Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
56
Favori
908.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ii almıssın hocam bize de 160*200 alsak o kadar indirim yaparmı acaba ?
    quote:

Orjinalden alıntı: rimando

Valla bence pahali, aynı kalitede ural medikalin visco yatağı (visco love) var. ben önceki gün aldım. 150*200 cm boyutunda. Liste fiyatı 784 ytl idi. Nakite 600 ytl'ye eski fiyattan birazda pazarlıkla İstanbul Fatih'ten aldım.
  • quote:

Valla bence pahali, aynı kalitede ural medikalin visco yatağı (visco love) var. ben önceki gün aldım. 150*200 cm boyutunda. Liste fiyatı 784 ytl idi. Nakite 600 ytl'ye eski fiyattan birazda pazarlıkla İstanbul Fatih'ten aldım.

Eğer kalite problemi yoksa güzel fiyat.
  • quote:

Visco'nun kalınlığı ve yoğunluğu nedir? Visco'nun altındaki malzeme lateks mi sünger mi? Ve kalınlığı nedir? Bu gibi bilgiler olursa sağlıklı karşılaştırma yapabiliriz diğer markalarla?
  • a / Visko Love logolu
    Actigart apreli jakarlı nicky velour kılıf
    b / %100 Pamuk sabit iç kılıf
    c / 7cm 80 dansite Visco Elastic "memory foam"
    d / 13cm Özel soft sünger
  • quote:

Orjinalden alıntı: bakırköy

a / Visko Love logolu
    Actigart apreli jakarlı nicky velour kılıf
    b / %100 Pamuk sabit iç kılıf
    c / 7cm 80 dansite Visco Elastic "memory foam"
    d / 13cm Özel soft sünger

Ben işbir almıştım. 9cm 75densite visco, 14cm lateks. Bu özelliklere göre daha pahalı olması normal...
  • işbir visco yataklar kullanacak kişilerin kiloları göz önüne alınarak değişik yoğunluklarda üretilmiştir.lateksit sünger kalınlığı,dansite(yoğunluk) ve farklı kumaş özelliklerinde mevcuttur.size en uygun visco yatağı seçiyorsunuz.fiyatlarda bu gruplar arasında değişkenlik gösteriyor.tam bilgi almak isterseniz kilo ve uyku probleminizden bahsedin.hem ürün özellikleri hemde fiyatlarla ilgili bilgi vereyim sizlere.değerlendirirken işinize yarayacak ve sizleri aydınlatacak her türlü soruyu yazabilirsiniz
  • selamlar
    95 kiloyum uyurken çok dönerim rahatsız yatarım ve boynum ağrır genelde lateks yastık kullanıyorum yatak almak istiyorum ve yatağa bir çuval para vermek istemiyorum.
    bunun yanında eşim zayıf onuda rahatsız etmemeli son olarakda bazası olmalı eşim ısrar ediyor yatağın altı lazımmış ne dersiniz? ümitsiz vakkamıyım..

quote:

Orjinalden alıntı: işbir visco

işbir visco yataklar kullanacak kişilerin kiloları göz önüne alınarak değişik yoğunluklarda üretilmiştir.lateksit sünger kalınlığı,dansite(yoğunluk) ve farklı kumaş özelliklerinde mevcuttur.size en uygun visco yatağı seçiyorsunuz.fiyatlarda bu gruplar arasında değişkenlik gösteriyor.tam bilgi almak isterseniz kilo ve uyku probleminizden bahsedin.hem ürün özellikleri hemde fiyatlarla ilgili bilgi vereyim sizlere.değerlendirirken işinize yarayacak ve sizleri aydınlatacak her türlü soruyu yazabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CumhurBahar -- 8 Temmuz 2008; 1:55:53 >

