Şimdi Ara

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak' Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
56
Favori
88.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gidakontrol

8,5 yıldır aynı yatağı kullaniyorum, bugünlerde degistirecegim. Visco alip almama konusunda kararsizim. Adanada yasiyorum ve asiri sicak buralat, nette özellikle terlettigi belirtilmis, birde visco yastiklar sanirim cok yumusak ve alcak, ben hem orta sertlikte hemde yüksek yastiga alışkınim. Birde hanim visco baktirirken bize cikarilan fiyat 2 milyardi, simdi siz ayni ebatlari 700 civarina veriyorsunuz, iyice uçtuk:) bu gidişle kararveremeyip eskisini alixaz gene

Merhaba;

Çok fazla uçmanıza gerek yok, yataklar önünüzde :) ViscoPlus hem paket yay teknolojisine sahip hem de visco sünger içerdiği için terletme oranı minumize edilmiştir. Orta sertlik ve yumuşaklıktadır, içine gömülmez ve yataktan kaynaklanan terleme yaşamazsınız.

Eminim yatağınız yaylı yataktır; 8,5 yıl uzun bir süre yay için yaylar deformasyona uğramış olabilir. Herhangi bir yatakla veya alıştığınızdan almanızı tavsiye ederim.

• 700 liralık ural medikal, 2500 liralık yataş, 10000liralık tempur üretimi viscolardan ne farkı var sizin ürünün, sonuçta hepsi uzay! teknolojisi değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan,kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

700 liralık ural medikal, 2500 liralık yataş, 10000liralık tempur üretimi viscolardan ne farkı var sizin ürünün, sonuçta hepsi uzay! teknolojisi değil mi

Havada rakam mı yok yazan istediği gibi yazıyor... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

700 liralık ural medikal, 2500 liralık yataş, 10000liralık tempur üretimi viscolardan ne farkı var sizin ürünün, sonuçta hepsi uzay! teknolojisi değil mi

Sayın Mehmet bey size pm attım.
  • quote:

quote:

Sayın Mehmet bey.
    Sanırım işlerinizin yoğunluğundan cvp yazamadınız özel mesajı okuduğunuz halde... Tabi ki cevaplamak zorunda değilsiniz. İlginize teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
  • Mehmet Bey'den sipariş verdiğim yatak bugün elime ulaştım 1 hafta kadar deneyip (inşAllah memnun kalıp yatak ile ilgili yorumlarımı yazacağım

Kendisinin ilgi ve alakasına ayrıca teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim_bayramoglu

Mehmet Bey'den sipariş verdiğim yatak bugün elime ulaştım 1 hafta kadar deneyip (inşAllah memnun kalıp yatak ile ilgili yorumlarımı yazacağım

Kendisinin ilgi ve alakasına ayrıca teşekkür ederim

Merhaba Kerim Bey,

İyi günlerde kullanınız, Viscoplus yatak en güvendiğimiz yataklarımızdan bir tanesidir. Ben ve Kargibi olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yolunuz düşerse ofisimize de bekleriz :))

Görüşmek dileğiyle, hoşcakalın.

• quote:

Merhaba;

Mesajını cevaplamıştım, bir daha kontrol edebilirsiniz. Umarım yardımcı olmuştur, soracaklarınız olursa lütfen sorunuz.

sanırım başka birisi ile karıştırıyorsunuz mehmet bey. ne burada nede pm de bana göndermiş olduğunuz bir cvp bulunmamaktadır. ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

quote:

Merhaba;

Mesajını cevaplamıştım, bir daha kontrol edebilirsiniz. Umarım yardımcı olmuştur, soracaklarınız olursa lütfen sorunuz.

sanırım başka birisi ile karıştırıyorsunuz mehmet bey. ne burada nede pm de bana göndermiş olduğunuz bir cvp bulunmamaktadır. ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Merhaba;

İlginizden dolayı teşekkür ederim, mesaj göndermiştim ama iletişime geçemedik.

Rica etsem bana telefon numaranızı P.M.'den gönderir misiniz? Arayıp yardımcı olmak isterim.

