco isteyenlere genellikle bunu tavsiye ederiz.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın:)

• quote:

Orijinalden alıntı: kobrabora

7 video, 7 si de birbirinden traş olmuş.

Teşekkürler:)
  • 5 yaşındaki oğlumun araba yatağı için 90-190 ölçülerinde yatak alacağım. Sizden de son fiyat alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: omergenc23

5 yaşındaki oğlumun araba yatağı için 90-190 ölçülerinde yatak alacağım. Sizden de son fiyat alabilir miyim?

Merhaba;

Kampanyalı 90x190 Viscoplus 289 liradır. Eğer çocuğunuz için daha bütçeli yatak düşünürseniz -ki tavsiyemdir. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

İyi forumlar.
  • 2 adet yastık hediyesiyle 1 adet 180x200 ebatında yatak satın aldım, inşallah memnun kalırım. Kampanya için mehmet beye teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

2 adet yastık hediyesiyle 1 adet 180x200 ebatında yatak satın aldım, inşallah memnun kalırım. Kampanya için mehmet beye teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek. Hayırlı olsun
    Viscoplus modelimiz memnun kalınmayacak bir model değildir :) En güvendiğim üründür.
    Herhangi bir durumda bugün ki gibi çekinmeden irtibat kurabilirsiniz. :)
    İyi günlerde kullanınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Hayatta visco yatak almam
    5 para etmez

Her araba aynıdır demek gibi birşey bu :)
  • Satışlarımız son hızıyla devam etmektedir, iyi alışverişler donanımhaber ailesi:)
  • hocam boyum 180 kilomda 85 belimdede sıkıntı var hangı yatağı avsıye edersın ve nekadara patlar bana = )
  • 120x220 yatak istiyorum hocam. boyum 195 kilom 89 sert yatak seviyorum fiyatınız nedir? not:belim de biraz sıkıntılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jestia -- 14 Ekim 2012; 21:16:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extinct

hocam boyum 180 kilomda 85 belimdede sıkıntı var hangı yatağı avsıye edersın ve nekadara patlar bana = )

Merhaba ;

Boyunuza göre 90x190 ve 100x200 ölçü ve Viscoplus model yatağı tavsiye ederim. En güvendiğim üründür, tam ortopedik anlamında bel, boyun problemleri ve semptonlarına karşı etkilidir, sağlıklı bir biçimde konforu yakalarsanız.

Detaylı bilgiler için : www.kargibi.com.tr/urun/viscoplus-tam-ortopedik-yatak

Viscosuz full ortopedik yatak düşünürseniz Ultraplus model yatağı düşünebilirsiniz.

Detaylı bilgiler için : www.kargibi.com.tr/urun/ultraplus-ortopedik-yatak

Çekinmeden soru sorabilirsiniz cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

İyi forumlar..

• hocam biz çok sert olmayan ve çokta yumuşak olmayan orta sertlikte bir yatak almak istiyoruz. sitede bulunan Ella Tam Ortopedik Yatak bize uygun olurmu..
  • Sn kargibi, size pm attim
  • sn. kargibi pm attım size
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.