• size kesinlikle işbir viscostar comfort ideal yatak.
    ÜST YÜZEYİNDE KULLANILAN VİSCOELASTİK KATMAN İLE BASINÇ İNDİRGEYİCİ ÖZELLİĞE SAHİP AKILLI YATAKTIR.
    AÇIK HÜCRE TEKNOLOJİSİYLE ÜRETİLEN BU MALZEME YATAĞA YATTIĞINIZDA ISIYA VE BASINCA DUYARLI OLRAK HAREKETLENİR VE HAREKETLENME YATAK VÜCUDUNUZUN TAM ŞEKLİNİ ALANA KADAR SÜRER.
    KUSURSUZ RAHATLIK İÇİN 23 CM YÜKSEKLİĞİNDETASARLANMIŞTIR.
    VİSCOELASTİK MALZEMENİN AÇIK HÜCRELİ YAPISI VE DESTEK SÜNGERİNDE KULLANILANÖZEL PROFİL KESİM SAYESİNDE ETKİN HAVA DOLAŞIMI SAĞLANMIŞTIR.
    ANTİBAKTERİYEL-ANTİMANTAR-ANTİ MİTE ÖZELLİKLİ YIKANABİLİR VELUR KILIFLIDIR.
    VİSCOSTAR YATAKLARLA TAVSİYE ETTİĞİMİZ LATALI BAZALARDIR.BU BAZALAR HEM ZEMİN ELASTİKİYETİNİ ARTIRARAK DAHA KONFORLU BİR ZEMİN YARATIR,HEMDE HAVA GEÇİRGENLİĞİNİ ARTIRDIĞI İÇİN YATAĞINIZIN ÖMRÜNÜ UZATIR.
    COMFORT YATAK GARANTİ SÜRESİ 10 YILDIR.
    DANSİTESİ(KULLANILAN VİSCO MALZEME YOĞUNLUĞU)75KG/M3
    ÖLÇÜ BELİRTİRSENİZ FİYAT İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİRİM.
    AYRICA BOYUN AĞRILARINIZ İÇİN VİSCOGOLD BOYUN DESTEK YASTIĞINI MUTLAKA KULLANMALISINIZ.
    BU KARARDAN KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.TŞK

• BU ARADA ŞUNUDA BELİRTMELİYİM EŞİNİZDE BU YATAKDA KALİTELİ BİR UYKU UYUYABİLİR.AYRICA SİZİN DÖNME HAREKETLERİNİZ KALMAYACAĞI GİBİ EŞİNİZİNDE BU DURUMDAN RAHATSIZ OLMA OLASILIĞI KESİNLİKLE YOK.UYKU MERKEZİMİZİ ZİYARET EDİP MUTLAKA DENEYİN.ASLA ÜMİTSİZ BİR VAKA DEĞİLSİNİZ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: işbir visco

size kesinlikle işbir viscostar comfort ideal yatak.
    ÜST YÜZEYİNDE KULLANILAN VİSCOELASTİK KATMAN İLE BASINÇ İNDİRGEYİCİ ÖZELLİĞE SAHİP AKILLI YATAKTIR.
    AÇIK HÜCRE TEKNOLOJİSİYLE ÜRETİLEN BU MALZEME YATAĞA YATTIĞINIZDA ISIYA VE BASINCA DUYARLI OLRAK HAREKETLENİR VE HAREKETLENME YATAK VÜCUDUNUZUN TAM ŞEKLİNİ ALANA KADAR SÜRER.
    KUSURSUZ RAHATLIK İÇİN 23 CM YÜKSEKLİĞİNDETASARLANMIŞTIR.
    VİSCOELASTİK MALZEMENİN AÇIK HÜCRELİ YAPISI VE DESTEK SÜNGERİNDE KULLANILANÖZEL PROFİL KESİM SAYESİNDE ETKİN HAVA DOLAŞIMI SAĞLANMIŞTIR.
    ANTİBAKTERİYEL-ANTİMANTAR-ANTİ MİTE ÖZELLİKLİ YIKANABİLİR VELUR KILIFLIDIR.
    VİSCOSTAR YATAKLARLA TAVSİYE ETTİĞİMİZ LATALI BAZALARDIR.BU BAZALAR HEM ZEMİN ELASTİKİYETİNİ ARTIRARAK DAHA KONFORLU BİR ZEMİN YARATIR,HEMDE HAVA GEÇİRGENLİĞİNİ ARTIRDIĞI İÇİN YATAĞINIZIN ÖMRÜNÜ UZATIR.
    COMFORT YATAK GARANTİ SÜRESİ 10 YILDIR.
    DANSİTESİ(KULLANILAN VİSCO MALZEME YOĞUNLUĞU)75KG/M3
    ÖLÇÜ BELİRTİRSENİZ FİYAT İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİRİM.
    AYRICA BOYUN AĞRILARINIZ İÇİN VİSCOGOLD BOYUN DESTEK YASTIĞINI MUTLAKA KULLANMALISINIZ.
    BU KARARDAN KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.TŞK

Verdiğiniz bilgiler için teşekurler öncelikle,
    150 X 200 ölçülerinde düşünüyorum Fyatlarınızı inceledim yaklaşık 2000 ytl yatak ve 500 ytl'de baza ayrıdıgım bütçeyi aşıyor ilerde bir kampanya olursa düşünebilirim ama bu fiyatlarda benim için bir yüksek.
    Tekrar verdiğiniz bilgiler için teşekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CumhurBahar -- 9 Temmuz 2008; 10:50:54 >

