DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Vınn Sinyal Güçlendirme Yöntemleri
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
4.717
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Vınn Sinyal Güçlendirme Yöntemleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3925 Mesaj
      27 Temmuz 2012 13:36:57 Konu Sahibi
      Benim Huawei E177 vınn'ım var. Sinyal Zayıf, gider gelir. Turkcell'in iki tane baz istasyonu var burada. Biri 3G'li ve bir tepenin ardına kalıyor. Diğeri ise tam karşımızda arada engel yok ama o da 3G'li değil. Turkcell'e de oradaki baz istasyonunu 3gli yaparlarsa sorun çözülebilir diye bildirdim.Şaka gibi. Bu sinyali anten olmadan nasıl güçlendiririm. Ya da nasıl anten yaparım. Elimde erkek crc9 ucu mevcut.
      Turkcell'i defalarca aradım, mail attım. Normal deyip geçiştirdiler. en son BTKya durumu anlattım, ondan sonra iliglendiklerini söylediler yine bişey yok.
      Anlayacağınız iş başa düştü.

|
      |

• Yarbay
      3764 Mesaj

iOS Beta Tester
      27 Temmuz 2012 16:36:18
      fikir verme amaçlı bir deneyimimi yazayım.
      evin içinde 3g sinyali kesinlikle alınamıyordu, çatıda da sinyal gelmiyordu. ben de tv'lerin arkasına takılan iki çubuklu anten var, onu çatıya 3-4 metrelik bir sopanın ucuna takarak aşağıya kablo sarkıttım. kabloyu telefonun anten devresine bağladığımda 3g sinyali alabilmiştim bu şekilde. kablo olarak tv-anten kablosu (coaxial kablo) kullanmıştım. normal kablo ile olmayabilir.
      |
      |

• Yarbay
      3925 Mesaj
      06 Ağustos 2012 16:42:07 Konu Sahibi
      Turkcell'i BTK'ya şikayet ettim. Sorunumu çözmedikleri gibi 3G bağlantımı da kestiler. Başka hat takınca bağlanıp benim hatla bağlanmıyor. EDGE'den bağlanıyorum. Turkcell'de müşteri memnuniyeti diye birşey kalmamış anlayacağınız.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,153
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.