Şimdi Ara

VISCO YATAK VISCO-PRO NOVA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • visco-pro yatakların fiyatları uygun gözüküyor. 60dn ve 80dn lik ürünleri var.

Aşağıdaki ürünü almayı düşünüyorum. 80dn ye göre fiyat iyi gözüküyor.

Şu an 900TL. Maximum puan da sunuyor. 1000e tamamlanırsa alışveriş sanırım 100 puana kadar veriyor. Kullanan varsa yorum verebilir mi?
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/viscopro-160x200-nova-7cm-80-densite-visco-yatak-289140636

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark -- 4 Temmuz 2017; 14:37:57 >

• Merhaba arkadaşlar.

Bende aynı yatağı alacağım yarın kullananlar var mı acaba. Siz aldınız mı:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben ve etrafimda kullanan insanlar hep bel sikayetleri cekiyor visco maalesef bel tutulmalarina sebebiyet veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda konusu vardı, kargibi.com.tr Kayserili topraam olur ufaklığa yatak baza aldım, 1-2 ay oldu 3-5defa yattım bir sıkıntı yaşamadık. Yatağa yatınca yavaşça gömülme hissi mükemmel..

Dipnot: konusuna yorum foto ekleyecegim ama kargoda ufak bir gecikme oldu diye geciktiriyorum..

Edit: bel tutulması olayı büyük ihtimal terletmeye bağlı oluyordur, ben terlemesini. Aldığım yatak viscoplus olarak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruel_crazy -- 12 Kasım 2017; 23:49:30 >
  • Zamanında visko yatak almış biri olarak tavsiye etmiyorum. Bir noktadan sonra bozuluyor, özelliğini kaybediyor. Sert yaylı klasik yataklar her zaman iyidir. Bir dolaşın kullananlara sorun sonra karar verin.
  • ben visko kullanıyorum gayet rahat.yanılmıyorsam viscopro hatta. bunu cepada medikal mağazasından almıştım gayet iyi
  • Visco var visco var. İstikbalden 15 sene önce almıştım. Ailemde halen kullanıyoruz taş gibi. Medikalci tanıdıktan almıştık 5 sene oldu kullanıyoruz halen çok iyi. İki yatak ta sadece visco ve sünger yaysız. HB den therappy bedding aldım sözde visco destekli yaylı ama diğerleri yanında esamesi bile okunmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde visco yatak var. visco-loveden aldık.

ancak bende de bel ağrısı yapıyor.
    araştırdım.

kilolu iseniz visco almayın içine gömülüyosun
    oda bel ağrısı yapıyor.

95 kiloyom ne orta sertlikteydi popo tarafım içine gömülüyo
    V gibi yatıyorum buda bel ağrısı yapıyor.
  • bende alışamadım bu viskoya, en iyisi yataştan kaliteli bir ortapedik yatak almak.

viskoyu denemeden kesinlikle almayın, hatta mümkünse 2-3 gün test edin.
  • tam visco yatak araştırıyordum sabahları bel ağrısından kurtulmak için ama bu yorumları okuyunca şaşırdım kaldım. 70 kiloyum ben. tavsiye eden yokmu?

• Vallahi tavsiyem ucuza kaçmayın. Marka bilgim falan pek yok piyasa ile alakalı ama en son Balıkesir'de polis evinde kaldığımda yataklar vico'uydu markası da istikbal 'di. Ben ömrümde böyle böyle deliksiz uyku çektiğimi hatırlamıyorum. :D Bir arkadaşım da HB'dan almıştı full vicso o da, yani yaylı ve üstüne şilte tarzında değil ama yata yata baya yumuşamış yatak. Vücut şeklini alsa da gece boyu ısındıkça sünger çok yumuşuyor.

Bimden visco yastık almıştım. İlk yatışta mükemmel ama o da aynen arkadaşın yatağı gibi ısındıkça pestili çıkıyordu.

Yani diyeceğim o ki kullananlardan mutlaka bilgi alın. İşi garantiye alacaksanız da markalı bir şey alın. İstikbalin o modeli hemen sabah araştırdığımda 1200TL falandı :) direkt kalıp gibi vücut şeklini alıyor ve gece boyu koruyordu.
  • Visco Yatakları kargodan Roll pack rulo paketleme diye gönderiyorlar Yaylı yatakları da kargodan rulo paketleme ile mi gönderiyorlar. Yatak bu haliyle deforme olmuyor mu?
    Yatak bazaları eskiden tek parçaydı şimdi 2 parça olmuş baza 2 parça halinde gelip montajı yapılarak tek parça haline getiriliyor sanırım. Peki, bu bazalar neden tek parça değil de 2 parça halinde yapılıyor. Tek parça olması daha iyi değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.