• RİCA EDERİM.
    viscostar comfort 150*200 1.414 ytl 12 ay taksit KAMPANYADA 2 ADET POLİREST(VİSCO) BOYUN DESTEK YASTIĞI HEDİYELi
  • ural medical iidir 160x200visco yatak+ 2visco yastık iyi bi pazarlık sonucu 780 ytl/3 garantiye
  • Vısco yatakların ısıya duyarlı olması tam olarak ne anlama gelıyor?acıklayabılecek olan bır arkadas var mı?Bır de vısko yatakları latalı baza yerıne komple suntalı bır baza ıle kullanırsak koku sorunu sureklı mı olur yoksa bellı bır sure devam edıp gecer mı?
    bu konularda bılgı verecek arkadaslara sımdıden tesekkurler.
  • visco yatakların ısıya ve basınca duyarlı olması demek;işbir viscostar ın ana maddesi olan visco elastik malzeme mikroskobik hafıza hücreleri içerir.moleküllerin sahip olduğu hareket yeteneği sayesinde etkiye minumum tepki gösteren açık hücreli ve akıllı bir malzemedir.
    içeriğindeki hafıza hücreleri vücut ile temas ettiği anda ısı ve ağırlığa bağlı olarak hareketlenmeye başlar ve bu hareketlenme yatak vücut şeklini alana kadar devam eder.
    vücut üzerindeki basıncı azalttığı ve kan dolaşımını rahatlattığı için tıp doktorlarınca önerilir.

baza için sorunuza gelince;daha öncede bahsettiğim gibi latalı olanlardan öneriyoruz.fakat sizdeki tamamen sunta kaplı bir baza ise bu suntalar üzerinde belirli aralıklarla ve ceviz biyüklüğünde açılabilecek delikler sorununuzu gidermeye yardımcı olacak ve yatağınızın hava sirkülasyonunu sağlayacaktır.
  • ben her ikisi de belinden rahatsız olan anne ve babam için bir yatak araştırıyorum visco mu yaylı ortopedik yatak mı almalıyım konusunda ciddi tereddütlerim var.

visco için 80kg üzeri insanlarda tavsiye edilmiyor deniyor annem 70 kg civarında babam 85 aslında kilo sorunları yok ancak rahat edecekler mi emin değilim, bu konuda isbir visco yardımcı olabilirsen sevinirim, istanbulda showroomlarda bu yatakları deneme şansımız var mı? ayrıca bir önceki sayfada bir fiyat vermişsin bana uygun uzun yıllar sorun çıkartmayacak ve bel ağrısı yaşatmayacak bir yatak önerir misin?

yaylı yatakları uzun yıllardır kullanıyorlar ancak son dönemde mevcut yatakları artık eskidiğinden midir başka sorundan mıdır bilemiyorum bel ağrısı ile uyanmaya başladılar . o yüzden temkinliyim bu konuda

her iki yatağında artıları eksileri var bu konuya hakim arkadaşlar öneride bulunursa memnun olurum
  • selam;
    işbir visco yataklar 100 ve üzeri kilolara kadar değişik yoğunluklarda tasarlanmıştır.
    anne ve babanız için viscostar relax yada viscostar comfort son derece uygun.bu ürünleri işbir internet sitesinden bulabileceğiniz istanbul uyku merkezlerinde deneme şansınız var tabiki.bütün bel ağrısı sorunları ortadan kalkacaktır.yaylı yatak tavsiye etmem.
  • tatil dönüşü ilk iş ikisinide bir uyku merkezine götürücem . sizin bu önerdiğiniz iki yatağı alabileceğim en uygun nakit fiyatları nedir acaba? birde mesela önceki sayfada yastık hediyeli fiyat var, bu tür ufak hediyeler için muhakkak pazarlık yapmak lazım mı? yoksa kampanya yoksa hiç bir şartta yanaşmıyorlar mı bunları vermeye?
  • uyku merkezleri nerelerde acaba?
  • Herkese Merhaba....
    Rastlantı olarak bu bilgi alışverişinden haberim oldu...
    Son zamanlarda Visko Yataklar hakkında herkesler bilgi sahibi olmuş gibi....
    Biz 2001 den beri bu işteyiz.Üreticiyiz...
    Önceleri Tempur satarak başladık.
    Visko yataklar hakkında detaylı bilgilerehttp://www.dmaak.com ana sayfasından sırası ile
    *Kaliteli Yaşam
    *Sırt-Bel ağrıları
    *yatak satın alma ipuçları
    *Visco-Elastic yataklar-Yastıklar bölümlerinden ulaşabilirsiniz.
    Bu bölümlerini dikkatlice incelerseniz sanırım sorgulamak istediğiniz herşeye geniş ve teknik bir şekilde cevap verilmeye çalışıldığını görebilirsiniz.
    Saygılar,
    Ocean54

• Arkadaşlar visco yataklarla ilgili ciddi sağlık problemleri olduğuna dair bir makaleye rastladım ve bununla ilgili de bir başlık açtım.

İncelemenizi rica ediyorum çünkü aklıma çok takıldı bu konu tam da karar verme öncesinde;

http://forum.donanimhaber.com/m_24898799/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.