İyi günler.. :)

• Satışlarımız son hızıyla devam etmektedir. Bütün yeni alan üyelerimize iyi günlerde kullanmalarını dileriz... :)
    Saygılarımla.
  • Yatağı cumartesi günü teslim aldım, önceden kullandığım klasik yaylı yatak ile bu yatak arasında dağlar kadar fark var. Konfor ve kalite en üst seviyede. Uyku kalitem yükseldi bunu farkedebiliyorum, benim çok hoşuma gitti. Hediyesi olan yastıklarda çok rahat. Bu ilani görmeseydim bir arkadaşımın 2000 TL vererek aldığı yine visco olan yatakdan alacaktım. İlgisi ve alakası için Mehmet ASLAN beye teşekkür ediyorum, Allah muvaffak etsin.
  • bende bugün sipariş geçtim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

Yatağı cumartesi günü teslim aldım, önceden kullandığım klasik yaylı yatak ile bu yatak arasında dağlar kadar fark var. Konfor ve kalite en üst seviyede. Uyku kalitem yükseldi bunu farkedebiliyorum, benim çok hoşuma gitti. Hediyesi olan yastıklarda çok rahat. Bu ilani görmeseydim bir arkadaşımın 2000 TL vererek aldığı yine visco olan yatakdan alacaktım. İlgisi ve alakası için Mehmet ASLAN beye teşekkür ediyorum, Allah muvaffak etsin.

Merhaba Fatih bey, beğenilerinize muvaffak olabildiysek ne mutlu bize. Sizlere yardımcı olmak kaliteden ödünç vermemek bizim için çok önemli bir yere sahiptir. Sizlerin beğenileri, memnuniyetleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiniz. Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Şimdiden iyi bayramlar dilerim. Sağlıcakla kalın. :)

• Arkadaşlar bende Mehmet Bey'den Viscoplus yatak aldım. yatak hediyesi olan yastığı ile beraber mükemmel bir uyku konforu sunuyor, sırt ve bel ağrılarım %85 oranında azaldı diyebilirim (yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve tam alışamama rağmen sabahları dinlenmiş olarak uyanıyorum) En güzel yanı sırt üstü yatmayı seven biriyim önceki yatağımda çok fazla dönüp dururdum bu yatakta rahat olduğumdan hareket etme gereği duymuyorum bile

yataşın visco yatakları 10 üstünden 10 alırsa bu yatak 10 üstünden 9,5 alır diyebilirm Önerilir...
  • Mehmet bey özelden telefon numramı yazdım. Seçim konusunda bilgi istiyorum mümkünse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim_bayramoglu

Arkadaşlar bende Mehmet Bey'den Viscoplus yatak aldım. yatak hediyesi olan yastığı ile beraber mükemmel bir uyku konforu sunuyor, sırt ve bel ağrılarım %85 oranında azaldı diyebilirim (yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve tam alışamama rağmen sabahları dinlenmiş olarak uyanıyorum) En güzel yanı sırt üstü yatmayı seven biriyim önceki yatağımda çok fazla dönüp dururdum bu yatakta rahat olduğumdan hareket etme gereği duymuyorum bile

yataşın visco yatakları 10 üstünden 10 alırsa bu yatak 10 üstünden 9,5 alır diyebilirm Önerilir...

Merhaba Kerim Bey;

Gözlemlerinizi paylaştığınız için tekrardan teşekkür ederim. Siz gözlemlerinizi paylaştıkça biz artısıyla eksisiyle kendimizi gözden geçiriyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

Sizin güvenleriniz sayesinde başarıya ulaşabiliyoruz, her şey güvenden geçiyor. Asla kaliteden ödünç vermiyoruz bu da bize güzel yorumlar getiriyor, kalite; müşterisiyle(arkadaş) kendisini getiriyor.

Tekrardan teşekkür ederim. Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dilerim :)

• bel problemi olan arkadaşlar için yazıyorum

bel fıtığı ameliyatı geçirdim her sandalyeye her koltuğa oturamaz oldum yatak içinde aynı durum oluştu tabi çok araştırdım visco ları dahi ben yataş blue starda karar kıldım ne çok yumuşak nede çok sert hiç bir şekilde ağrı hissetmedim aldığımdan beri fakat şöyle bir durum var beli rahatsız bir arkadaş visco alır memnun kalır diğer arkadaş pişman olur biraz şans işi yatakları deneyemeyeceğiniz için benim ozamanki düşüncem viscoların çok içe göçtüğü ve problem yaratabileceğiydi
  • Mehmet Bey 90*190 visco yatağın fiyatı nedir?
  • Boy 1.80 kilo 67 öğrenciyim bana uygun yatak hangisi. Uykuma dikkat edip dinç uyanmam lazım yatak ve ücreti ne kadar acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.